Spartak Moskva – Slovan Bratislava (4:2)

KHL 26 novembra, 2016
KHL - Kontinental Hockey League - Sezóna 2016/2017

KHL – základná časť

Spartak Moskva – HC Slovan Bratislava 4:2 (0:1, 1:0, 3:1)

Góly: 28. Kalinin (Radil, Gilroy), 45. Bobrov (Gilroy), 47. Radil (Leščenko), 55. Vasiljev – 10. Chipchura (Zigo, Starosta), 52. Smoleňák. Rozhodovali: Soin, Kuľakov – Misjur, Ponamarenko, vylúčení: 4:6, presilovky: 1:0, oslabenia: 0:0.

zostavy a striedania
Spartak: Bespalov – Gilroy, Provolnev, Kalinin, Sergijenko, Kirilov, Bondarev, Dyblenko – Leščenko, Stoa, Radil – Vasiljev, Voronin, Mirnov – Šmelov, Bobrov, Nikoncev – Lee, Potapov, Pavľukov – Pervov.

Slovan: Pogge – Novák, Meszároš, Švarný, Plastino, Starosta, Ďaloga, Pokorný, Bačík – Cheechoo, Taffe, Jeglič – Smoleňák, Kopecký, Musatov – Valský, Zigo, Chipchura – Hlinka, Lušňák, Vopelka

hlas po zápase (zdroj: hcslovan.sk):

Miloš Říha, tréner Slovana: „Prvú tretinu sme hrali to, čo sme si povedali, strelili úvodný gól. Mali sme šance, presilovky a kľudne mohli vyhrávať i viac. V druhej tretine sme ustáli vylúčenia. Namiesto nášho tlaku sme domácich dostali chybami sami na koňa a už nedokázali odpovedať.“