Program zápasov – skupinová fáza LM 2017/18

Liga Majstrov august 10, 2017
Liga Majstrov - Champions League 2017/2018 (skupinová fáza)

Futbalová Liga majstrov UEFA má na programe edíciu sezóny 2017/2018. Prvé kolo skupinovovej fázy štartuje 12. septembra a končí 6. decembra 2017.

Žreb futbalovej Ligy majstrov rozdelil kvalifikované kluby do ôsmich štvorčlenných skupín, v nich sa stretne každý s každým tradičným systémom doma-vonku. Do jarného osemfinále po šiestich kolách postúpia prvé dva kluby dvaja, osem tretích sa presunie do 16-finále Európskej ligy UEFA.

Skupiny Ligy majstrov 2017/2018

A-skupina: Benfica Lisabon, Manchester United, FC Bazilej, CSKA Moskva
B-skupina: Bayern Mníchov, Paríž Saint-Germain, Anderlecht Brusel, Celtic Glasgow

C-skupina: Chelsea Londýn, Atlético Madrid, AS Rím, Karabach Agdam
D-skupina: Juventus Turín, FC Barcelona, Olympiacos Pireus, Sporting Lisabon

E-skupina: Spartak Moskva, FC Sevilla, FC Liverpool, NK Maribor
F-skupina: Šachtar Doneck, Manchester City, SSC Neapol, Feyenoord Rotterdam

G-skupina: AS Monaco, FC Porto, Besiktas Istanbul, RB Lipsko
H-skupina: Real Madrid, Borussia Dortmund, Tottenham Hotspur, APOEL Nikózia

Program skupinovovej fázy Ligy majstrov 2017/18

  • 1. KOLO:

utorok 12. septembra 2017

12.09. 20:45 AS Rím – Atl. Madrid
12.09. 20:45 Barcelona – Juventus
12.09. 20:45 Bayern- Anderlecht
12.09. 20:45 Benfica – CSKA Moskva
12.09. 20:45 Celtic – PSG
12.09. 20:45 Chelsea – Karabach
12.09. 20:45 Manchester Utd – Bazilej
12.09. 20:45 Olympiakos – Sporting

streda 13. septembra 2017

13.09. 20:45 FC Porto – Besiktas
13.09. 20:45 Feyenoord – Manchester City
13.09. 20:45 Liverpool – Sevilla
13.09. 20:45 Maribor – Sp. Moskva
13.09. 20:45 RB Lipsko – Monako
13.09. 20:45 Real Madrid -APOEL
13.09. 20:45 Šachtar – Neapol
13.09. 20:45 Tottenham – Dortmund

  • 2. KOLO

utorok 26. septembra 2017

26.09. 20:45 APOEL – Tottenham
26.09. 20:45 Besiktas – RB Lipsko
26.09. 20:45 Dortmund – Real Madrid
26.09. 20:45 Manchester City – Šachtar
26.09. 20:45 Monako – FC Porto
26.09. 20:45 Neapol – Feyenoord
26.09. 20:45 Sevilla – Maribor
26.09. 20:45 Sp. Moskva – Liverpool

streda 27. septembra 2017

27.09. 18:00 Karabach – AS Rím
27.09. 20:45 Anderlecht – Celtic
27.09. 20:45 Atl. Madrid – Chelsea
27.09. 20:45 Bazilej – Benfica
27.09. 20:45 CSKA Moskva – Manchester Utd
27.09. 20:45 Juventus – Olympiakos
27.09. 20:45 PSG – Bayern
27.09. 20:45 Sporting – Barcelona

  • 3. KOLO

utorok 17. októbra 2017

17.10. 20:45 APOEL – Dortmund
17.10. 20:45 Feyenoord – Šachtar
17.10. 20:45 Manchester City – Neapol
17.10. 20:45 Maribor – Liverpool
17.10. 20:45 Monako – Besiktas
17.10. 20:45 RB Lipsko – FC Porto
17.10. 20:45 Real Madrid – Tottenham
17.10. 20:45 Sp. Moskva – Sevilla

streda 18. októbra 2017

18.10. 18:00 Karabach – Atl. Madrid
18.10. 20:45 Anderlecht – PSG
18.10. 20:45 Barcelona – Olympiakos
18.10. 20:45 Bayern – Celtic
18.10. 20:45 Benfica – Manchester Utd
18.10. 20:45 CSKA Moskva – Bazilej
18.10. 20:45 Chelsea – AS Rím
18.10. 20:45 – Juventus – Sporting

  • 4. KOLO

utorok 31. októbra 2017

31.10. 20:45 AS Rím – Chelsea
31.10. 20:45 Atl. Madrid – Karabach
31.10. 20:45 Bazilej – CSKA Moskva
31.10. 20:45 Celtic – Bayern
31.10. 20:45 Manchester Utd – Benfica
31.10. 20:45 Olympiakos – Barcelona
31.10. 20:45 PSG – Anderlecht
31.10. 20:45 Sporting – Juventus

streda 1. novembra 2017

01.11. 18:00 Besiktas – Monako
01.11. 20:45 Dortmund – APOEL
01.11. 20:45 FC Porto – RB Lipsko
01.11. 20:45 Liverpool – Maribor
01.11. 20:45 Neapol – Manchester City
01.11. 20:45 Sevilla – Sp. Moskva
01.11. 20:45 Šachtar – Feyenoord
01.11. 20:45 Tottenham – Real Madrid

  • 5. KOLO

utorok 21. novembra 2017

21.11. 18:00 Besiktas – FC Porto
21.11. 18:00 Sp. Moskva – Maribor
21.11. 20:45 APOEL – Real Madrid
21.11. 20:45 Dortmund – Tottenham
21.11. 20:45 Manchester City – Feyenoord
21.11. 20:45 Monako – RB Lipsko
21.11. 20:45 Neapol – Šachtar
21.11. 20:45 Sevilla – Liverpool

streda 22. novembra 2017

22.11. 18:00 CSKA Moskva – Benfica
22.11. 18:00 Karabach – Chelsea
22.11. 20:45 Anderlecht – Bayern
22.11. 20:45 Atl. Madrid – AS Rím
22.11. 20:45 Bazilej – Manchester Utd
22.11. 20:45 Juventus – Barcelona
22.11. 20:45 PSG – Celtic
22.11. 20:45 Sporting – Olympiakos

  • 6. KOLO

utorok 5. decembra 2017

05.12. 20:45 AS Rím – Karabach
05.12. 20:45 Barcelona – Sporting
05.12. 20:45 Bayern – PSG
05.12. 20:45 Benfica – Bazilej
05.12. 20:45 Celtic – Anderlecht
05.12. 20:45 Chelsea – Atl. Madrid
05.12. 20:45 Manchester Utd – CSKA Moskva
05.12. 20:45 Olympiakos – Juventus

streda 6. decembra 2017

06.12. 20:45 FC Porto – Monako
06.12. 20:45 Feyenoord – Neapol
06.12. 20:45 Liverpool – Sp. Moskva
06.12. 20:45 Maribor – Sevilla
06.12. 20:45 RB Lipsko – Besiktas
06.12. 20:45 Real Madrid – Dortmund
06.12. 20:45 Šachtar – Manchester City
06.12. 20:45 Tottenham – APOEL