Dukla Trenčín – HK Nitra (5:1)

Tipsport Extraliga 20 novembra, 2016
1. Slovenská hokejová liga - Tipsport Liga - Sezóna 2016/17

Dukla Trenčín – HK Nitra 5:1 (2:1, 2:0, 1:0)

Góly: 16. Hossa (Síkela), 17. Hudec (Bohunický), 26. Hossa (Kozák, J. Ručkay), 28. Kozák (J. Ručkay), 54. Hossa (Holenda) – 6. Versteeg (Slovák).

Rozhodovali: Adamec, Novák – Valo, Kacej, vylúčení: 5:5 na 2 min., navyše Versteeg (Nitra) 5+DKZ za faul kolenom, presilovky: 2:0, oslabenia: 0:0, 2063 divákov.

Zostavy:
Dukla Trenčín: Kutej – Bohunický, Jáchym, Kozák, Holenda, Obšut, Hatala, Šefčík, Drgoň – Hossa, Ölvecký, J. Ručkay – Hudec, Sojčík, T. Sýkora – Šimun, Síkela – Novák, Švec, Briestenský

HK Nitra:
Valent (26. Foltán) – Versteeg, Milam, Mezei, Pupák, Ordzovenský, Rais, Kuzma, P. König – Blackwater, Slovák, H. Ručkay – D. König, Krištof, Štefanka – Šiška, Paukovček, Macík – Bajtek, Ondrušek, Chalupa

HK Orange 20 16 1 0 0 0 0 15 14:66 3

Poznámka: počet zápasov, výhry – 3 body, výhry po predĺžení – 2 body, výhry po samostatných nájazdoch – 2 body, prehry po predĺžení – 1 bod, prehry po samostatných nájazdoch – 1 bod, prehry – 0 bodov, skóre, body.