Corgoň liga – program a výsledky (sezóna 2012/2013)

CORGOŇ LIGA 2012 / 2013
Jesenná časť | Jarná časť


JESENNÁ ČASŤ (2012)

1.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Piatok 13.07.2012 19:30
MŠK Žilina
-
Spartak Myjava
4:1
Sobota 14.07.2012 17:30
AS Trenčín
-
FC Nitra
5:0
Sobota 14.07.2012 19:30
MFK Ružomberok
-
FC ViOn Zlaté Moravce
3:1
Sobota 14.07.2012 19:30
ŠK Slovan Bratislava
-
1.FC Tatran Prešov
2:1
Sobota 14.07.2012 19:30
FC Spartak Trnava
-
MFK Košice
0:0
Nedeľa 15.07.2012 19:30
FK Senica
-
FK Dukla Banská Bystrica
2:3
2.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 21.07.2012 17:00
Spartak Myjava
-
FC ViOn Zlaté Moravce
2:2
Sobota 21.07.2012 17:30
1.FC Tatran Prešov
-
FK Senica
2:0
Sobota 21.07.2012 19:30
MŠK Žilina
-
FC Spartak Trnava
Sobota 21.07.2012 19:30
FK Dukla Banská Bystrica
-
AS Trenčín
2:0
Sobota 21.07.2012 19:30
FC Nitra
-
MFK Ružomberok
1:1
Sobota 22.07.2012 17:30
MFK Košice
-
ŠK Slovan Bratislava
1:0
3.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 28.07. 17:30
AS Trenčín
- 1.FC Tatran Prešov
2:1
Sobota 28.07. 19:30
FC ViOn Zlaté Moravce
- FC Nitra
0:2
Sobota 28.07. 19:30
FK Senica
- MFK Košice
2:1
Sobota 28.07. 19:30
MFK Ružomberok
- FK Dukla Banská Bystrica
1:0
Nedeľa 29.07. 19:30
ŠK Slovan Bratislava
- MŠK Žilina
1:1
Nedeľa 29.07. 19:30
FC Spartak Trnava
- Spartak Myjava
1:1

4.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 04.08. 16:30
Spartak Myjava
- FC Nitra
0:2
Sobota 04.08. 17:30
MŠK Žilina
- FK Senica
2:0
Sobota 04.08. 17:30
MFK Košice
- AS Trenčín
3:0
Sobota 04.08. 17:30
1.FC Tatran Prešov
- MFK Ružomberok
2:0
Sobota 04.08. 19:30
FK Dukla Banská Bystrica
- FC ViOn Zlaté Moravce
0:0
Nedeľa 05.08. 19:00
FC Spartak Trnava
- ŠK Slovan Bratislava
0:1
5.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 11.08. 17:30
AS Trenčín
- MŠK Žilina
0:2
Sobota 11.08. 19:30
ŠK Slovan Bratislava
- Spartak Myjava
2:1
Sobota 11.08. 19:30
FC Nitra
- FK Dukla Banská Bystrica
1:1
Sobota 11.08. 19:30
MFK Ružomberok
- MFK Košice
3:1
Sobota 11.08. 19:30
FC ViOn Zlaté Moravce
- 1.FC Tatran Prešov
2:0
Nedeľa 12.08. 17:30
FK Senica
- FC Spartak Trnava
3:0
6.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 18.08. 17:30
Spartak Myjava
-
FK Dukla Banská Bystrica
0:1
Sobota 18.08. 17:30
1.FC Tatran Prešov
-
FC Nitra
1:0
Sobota 18.08. 19:30
MFK Košice
-
FC ViOn Zlaté Moravce
2:1
Sobota 18.08. 19:30
MŠK Žilina
-
MFK Ružomberok
0:0
Sobota 18.08. 19:30
FC Spartak Trnava
-
AS Trenčín
0:3
Nedeľa 19.08. 19:30
ŠK Slovan Bratislava
-
FK Senica
1:0
7.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 25.08. 17:30
AS Trenčín
-
ŠK Slovan Bratislava
2:2
Sobota 25.08. 17:30
MFK Ružomberok
-
FC Spartak Trnava
2:2
Sobota 25.08. 19:30
FK Dukla Banská Bystrica
-
1.FC Tatran Prešov
0:0
Sobota 25.08. 19:30
FC Nitra
-
MFK Košice
4:1
Sobota 25.08. 19:30
FC ViOn Zlaté Moravce
-
MŠK Žilina
0:1
Sobota 25.08. 19:30
FK Senica
-
Spartak Myjava
0:1

8.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 01.09. 15:30
Spartak Myjava
- 1.FC Tatran Prešov
2:0
Sobota 01.09. 17:30
MFK Košice
- FK Dukla Banská Bystrica
1:0
Sobota 01.09. 17:30
MŠK Žilina
- FC Nitra
1:1
Sobota 01.09. 17:30
ŠK Slovan Bratislava
- MFK Ružomberok
2:1
Sobota 01.09. 19:30
FK Senica
- AS Trenčín
1:1
Sobota 01.09. 19:30
FC Spartak Trnava
- FC ViOn Zlaté Moravce
0:5
9.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 14.09. 15:30
FC Nitra
- FC Spartak Trnava
1:3
Sobota 15.09. 17:30
AS Trenčín
- Spartak Myjava
3:2
Sobota 15.09. 17:30
MFK Ružomberok
- FK Senica
0:2
Sobota 15.09. 17:30
FC Zlaté Moravce
- ŠK Slovan Bratislava
3:1
Sobota 15.09. 19:30
1.FC Tatran Prešov
- MFK Košice
0:0
Sobota 16.09. 19:30
FK Dukla Banská Bystrica
- MŠK Žilina
2:2
10.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Piatok 21.09. 17:30
ŠK Slovan Bratislava
- FC Nitra
5:2
Sobota 22.09. 15:00
Spartak Myjava
- MFK Košice
3:1
Sobota 22.09. 17:30
AS Trenčín
- MFK Ružomberok
0:0
Sobota 22.09. 17:30
FK Senica
- FC ViOn Zlaté Moravce
3:0
Sobota 22.09. 17:30
FC Spartak Trnava
- FK Dukla Banská Bystrica
1:0
Sobota 22.09. 19:30
MŠK Žilina
- 1.FC Tatran Prešov
3:0
11.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 29.09. 17:30
MFK Košice
- MŠK Žilina
1:1
Sobota 29.09. 17:30
FK Dukla Banská Bystrica
- ŠK Slovan Bratislava
1:1
Sobota 29.09. 17:30
1.FC Tatran Prešov
- FC Spartak Trnava
2:1
Sobota 29.09. 17:30
FC ViOn Zlaté Moravce
- AS Trenčín
4:1
Sobota 29.09. 19:30
MFK Ružomberok
- Spartak Myjava
0:4
Nedeľa 30.09. 19:00
FC Nitra
- FK Senica
0:1

12.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Piatok 05.10. 16:00
MFK Košice
- FC Spartak Trnava
1:0
Piatok 05.10. 17:30
FC ViOn Zlaté Moravce
- MFK Ružomberok
0:0
Sobota 06.10. 14:30
Spartak Myjava
- MŠK Žilina
1:1
Sobota 06.10. 17:30
FK Dukla Banská Bystrica
- FK Senica
1:2
Sobota 06.10. 17:30
FC Nitra
- AS Trenčín
1:2
Sobota 06.10. 17:30
1.FC Tatran Prešov
- ŠK Slovan Bratislava
0:0
13.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Piatok 20.10. 15:30
MFK Ružomberok
- FC Nitra
2:1
Piatok 20.10. 17:30
FC Spartak Trnava
- MŠK Žilina
1:2
Sobota 20.10. 17:30
FK Senica
- 1.FC Tatran Prešov
2:0
Sobota 20.10. 17:30
AS Trenčín
- FK Dukla Banská Bystrica
1:1
Sobota 20.10. 17:30
FC ViOn Zlaté Moravce
- Spartak Myjava
3:1
Nedeľa 21.10. 19:00
ŠK Slovan Bratislava
- MFK Košice
3:1
14.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 27.10. 14:00
Spartak Myjava
- FC Spartak Trnava
2:2
Sobota 27.10. 14:30
FC Nitra
- FC ViOn Zlaté Moravce
1:1
Sobota 27.10. 14:30
FK Dukla Banská Bystrica
- MFK Ružomberok
nehralo sa
Sobota 27.10. 14:30
1.FC Tatran Prešov
- AS Trenčín
1:2
Sobota 27.10. 14:30
MFK Košice
- FK Senica
2:2
Nedeľa 28.10. 19:00
MŠK Žilina
- ŠK Slovan Bratislava
0:0

15.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Piatok 2.11. 18:30
ŠK Slovan Bratislava
- FC Spartak Trnava
0:1
Sobota 3.11. 14:30
FC ViOn Zlaté Moravce
- FK Dukla Banská Bystrica
2:0
Sobota 3.11. 14:30
MFK Ružomberok
- 1.FC Tatran Prešov
2:0
Sobota 3.11. 14:30
FC Nitra
- Spartak Myjava
0:2
Sobota 3.11. 17:30
FK Senica
- MŠK Žilina
0:0
Sobota 3.11. 17:30
AS Trenčín
- MFK Košice
0:0
16.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Piatok 10.11. 13:30
Spartak Myjava
- ŠK Slovan Bratislava
1:2
Sobota 10.11. 14:30
FC Spartak Trnava
- FK Senica
1:1
Sobota 10.11. 14:30
MFK Košice
- MFK Ružomberok
3:0
Sobota 10.11. 14:30
1.FC Tatran Prešov
- FC ViOn Zlaté Moravce
3:0
Sobota 10.11. 14:30
FK Dukla Banská Bystrica
- FC Nitra
2:0
Sobota 11.11. 12:30
MŠK Žilina
- AS Trenčín
0:0
17.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 16.11. 17:30
FC ViOn Zlaté Moravce
- MFK Košice
1:0
Piatok 17.11. 14:30
MFK Ružomberok
- MŠK Žilina
1:0
Sobota 17.11. 14:30
FK Dukla Banská Bystrica
- Spartak Myjava
1:1
Sobota 17.11. 14:30
FC Nitra
- 1.FC Tatran Prešov
4:1
Sobota 17.11. 14:30
FK Senica
- ŠK Slovan Bratislava
0:1
Sobota 17.11. 17:30
AS Trenčín
- FC Spartak Trnava
6:0
18.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Piatok 23.11. 17:30
MŠK Žilina
- FC ViOn Zlaté Moravce
4:1
Sobota 24.11. 14:30
1.FC Tatran Prešov
- FK Dukla Banská Bystrica
1:0
Sobota 24.11. 14:30
MFK Košice
- FC Nitra
4:0
Sobota 24.11. 14:30
FC Spartak Trnava
- MFK Ružomberok
0:1
Sobota 24.11. 17:30
ŠK Slovan Bratislava
- AS Trenčín
3:1
Nedeľa 25.11. 12:30
Spartak Myjava
- FK Senica
1:2

19.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Piatok 30.11. 17:30
FC Nitra
- MŠK Žilina
2:0
Sobota 1.12. 14:30
MFK Ružomberok
- ŠK Slovan Bratislava
2:2
Sobota 1.12. 14:30
FC ViOn Zlaté Moravce
- FC Spartak Trnava
1:1
Sobota 1.12. 14:30
FK Dukla Banská Bystrica
- MFK Košice
1:2
Sobota 1.12. 14:30
1.FC Tatran Prešov
- Spartak Myjava
2:1
Nedeľa 2.12. 14:30
AS Trenčín
- FK Senica
1:1

Späť na úvod ↑

JARNÁ ČASŤ (2013)

20.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 02.03. 17:30
MFK Košice
- 1.FC Tatran Prešov
:
Sobota 02.03. 14:30
MŠK Žilina
- FK Dukla Banská Bystrica
:
Sobota 02.03. 14:30
FC Spartak Trnava
- FC Nitra
:
Sobota 02.03. 14:30
FK Senica
- MFK Ružomberok
:
Sobota 02.03. 14:30
ŠK Slovan Bratislava
- FC ViOn Zlaté Moravce
:
Sobota 02.03. 14:30
Spartak Myjava
- AS Trenčín
:
21.kolo
09.03. 17:30 MFK Ružomberok - AS Trenčín
09.03. 17:30 FC Nitra - ŠK Slovan Bratislava
09.03. 17:30 FC ViOn Zlaté Moravce - FK Senica
09.03. 17:30 FK Dukla Banská Bystrica - FC Spartak Trnava
09.03. 17:30 MFK Košice - Spartak Myjava
09.03. 17:30 1.FC Tatran Prešov - MŠK Žilina
22.kolo
16.03. 17:30 MŠK Žilina - MFK Košice
16.03. 17:30 FC Spartak Trnava - 1.FC Tatran Prešov
16.03. 17:30 Spartak Myjava - MFK Ružomberok
16.03. 17:30 ŠK Slovan Bratislava - FK Dukla Banská Bystrica
16.03. 17:30 AS Trenčín - FC ViOn Zlaté Moravce
16.03. 17:30 FK Senica - FC Nitra
23.kolo
30.03. 17:30 MFK Ružomberok - FC ViOn Zlaté Moravce
30.03. 17:30 FK Senica - FK Dukla Banská Bystrica
30.03. 17:30 AS Trenčín - FC Nitra
30.03. 17:30 ŠK Slovan Bratislava - 1.FC Tatran Prešov
30.03. 17:30 FC Spartak Trnava - MFK Košice
30.03. 17:30 MŠK Žilina - Spartak Myjava

24.kolo
02.04. 17:30 MFK Košice - ŠK Slovan Bratislava
02.04. 17:30 MŠK Žilina - FC Spartak Trnava
02.04. 17:30 1.FC Tatran Prešov - FK Senica
02.04. 17:30 FK Dukla Banská Bystrica - AS Trenčín
02.04. 17:30 FC Nitra - MFK Ružomberok
02.04. 17:30 Spartak Myjava - FC ViOn Zlaté Moravce
25.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 06.04. 14:30
MFK Ružomberok
- FK Dukla Banská Bystrica
3:2
Sobota 06.04. 14:30
FC Spartak Trnava
- Spartak Myjava
1:1
Sobota 06.04. 17:30
AS Trenčín
- 1.FC Tatran Prešov
1:1
Sobota 06.04. 17:30
FK Senica
- MFK Košice
0:0
Sobota 06.04. 17:30
FC ViOn Zlaté Moravce
- FC Nitra
1:2
Sobota 06.04. 18:00
ŠK Slovan Bratislava
- MŠK Žilina
1:1
26.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 13.04. 14:30
MFK Košice
- AS Trenčín
0:0
Sobota 13.04. 14:30
1.FC Tatran Prešov
- MFK Ružomberok
3:1
Sobota 13.04. 14:30
FC Spartak Trnava
- ŠK Slovan Bratislava
0:0
Sobota 13.04. 17:30
FK Dukla Banská Bystrica
- FC ViOn Zlaté Moravce
1:0
Sobota 13.04. 17:30
MŠK Žilina
- FK Senica
0:1
Nedeľa 14.04. 12:30
Spartak Myjava
- FC Nitra
0:0
27.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 20.04. 16:30
ŠK Slovan Bratislava
- Spartak Myjava
1:1
Sobota 20.04. 17:30
FC Nitra
- FK Dukla Banská Bystrica
3:1
Sobota 20.04. 17:30
FC ViOn Zlaté Moravce
- 1.FC Tatran Prešov
0:0
Sobota 20.04. 17:30
AS Trenčín
- MŠK Žilina
1:2
Sobota 20.04. 17:30
MFK Ružomberok
- MFK Košice
1:1
Nedeľa 21.04. 19:00
FK Senica
- FC Spartak Trnava
3:2
28.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 27.04. 14:30
FC Spartak Trnava
- AS Trenčín
2:0
Sobota 27.04. 14:30
1.FC Tatran Prešov
- FC Nitra
0:1
Sobota 27.04. 14:30
MFK Košice
- FC ViOn Zlaté Moravce
0:2
Sobota 27.04. 14:30
ŠK Slovan Bratislava{
- FK Senica
3:2
Sobota 27.04. 17:30
MŠK Žilina
- MFK Ružomberok
3:0
Sobota 27.04. 20:00
Spartak Myjava
- FK Dukla Banská Bystrica
2:1

29.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 04.05. 17:00
FK Senica
- Spartak Myjava
0:3
Sobota 04.05. 17:00
FK Dukla Banská Bystrica
- 1.FC Tatran Prešov
0:0
Sobota 04.05. 17:00
MFK Ružomberok
- FC Spartak Trnava
1:0
Nedeľa 05.05. 19:00
AS Trenčín
- ŠK Slovan Bratislava
4:1
Sobota 14.05. 17:30
FC Nitra
- MFK Košice
1:0
Nedeľa 15.05. 17:30
FC ViOn Zlaté Moravce
- MŠK Žilina
:
30.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Utorok 23.04. 17:30
MŠK Žilina
- FC Nitra
1:2
Piatok 10.05. 18:30
FK Senica
- AS Trenčín
1:0
Sobota 11.05. 17:30
ŠK Slovan Bratislava
- MFK Ružomberok
2:2
Sobota 11.05. 17:30
MFK Košice
- FK Dukla Banská Bystrica
1:0
Sobota 11.05. 19:30
Spartak Myjava
- 1.FC Tatran Prešov
2:0
Nedeľa 12.05. 14:30
FC Spartak Trnava
- FC ViOn Zlaté Moravce
3:2
31.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 18.05. 17:30
Spartak Myjava
- AS Trenčín
0:2
Sobota 18.05. 17:30
MFK Ružomberok
- FK Senica
3:1
Sobota 18.05. 17:30
FK Dukla Banská Bystrica
- MŠK Žilina
1:2
Sobota 18.05. 17:30
1.FC Tatran Prešov
- MFK Košice
0:0
Sobota 18.05. 17:30
FC Nitra
- FC Spartak Trnava
3:3
Nedeľa 19.05. 14:00
FC ViOn Zlaté Moravce
- ŠK Slovan Bratislava
1:0
32.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Streda 22.05. 17:30
ŠK Slovan Bratislava
- FC Nitra
4:0
Streda 22.05. 17:30
FK Senica
- FC ViOn Zlaté Moravce
1:0
Sreda 22.05. 17:30
MŠK Žilina
- 1.FC Tatran Prešov
0:1
Sreda 22.05. 17:30
Spartak Myjava
- MFK Košice
1:0
Sreda 22.05. 17:30
FC Spartak Trnava
- FK Dukla Banská Bystrica
0:1
Streda 22.05. 17:30
AS Trenčín
- MFK Ružomberok
5:0
33.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Nedeľa 26.05. 17:30
FK Dukla Banská Bystrica
- ŠK Slovan Bratislava
1:0
Nedeľa 26.05. 17:30
1.FC Tatran Prešov
- FC Spartak Trnava
0:1
Nedeľa 26.05. 17:30
FC Nitra
- FK Senica
0:1
Nedeľa 26.05. 17:30
FC ViOn Zlaté Moravce
- AS Trenčín
1:2
Nedeľa 26.05. 17:30
MFK Ružomberok
- Spartak Myjava
0:1
Nedeľa 26.05. 17:30
MFK Košice
- MŠK Žilina
2:2

Späť na úvod ↑