La Liga: Sevilla – Barcelona (2:4)

Španielsko 23 februára, 2019
1. Španielska futbalová liga - La Liga / Primera Division 2018/19

Šlágrom 25. kola La Ligy bude sobotňajší duel domácej Sevilly s Barcelonou. Líder tabuľky z Katalánska neprežíva úplne ľahké chvíle, aj keď jeho ofenzívna sila je ohromujúca. Sevilla doma cíti šancu ukázať, že boj o vyššie priečky ešte zďaleka nevzdáva.

Barcelona si poistila vedúcu priečku, súper Slavie v Európskej lige naopak prišiel o štvrté miesto, na ktoré sa po výhre 2:1 nad Vallecanom posunulo Getafe.

Sevilla vstúpila do zápasu aktívne a v 22. minúte jej hráči ukážkovo vyriešili prečíslenie traja na dvoch. Na konci akcie bol Navas, ktorý krížnou strelou prekonal Ter Stegena. O štyri minúty neskôr však vyrovnal parádne strelou z voleja Messi.

Sevilla dva krát v zápase viedla, ale hrala proti Messimu, ktorý strelil hetrik a na posledný gól nahrával.