Sledujte Európsku ligy UEFA 2018/2019 (Live prenosy)

Európska Liga august 29, 2014
Sledujte futbalové prenosy naživo a zadarmo

Sledujte Európsku ligu LIVE

Live prenosy zadarmo

STV 2ČT sport

Stream je možné sledovať iba na území Slovenska>
Sledujte STV2 - Dvojku online vysielanie zadarmo

Stream je možné sledovať iba na území Českej republiky
Sledujete živé vysílání kanálu ČT sport


Žreb skupín Európskej ligy 2014/2015

Futbal – Európska liga / UEFA Europa League (žreb skupín)

Zloženie základných skupín futbalovej Európskej ligy UEFA 2014/2015:

A-skupina:
FC Villarreal (Šp.), Borussia Mönchengladbach (Nem.), FC Zürich (Švaj.), Apollon Limassol (Cyp.)

B-skupina:
FC Kodaň (Dán.), FC Bruggy (Belg.), FC Turín (Tal.), HJK Helsinki (Fín.)

C-skupina:
Tottenham Hotspur (Angl.), Besiktas Istanbul (Tur.), Partizan Belehrad (Srb.), Asteras Tripoli (Gréc.)

D-skupina:
Red Bull Salzburg (Rak.), Celtic Glasgow (Škót.), Dinamo Záhreb (Chor.), Astra Giurgiu (Rum.)

E-skupina:
PSV Eindhoven (Hol.), Panathinaikos Atény (Gréc.), Estoril Praia (Portug.), Dinamo Moskva (Rus.)

F-skupina:
Inter Miláno (Tal.), Dnipro Dnipropetrovsk (Ukr.), AS St. Étienne (Fr.), FK Karabach (Azer.)

G-skupina:
FC Sevilla (Šp.), Standard Liége (Belg.), Feyenoord Rotterdam (Hol.), HNK Rijeka (Chor.)

H-skupina:
OSC Lille (Fr.), VfL Wolfsburg (Nem.), FC Everton (Angl.), FK Krasnodar (Rus.)

I-skupina:
SSC Neapol (Tal.), Sparta Praha (ČR), Young Boys Bern (Švaj.), ŠK SLOVAN BRATISLAVA (SR)

J-skupina:
Dynamo Kyjev (Ukr.), Steaua Bukurešť (Rum.), Rio Ave (Portug.), BK Aalborg (Dán.)

K-skupina:
AFC Fiorentina (Tal.), PAOK Solún (Gréc.), EA Guingamp (Fr.), Dinamo Minsk (Biel.)

L-skupina:
Metalist Charkov (Ukr.), Trabzonspor (Tur.), Legia Varšava (Poľ.), KSC Lokeren Oost-Vlaanderen (Belg.)


Európska Liga online stream

Zdroj: Sita

Program stretnutí v základnej I-skupine futbalovej Európskej ligy UEFA 2014/2015:

Štvrtok 18. septembra:
Young Boys Bern (Švaj.) – ŠK SLOVAN BRATISLAVA (SR)
SSC Neapol (Tal.) – Sparta Praha (ČR)

Štvrtok 2. októbra:
ŠK SLOVAN BRATISLAVA (SR) – SSC Neapol (Tal.)
Sparta Praha (ČR) – Young Boys Bern (Švaj.)

Štvrtok 23. októbra:
ŠK SLOVAN BRATISLAVA (SR) – Sparta Praha (ČR)
Young Boys Bern (Švaj.) – SSC Neapol (Tal.)

Štvrtok 6. novembra:
Sparta Praha (ČR) – ŠK SLOVAN BRATISLAVA (SR)
SSC Neapol (Tal.) – Young Boys Bern (Švaj.)

Štvrtok 27. novembra:
ŠK SLOVAN BRATISLAVA (SR) – Young Boys Bern (Švaj.)
Sparta Praha (ČR) – SSC Neapol (Tal.)

Štvrtok 11. decembra:
SSC Neapol (Tal.) – ŠK SLOVAN BRATISLAVA (SR)
Young Boys Bern (Švaj.) – Sparta Praha (ČR)