Atlético Madrid – Arsenal (1:0)

Európska Liga 03 mája, 2018
Európska liga - UEFA Europa League 2017/18 (semifinále)

V súboji dvoch veľkých favoritov má o niečo výhodnejšiu pozíciu Atlético Madrid, ktoré sa domov vracia s remízou 1:1.

Pred týždňom v Londýne padli góly až v záverečnej polhodine stretnutia, avšak prvá dôležitá situácia prišla už v desiatej minúte, kedy po druhej žltej videl červenú kartu obranca „Atletov“ Šime Vrsaljko. Lacazette presilovku využil až v šesťdesiatej minúte, nakoniec ale Arsenal nemohol byť spokojný, nakoľko osem minút pred koncom riadneho hracieho času vyrovnal Griezmann.