ÚPLNE ZADARMO » Tu môžete sledovať priame športové prenosy a zároveň hrať stávky LIVE » Link 1 ▸ | Link 2 ▸ | Link 3 ▸

Corgoň liga – program a výsledky (sezóna 2012/2013)


CORGOŇ LIGA 2012 / 2013
Jesenná časť | Jarná časť

JESENNÁ ČASŤ (2012)

1.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Piatok 13.07.2012 19:30
MŠK Žilina
Spartak Myjava
4:1
Sobota 14.07.2012 17:30
AS Trenčín
FC Nitra
5:0
Sobota 14.07.2012 19:30
MFK Ružomberok
FC ViOn Zlaté Moravce
3:1
Sobota 14.07.2012 19:30
ŠK Slovan Bratislava
1.FC Tatran Prešov
2:1
Sobota 14.07.2012 19:30
FC Spartak Trnava
MFK Košice
0:0
Nedeľa 15.07.2012 19:30
FK Senica
FK Dukla Banská Bystrica
2:3
2.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 21.07.2012 17:00
Spartak Myjava
FC ViOn Zlaté Moravce
2:2
Sobota 21.07.2012 17:30
1.FC Tatran Prešov
FK Senica
2:0
Sobota 21.07.2012 19:30
MŠK Žilina
FC Spartak Trnava
Sobota 21.07.2012 19:30
FK Dukla Banská Bystrica
AS Trenčín
2:0
Sobota 21.07.2012 19:30
FC Nitra
MFK Ružomberok
1:1
Sobota 22.07.2012 17:30
MFK Košice
ŠK Slovan Bratislava
1:0
3.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 28.07. 17:30
AS Trenčín
1.FC Tatran Prešov
2:1
Sobota 28.07. 19:30
FC ViOn Zlaté Moravce
FC Nitra
0:2
Sobota 28.07. 19:30
FK Senica
MFK Košice
2:1
Sobota 28.07. 19:30
MFK Ružomberok
FK Dukla Banská Bystrica
1:0
Nedeľa 29.07. 19:30
ŠK Slovan Bratislava
MŠK Žilina
1:1
Nedeľa 29.07. 19:30
FC Spartak Trnava
Spartak Myjava
1:1

4.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 04.08. 16:30
Spartak Myjava
FC Nitra
0:2
Sobota 04.08. 17:30
MŠK Žilina
FK Senica
2:0
Sobota 04.08. 17:30
MFK Košice
AS Trenčín
3:0
Sobota 04.08. 17:30
1.FC Tatran Prešov
MFK Ružomberok
2:0
Sobota 04.08. 19:30
FK Dukla Banská Bystrica
FC ViOn Zlaté Moravce
0:0
Nedeľa 05.08. 19:00
FC Spartak Trnava
ŠK Slovan Bratislava
0:1
5.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 11.08. 17:30
AS Trenčín
MŠK Žilina
0:2
Sobota 11.08. 19:30
ŠK Slovan Bratislava
Spartak Myjava
2:1
Sobota 11.08. 19:30
FC Nitra
FK Dukla Banská Bystrica
1:1
Sobota 11.08. 19:30
MFK Ružomberok
MFK Košice
3:1
Sobota 11.08. 19:30
FC ViOn Zlaté Moravce
1.FC Tatran Prešov
2:0
Nedeľa 12.08. 17:30
FK Senica
FC Spartak Trnava
3:0
6.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 18.08. 17:30
Spartak Myjava
FK Dukla Banská Bystrica
0:1
Sobota 18.08. 17:30
1.FC Tatran Prešov
FC Nitra
1:0
Sobota 18.08. 19:30
MFK Košice
FC ViOn Zlaté Moravce
2:1
Sobota 18.08. 19:30
MŠK Žilina
MFK Ružomberok
0:0
Sobota 18.08. 19:30
FC Spartak Trnava
AS Trenčín
0:3
Nedeľa 19.08. 19:30
ŠK Slovan Bratislava
FK Senica
1:0
7.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 25.08. 17:30
AS Trenčín
ŠK Slovan Bratislava
2:2
Sobota 25.08. 17:30
MFK Ružomberok
FC Spartak Trnava
2:2
Sobota 25.08. 19:30
FK Dukla Banská Bystrica
1.FC Tatran Prešov
0:0
Sobota 25.08. 19:30
FC Nitra
MFK Košice
4:1
Sobota 25.08. 19:30
FC ViOn Zlaté Moravce
MŠK Žilina
0:1
Sobota 25.08. 19:30
FK Senica
Spartak Myjava
0:1

8.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 01.09. 15:30
Spartak Myjava
1.FC Tatran Prešov
2:0
Sobota 01.09. 17:30
MFK Košice
FK Dukla Banská Bystrica
1:0
Sobota 01.09. 17:30
MŠK Žilina
FC Nitra
1:1
Sobota 01.09. 17:30
ŠK Slovan Bratislava
MFK Ružomberok
2:1
Sobota 01.09. 19:30
FK Senica
AS Trenčín
1:1
Sobota 01.09. 19:30
FC Spartak Trnava
FC ViOn Zlaté Moravce
0:5
9.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 14.09. 15:30
FC Nitra
FC Spartak Trnava
1:3
Sobota 15.09. 17:30
AS Trenčín
Spartak Myjava
3:2
Sobota 15.09. 17:30
MFK Ružomberok
FK Senica
0:2
Sobota 15.09. 17:30
FC Zlaté Moravce
ŠK Slovan Bratislava
3:1
Sobota 15.09. 19:30
1.FC Tatran Prešov
MFK Košice
0:0
Sobota 16.09. 19:30
FK Dukla Banská Bystrica
MŠK Žilina
2:2
10.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Piatok 21.09. 17:30
ŠK Slovan Bratislava
FC Nitra
5:2
Sobota 22.09. 15:00
Spartak Myjava
MFK Košice
3:1
Sobota 22.09. 17:30
AS Trenčín
MFK Ružomberok
0:0
Sobota 22.09. 17:30
FK Senica
FC ViOn Zlaté Moravce
3:0
Sobota 22.09. 17:30
FC Spartak Trnava
FK Dukla Banská Bystrica
1:0
Sobota 22.09. 19:30
MŠK Žilina
1.FC Tatran Prešov
3:0
11.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 29.09. 17:30
MFK Košice
MŠK Žilina
1:1
Sobota 29.09. 17:30
FK Dukla Banská Bystrica
ŠK Slovan Bratislava
1:1
Sobota 29.09. 17:30
1.FC Tatran Prešov
FC Spartak Trnava
2:1
Sobota 29.09. 17:30
FC ViOn Zlaté Moravce
AS Trenčín
4:1
Sobota 29.09. 19:30
MFK Ružomberok
Spartak Myjava
0:4
Nedeľa 30.09. 19:00
FC Nitra
FK Senica
0:1

12.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Piatok 05.10. 16:00
MFK Košice
FC Spartak Trnava
1:0
Piatok 05.10. 17:30
FC ViOn Zlaté Moravce
MFK Ružomberok
0:0
Sobota 06.10. 14:30
Spartak Myjava
MŠK Žilina
1:1
Sobota 06.10. 17:30
FK Dukla Banská Bystrica
FK Senica
1:2
Sobota 06.10. 17:30
FC Nitra
AS Trenčín
1:2
Sobota 06.10. 17:30
1.FC Tatran Prešov
ŠK Slovan Bratislava
0:0
13.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Piatok 20.10. 15:30
MFK Ružomberok
FC Nitra
2:1
Piatok 20.10. 17:30
FC Spartak Trnava
MŠK Žilina
1:2
Sobota 20.10. 17:30
FK Senica
1.FC Tatran Prešov
2:0
Sobota 20.10. 17:30
AS Trenčín
FK Dukla Banská Bystrica
1:1
Sobota 20.10. 17:30
FC ViOn Zlaté Moravce
Spartak Myjava
3:1
Nedeľa 21.10. 19:00
ŠK Slovan Bratislava
MFK Košice
3:1
14.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 27.10. 14:00
Spartak Myjava
FC Spartak Trnava
2:2
Sobota 27.10. 14:30
FC Nitra
FC ViOn Zlaté Moravce
1:1
Sobota 27.10. 14:30
FK Dukla Banská Bystrica
MFK Ružomberok
nehralo sa
Sobota 27.10. 14:30
1.FC Tatran Prešov
AS Trenčín
1:2
Sobota 27.10. 14:30
MFK Košice
FK Senica
2:2
Nedeľa 28.10. 19:00
MŠK Žilina
ŠK Slovan Bratislava
0:0

15.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Piatok 2.11. 18:30
ŠK Slovan Bratislava
FC Spartak Trnava
0:1
Sobota 3.11. 14:30
FC ViOn Zlaté Moravce
FK Dukla Banská Bystrica
2:0
Sobota 3.11. 14:30
MFK Ružomberok
1.FC Tatran Prešov
2:0
Sobota 3.11. 14:30
FC Nitra
Spartak Myjava
0:2
Sobota 3.11. 17:30
FK Senica
MŠK Žilina
0:0
Sobota 3.11. 17:30
AS Trenčín
MFK Košice
0:0
16.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Piatok 10.11. 13:30
Spartak Myjava
ŠK Slovan Bratislava
1:2
Sobota 10.11. 14:30
FC Spartak Trnava
FK Senica
1:1
Sobota 10.11. 14:30
MFK Košice
MFK Ružomberok
3:0
Sobota 10.11. 14:30
1.FC Tatran Prešov
FC ViOn Zlaté Moravce
3:0
Sobota 10.11. 14:30
FK Dukla Banská Bystrica
FC Nitra
2:0
Sobota 11.11. 12:30
MŠK Žilina
AS Trenčín
0:0
17.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 16.11. 17:30
FC ViOn Zlaté Moravce
MFK Košice
1:0
Piatok 17.11. 14:30
MFK Ružomberok
MŠK Žilina
1:0
Sobota 17.11. 14:30
FK Dukla Banská Bystrica
Spartak Myjava
1:1
Sobota 17.11. 14:30
FC Nitra
1.FC Tatran Prešov
4:1
Sobota 17.11. 14:30
FK Senica
ŠK Slovan Bratislava
0:1
Sobota 17.11. 17:30
AS Trenčín
FC Spartak Trnava
6:0
18.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Piatok 23.11. 17:30
MŠK Žilina
FC ViOn Zlaté Moravce
4:1
Sobota 24.11. 14:30
1.FC Tatran Prešov
FK Dukla Banská Bystrica
1:0
Sobota 24.11. 14:30
MFK Košice
FC Nitra
4:0
Sobota 24.11. 14:30
FC Spartak Trnava
MFK Ružomberok
0:1
Sobota 24.11. 17:30
ŠK Slovan Bratislava
AS Trenčín
3:1
Nedeľa 25.11. 12:30
Spartak Myjava
FK Senica
1:2

19.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Piatok 30.11. 17:30
FC Nitra
MŠK Žilina
2:0
Sobota 1.12. 14:30
MFK Ružomberok
ŠK Slovan Bratislava
2:2
Sobota 1.12. 14:30
FC ViOn Zlaté Moravce
FC Spartak Trnava
1:1
Sobota 1.12. 14:30
FK Dukla Banská Bystrica
MFK Košice
1:2
Sobota 1.12. 14:30
1.FC Tatran Prešov
Spartak Myjava
2:1
Nedeľa 2.12. 14:30
AS Trenčín
FK Senica
1:1

Späť na úvod ↑

JARNÁ ČASŤ (2013)

20.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 02.03. 17:30
MFK Košice
1.FC Tatran Prešov
:
Sobota 02.03. 14:30
MŠK Žilina
FK Dukla Banská Bystrica
:
Sobota 02.03. 14:30
FC Spartak Trnava
FC Nitra
:
Sobota 02.03. 14:30
FK Senica
MFK Ružomberok
:
Sobota 02.03. 14:30
ŠK Slovan Bratislava
FC ViOn Zlaté Moravce
:
Sobota 02.03. 14:30
Spartak Myjava
AS Trenčín
:
21.kolo
09.03. 17:30 MFK Ružomberok AS Trenčín
09.03. 17:30 FC Nitra ŠK Slovan Bratislava
09.03. 17:30 FC ViOn Zlaté Moravce FK Senica
09.03. 17:30 FK Dukla Banská Bystrica FC Spartak Trnava
09.03. 17:30 MFK Košice Spartak Myjava
09.03. 17:30 1.FC Tatran Prešov MŠK Žilina
22.kolo
16.03. 17:30 MŠK Žilina MFK Košice
16.03. 17:30 FC Spartak Trnava 1.FC Tatran Prešov
16.03. 17:30 Spartak Myjava MFK Ružomberok
16.03. 17:30 ŠK Slovan Bratislava FK Dukla Banská Bystrica
16.03. 17:30 AS Trenčín FC ViOn Zlaté Moravce
16.03. 17:30 FK Senica FC Nitra
23.kolo
30.03. 17:30 MFK Ružomberok FC ViOn Zlaté Moravce
30.03. 17:30 FK Senica FK Dukla Banská Bystrica
30.03. 17:30 AS Trenčín FC Nitra
30.03. 17:30 ŠK Slovan Bratislava 1.FC Tatran Prešov
30.03. 17:30 FC Spartak Trnava MFK Košice
30.03. 17:30 MŠK Žilina Spartak Myjava

24.kolo
02.04. 17:30 MFK Košice ŠK Slovan Bratislava
02.04. 17:30 MŠK Žilina FC Spartak Trnava
02.04. 17:30 1.FC Tatran Prešov FK Senica
02.04. 17:30 FK Dukla Banská Bystrica AS Trenčín
02.04. 17:30 FC Nitra MFK Ružomberok
02.04. 17:30 Spartak Myjava FC ViOn Zlaté Moravce
25.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 06.04. 14:30
MFK Ružomberok
FK Dukla Banská Bystrica
3:2
Sobota 06.04. 14:30
FC Spartak Trnava
Spartak Myjava
1:1
Sobota 06.04. 17:30
AS Trenčín
1.FC Tatran Prešov
1:1
Sobota 06.04. 17:30
FK Senica
MFK Košice
0:0
Sobota 06.04. 17:30
FC ViOn Zlaté Moravce
FC Nitra
1:2
Sobota 06.04. 18:00
ŠK Slovan Bratislava
MŠK Žilina
1:1
26.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 13.04. 14:30
MFK Košice
AS Trenčín
0:0
Sobota 13.04. 14:30
1.FC Tatran Prešov
MFK Ružomberok
3:1
Sobota 13.04. 14:30
FC Spartak Trnava
ŠK Slovan Bratislava
0:0
Sobota 13.04. 17:30
FK Dukla Banská Bystrica
FC ViOn Zlaté Moravce
1:0
Sobota 13.04. 17:30
MŠK Žilina
FK Senica
0:1
Nedeľa 14.04. 12:30
Spartak Myjava
FC Nitra
0:0
27.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 20.04. 16:30
ŠK Slovan Bratislava
Spartak Myjava
1:1
Sobota 20.04. 17:30
FC Nitra
FK Dukla Banská Bystrica
3:1
Sobota 20.04. 17:30
FC ViOn Zlaté Moravce
1.FC Tatran Prešov
0:0
Sobota 20.04. 17:30
AS Trenčín
MŠK Žilina
1:2
Sobota 20.04. 17:30
MFK Ružomberok
MFK Košice
1:1
Nedeľa 21.04. 19:00
FK Senica
FC Spartak Trnava
3:2
28.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 27.04. 14:30
FC Spartak Trnava
AS Trenčín
2:0
Sobota 27.04. 14:30
1.FC Tatran Prešov
FC Nitra
0:1
Sobota 27.04. 14:30
MFK Košice
FC ViOn Zlaté Moravce
0:2
Sobota 27.04. 14:30
ŠK Slovan Bratislava{
FK Senica
3:2
Sobota 27.04. 17:30
MŠK Žilina
MFK Ružomberok
3:0
Sobota 27.04. 20:00
Spartak Myjava
FK Dukla Banská Bystrica
2:1

29.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 04.05. 17:00
FK Senica
Spartak Myjava
0:3
Sobota 04.05. 17:00
FK Dukla Banská Bystrica
1.FC Tatran Prešov
0:0
Sobota 04.05. 17:00
MFK Ružomberok
FC Spartak Trnava
1:0
Nedeľa 05.05. 19:00
AS Trenčín
ŠK Slovan Bratislava
4:1
Sobota 14.05. 17:30
FC Nitra
MFK Košice
1:0
Nedeľa 15.05. 17:30
FC ViOn Zlaté Moravce
MŠK Žilina
:
30.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Utorok 23.04. 17:30
MŠK Žilina
FC Nitra
1:2
Piatok 10.05. 18:30
FK Senica
AS Trenčín
1:0
Sobota 11.05. 17:30
ŠK Slovan Bratislava
MFK Ružomberok
2:2
Sobota 11.05. 17:30
MFK Košice
FK Dukla Banská Bystrica
1:0
Sobota 11.05. 19:30
Spartak Myjava
1.FC Tatran Prešov
2:0
Nedeľa 12.05. 14:30
FC Spartak Trnava
FC ViOn Zlaté Moravce
3:2
31.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Sobota 18.05. 17:30
Spartak Myjava
AS Trenčín
0:2
Sobota 18.05. 17:30
MFK Ružomberok
FK Senica
3:1
Sobota 18.05. 17:30
FK Dukla Banská Bystrica
MŠK Žilina
1:2
Sobota 18.05. 17:30
1.FC Tatran Prešov
MFK Košice
0:0
Sobota 18.05. 17:30
FC Nitra
FC Spartak Trnava
3:3
Nedeľa 19.05. 14:00
FC ViOn Zlaté Moravce
ŠK Slovan Bratislava
1:0
32.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Streda 22.05. 17:30
ŠK Slovan Bratislava
FC Nitra
4:0
Streda 22.05. 17:30
FK Senica
FC ViOn Zlaté Moravce
1:0
Sreda 22.05. 17:30
MŠK Žilina
1.FC Tatran Prešov
0:1
Sreda 22.05. 17:30
Spartak Myjava
MFK Košice
1:0
Sreda 22.05. 17:30
FC Spartak Trnava
FK Dukla Banská Bystrica
0:1
Streda 22.05. 17:30
AS Trenčín
MFK Ružomberok
5:0
33.kolo
Deň a čas zápasov
Domáci
Hostia
Výsledok
Nedeľa 26.05. 17:30
FK Dukla Banská Bystrica
ŠK Slovan Bratislava
1:0
Nedeľa 26.05. 17:30
1.FC Tatran Prešov
FC Spartak Trnava
0:1
Nedeľa 26.05. 17:30
FC Nitra
FK Senica
0:1
Nedeľa 26.05. 17:30
FC ViOn Zlaté Moravce
AS Trenčín
1:2
Nedeľa 26.05. 17:30
MFK Ružomberok
Spartak Myjava
0:1
Nedeľa 26.05. 17:30
MFK Košice
MŠK Žilina
2:2

Späť na úvod ↑