SKA Petrohrad – Lokomotiv Jaroslavľ (3:1)

KHL marec 22, 2018
KHL - Kontinentálna hokejová liga 2017/18 (playoff)

Dnes má Petrohrad šancu vyhrať a postúpiť do ďalších bojov v play-off.

Západná konferencia – 5. zápasy semifinále:

SKA Petrohrad – Lokomotiv Jaroslavľ 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)

Góly: 14. Kovaľčuk, 29. Šipačov, 43. Kablukov – 22. Lekomcev

/konečný stav série: 4:1, postúpil Petrohrad/

Play-off KHL
štvrtok 22.03.2018 o 17:30
Petrohrad
3:1
1:0, 1:1, 1:0
Koniec
Jaroslavľ
Góly
Kablukov (42:16')
Šipačov (29:00')
Kovaľčuk (13:37')
Lekomcev (21:40')
Zostavy

Koskinen (Šesťorkin) – Vojnov, Gavrikov, Chafizullin, Belov, Zub, Zubarev, Rykov – Kovaľčuk, Barabanov, Šipačov – Daciuk, Karpov, N. Gusev – Koskiranta, Kablukov, Ketov – V. Tichonov, P. Thoresen, Prochorkin.

Sudnicin (Murygin) – Nakládal, Kronwall, Jelesin, Ljubuškin, Čerepanov, Pajgin, Lekomcev – Kontiola, Kajumov, Talbot – Loktionov, Mosaljov, Averin – Korškov, Apalkov, Kraskovskij – Denisenko, Ivanov, Kovalenko – Iljenko.

Online prenos
Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne!
Československá stopa v utkání

Jakub Nakládal (JAR) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 21:10
Střely na branku: 33 – 17
Je konec! Petrohrad odehrál třetí třetinu s naprostým přehledem a zajistil si postup do finále konference! Lokomotiv určitě pomýšlel na dramatický závěr, ale Ilja Kablukov dvě minuty po návratu ze šaten přidal třetí branku domácích a o vítězi bylo prakticky rozhodnuto! Lokomotiv se sice tlačil do útoku, nicméně obrana Petrohradu dnes podala skvělý výkon a nenechala hosty přidat další gól.
Konec zápasu.
59:25
Také hosté už působí poněkud rezignovaně! Brankář Sudnicin dokonce nadále zůstává v brance. Lokomotiv už je podle všeho smířený s koncem sezóny!
58:26
Hosté se sice tlačí do útoku, ale před brankou je obrovská koncentrace hokejistů v modrých dresech, kteří hráčům Lokomotivu nenechávají prostor.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:35
Jarno Koskiranta si pohybem řekl o přihrávku na útočnou modrou, ale krásně před něj vystoupil Jakub Nakládal, který puk vyvezl do středního pásma.
57:10
Alexandr Barabanov se před brankou soupeře natahoval po odraženém kotouči, ale jeho zadovku na modrou čáru s přehledem zastavil soupeř.
56:27
Rozhodčí si všiml postavení útočícího hráče v brankovišti a vykázal hru do středního pásma. Lokomotivu už moc času na zvrat nezbývá.
56:03
Pavel Dacjuk obdržel krásnou přihrávku na modrou čáru a vypálil zápěstím. Jeho pokus však prosvištěl vedle branky Lokomotivu.
55:20
Petrohrad se stále skvěle brání a nepouští hráče Lokomotivu do zakončení. Domácí fanoušci už své oblíbence vidí ve finále konference.
54:38
Jarno Koskiranta vyhodil puk přes všechny čáry. Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Petrohradu.
54:09
Jakub Nakládal udržel pro Lokomotiv útočné pásmo. Český obránce puk po mantinelu posunul za branku, kde nebyl nikdo další v bílém dresu.
53:41
Mikko Koskinen si dal pozor na střelu od modré čáry. Přes Vojnova toho sice moc neviděl, ale puk vyplaval před jeho betonem a domácí gólman jej zalehl.
53:10
Alexandr Jelesin dostal prudkou přihrávku do jízdy, jenže z těžké pozice puk pouze protečoval do útočného pásma. Lokomotiv se nemůže dostat do zakončení.
52:24
Mikko Koskinen se parádně roztáhnul proti zakončení od modré čáry. Domácí brankář vykouzlil krásný zákrok ramenem a vyrazil puk do ochranné sítě.
52:06
Zijat Pajgin projel s pukem na hokejce do útočného pásma, zbavil se důrazného obránce, ale nahozením bekhendem branku Petrohradu neohrozil.
51:25
Pavel Dacjuk na modré čáře dotíral na rozehrávku Lokomotivu. Domácí tahoun zahnal hokejisty Lokomotivu zpátky za jejich branku.
51:06
Mikko Koskinen si všiml dotírajícího Kontioly a před rozjetým útočníkem z Finska raději přikryl puk lapačkou. Vhazuje se po jeho levé ruce.
50:21
Na druhé straně musel Sudnicin hasit Ketovovo nahození od mantinelu. Hostující brankář s naprostým přehledem natáhl lapačku a přerušil hru.
50:10
Grigorij Denisenko dostal přihrávku do jízdy na pravé křídlo, ale vinou špatného zpracování se připravil o zakončení. Petrohrad přečkal i tuto akci.
49:36
Viktor Tichonov napadal rozehrávku Lokomotivu za jeho brankou. Hosté by potřebovali hrát na opačné straně kluziště, ale domácí hráči jim nenechávají prostor.
49:10
Nikolaj Prochorkin obdržel dlouhou přihrávku na modrou čáru, kde se otočil s kotoučem, ale přes důrazného Ivanova už nedokázal přesně vypálit.
48:19
Lokomotiv si nyní vypracoval tlak a uzamknul soupeře před jeho brankou. Hráči v bílém však kombinují jen v blízkosti mantinelů.
48:03
Ilja Kovalčuk byl příliš rychlý při přechodu do útočného pásma a projel svému spoluhráči do ofsajdu. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.
47:35
Domácí obránci si vyměnili několik přihrávek v obranném pásmu. Anton Bělov poté přihrál na levou stranu, jenže tam si se zpracováním neporadil Dacjuk.
47:10
Petrohrad hraje to, co mu naprosto stačí. Jarno Koskiranta ze středního pásma nahodil puk za branku soupeře a zatáhl se na svou polovinu.
46:26
Mikko Koskinen musel po delší době zasahovat. Nahození od mantinelu mu sice vypadlo, ale zadáci Petrohradu mu následně vypomohli.
46:10
Jarno Koskiranta nahodil puk od mantinelu do středního pásma. Hokejisté v modrém jej ale nezískali a hráči Lokomotivu mohou zahájit útok.
45:20
Až nyní musel Sudnicin znovu zasahovat. Hostující brankář měl zcela čistý výhled a dělovku od modré čáry schoval do lapačky. Vhazuje se po jeho levici.
45:10
Jegor Rykov střílel od modré čáry, ale zakončení mu vůbec nesedlo. Aktivní hokejista Petrohradu při pokusu o střelu zlomil hokejku.
44:41
Jarno Koskiranta vymyslel dlouhou přihrávku na útočnou modrou čáru. Jeho pobídku si převzal Nikolaj Prochorkin, jenže jeden ze spoluhráčů mu projel do ofsajdu.
44:10
Arťom Zub vybojoval v obranném pásmu odražený kotouč. Zadák Petrohradu poslal přihrávku za branku a společně se spoluhráči odjel střídat.
43:28
Pavel Dacjuk si krásnou kličkou udělal prostor k zakončení, ale rána zápěstím mu vůbec nesedla puk minul hostující klec.
43:06
Ilja Kovalčuk se před brankou Lokomotivu natahoval po prudké přihrávce. Domácí tahoun na puk nedosáhl a hosté mohou opět zaútočit.
42:16
Petrohrad právě vstřelil branku!
Petrohrad přidává třetí branku a výrazně se přibližuje postupu! Na přihrávku zpoza branky si sjel ILJA KABLUKOV, který bez váhání zakončil a prostřelil bezmocného Sudnicina! Asistence: Jevgenij Ketov.
42:01
Oba týmy hrají v plném počtu.
41:21
Domácí brankář měl další práci. Tentokrát se stačil roztáhnout v brankovišti a schoval do lapačky nepovedenou střelu bekhendem. Vhazuje se po jeho pravici.
41:01
Mikko Koskinen musel poprvé ve třetí třetině zasahovat! Koskinen se stačil přesunout k levé tyči a schoval do lapačky prudkou střelu od modré čáry.
40:29
Lokomotiv se v úvodu třetí třetiny nastěhoval do útočného pásma. Hosté rozjeli rychlou kombinaci po pravé straně, ale nikdo v bílém nezakončil.
40:01
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Arťom Iljenko – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Alexandr Barabanov – 2 min., krosček).
40:01
Začala třetí třetina.
Střely na branku: 26 – 6
Prostřední část hry končí! Hned v úvodu druhé třetiny se hostům podařilo vyrovnat, když se prosadil pohotový Ivan Lekomcev! Petrohrad od té doby zařadil vyšší rychlostní stupeň a dočkal se zaslouženého vedení! Těsně před polovinou zápasu poslal domácí celek do vedení Vadim Šipačov! Po čtyřiceti minutách vede Petrohrad 2:1 a je dvacet minut od postupu.
40:00
Druhá třetina skončila.
39:20
Ilja Kovalčuk projel po pravém křídle do útočného pásma, kde se krásně zbavil obránce, ale z ostréhu úhlu už nedokázal zamířit mezi tři tyče.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:45
Petrohrad se v závěru druhé části tlačí do útoku, ale nikdo v modrém se zatím nedokázal uvolnit z rohu kluziště. Obrana Lokomotivu pracuje na jedničku.
38:10
Petri Kontiola skvěle splnil své defenzivní povinnosti. Kontiola za brankou získal puk a obloučkem jej vyhodil za modrou čáru.
37:30
Pavel Dacjuk zadovkou nahodil puk do rohu útočného pásma, kde se kotouče zmocnil Jarno Koskiranta, ale přihrávkou za branku nenašel spoluhráče.
37:06
Hráčům Lokomotivu nyní nevyšel přechod do útočného pásma. Ilja Ljubuškin si posunul puk daleko od těla a sám projel do ofsajdu.
36:35
Domácí celek v posledních minutách spíše kontroluje své vedení a nikam se netlačí. Pavel Dacjuk z pravé strany pouze nahodil puk na branku.
36:09
Mikko Koskinen si pokryl prostor u levé tyče domácí branky a schoval nahození z rohu útočného pásma do lapačky. Vhazovat se bude po jeho levici.
35:35
Vjačeslav Vojnov objel branku Lokomotivu, vybruslil si mezi kruhy a zkusil štěstí zápěstím. Jeho pokus ale skončil na chráničích připraveného obránce.
35:09
Patrick Thoresen si v obranném pásmu vzal odražený puk, vybruslil s ním do středního pásma, ale už nedokázal přesně rozehrát.
34:36
Hosté v plném počtu.
34:05
Domácí brankář musel ven ze své klece! Před rozjetým soupeřem si pomohl rozehrávkou o mantinel. Hosté hrají s kotoučem ve středním pásmu.
33:21
Hosté se ve vlastním oslabení vydali do útoku, jenže čárový rozhodčí viděl ofsajd a přerušil hru. Vhazovat se bude ve středním pásmu.
33:05
Anton Bělov dostal nabito na modrou čáru a pohotově zakončil. Jeho dělovku příklepem ukryl Alexandr Sudnicin do lapačky.
32:36
Bude se znovu vylučovat! Dvě minuty za vysokou hůl si odsedí hostující Grigorij Denisenko.
32:24
Na druhé straně se Lokomotiv ubránil jen za cenu vyhození puku na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po Sudnicynově pravé ruce.
32:03
Maxime Talbot se v rohu útočného pásma bil o kotouč s dvojicí hokejistů v modrých dresech. Proti přesile neměl šanci na úspěch a Petrohrad může zaútočit.
31:14
Hosté v plném počtu.
31:06
Petri Kontiola se dokonce ve vlastním oslabení probil s pukem do útočného pásma, ale bekhendem od mantinelu domácího brankáře nevylekal.
30:26
I napodruhé se hokejisté Lokomotivu prodrali k odraženému kotouči a Jakub Nakládal jej vyhodil přes všechny čáry. Petrohradu se v přesilovce nedaří.
30:05
Hosté zatím brání skvěle. Šipačov musel za pukem do středního pásma a domácí se ani přes úpornou snahu nemohou dostat zpátky do útočného pásma.
29:14
Petrohrad si navíc zahraje přesilovou hru! Dvě minuty za podražení dostává Jegor Averin.
29:00
Petrohrad právě vstřelil branku!
Petrohrad si bere zpět ztracené vedení! Domácí celek svůj tlak přetavil ve vedoucí branku! Do volného kotouče se z pravého kruhu opřel VADIM ŠIPAČOV a jeho dělovka k tyči se zastavila až v brance! Asistence: Ilja Kovalčuk, Arťom Zub.
28:31
Vadim Šipačov si udělal prostor v rohu útočného pásma, zbavil se obránce, ale už neměl sílu na adresování přesné pobídky mezi kruhy.
28:06
Na druhé straně musel domácí brankář zasahovat po nahození z pravé strany. Georgij Ivanov prudké nahození tečoval, ale Igor Šesťorkin puk vyrazil.
27:28
Obrovská šance Petrohradu! Ilja Kovalčuk tečoval před brankou svižné nahození od modré čáry, jenže brankář Sudnicin vytáhl parádní zákrok a puk vykopl betonem!
27:03
Jarno Koskiranta střílel od modré čáry. Do jeho pokusu se položil obětavý obránce, od jehož hokejky se puk odrazil nad branku.
26:26
Petrohrad se zatím tlačí do útoku a snaží se strhnout vedení na svou stranu. Dacjuk uvolnil zadovkou Kovalčuka, ale jeho zakončení srazil obránce.
26:10
Hosté v prostřední části hry podnikají nebezpečné výpady. Artur Kajumov táhl akci po pravém křídle a donutil domácího gólmana k zákroku.
25:42
Dinar Chafizullin byl jako první u dlouhého vyhození soupeře. Rozhodčí se nakonec rozhodl odpískat zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Sudnicynem.
25:12
Jarno Koskiranta vyslal do útočného pásma Kovalčuka. Domácí tahoun si puk přehodil na forhend, jenže Sudnicyn jeho střelu po ledě zastavil.
24:35
Sudnicyn se bleskově přemístil k pravé tyči své branky a svižnou střelu zápěstím vyrazil ramenem nad branku. Petrohrad však zůstává na puku.
24:10
Zadáci Petrohradu nyní uklidňují hru. Domácím příznivcům se nyní herní projev celku v modrých dresech vůbec nelíbí a svou nevoli dávají najevo pískotem.
23:38
Anton Bělov si dal pozor na prudké nahození a u mantinelu získal kotouč. Domácí zadák s pukem vybruslil do bezpečí.
23:10
Jegor Rykov byl jako první u prudkého nahození za branku domácího mužstva. Rykov si pomohl rozehrávkou bekhendem a daroval puk soupeři.
22:41
Jevgenij Ketov střílel od pravého mantinelu, jenže zakončení mu moc nesedlo a jeho pokus pouze zaduněl o zadní mantinel.
22:15
Thoresen si nabruslil na dlouhou přihrávku, jenže podle čárového arbitra překročil modrou čáru ještě před pukem. Ofsajd, vhazuje se ve středním pásmu!
21:40
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno! Lokomotiv z ničeho nic dotahuje krok! IVAN LEKOMCEV se v mezikruží dostal k odraženému kotouči a krásnou střelou zápěstím překvapil domácího brankáře! Asistence: Daniil Apalkov, Jegor Korškov.
21:10
Nikita Čerepanov nahodil puk do rohu útočného pásma, kde si jej vzal Maxime Talbot, nicméně z ostréhu úhlu nenašel mezírku mezi betonem a tyčí.
20:45
Obrovská šance domácího mužstva! Ilja Kovalčuk jel sám na branku, pokusil se o bekhendový blafák, jenže pozorný Sudnicin využil toho, že si puk dal daleko od těle a betonem šanci zneškodnil!
20:20
Domácí uspěli na úvodním vhazování druhé třetiny a ihned se vydali do útoku. Petrohrad však rychle přišel o puk a nyní se musí bránit.
20:01
Začala druhá třetina.
Střely na branku: 19 – 2
První třetina je minulostí! V úvodní dvacetiminutovce jsme sledovali nesmírně vyrovnané utkání! Lokomotiv se v úvodu zápasu dral do útoku, ale od poloviny úvodní periody převzal iniciativu Petrohrad, který se také dostal do vedení! Ve čtrnácté minuta se díky důrazu na brankovišti prosadil Ilja Kovalčuk! V závěru třetiny hrál Petrohrad dvě přesilovky, ale branku v nich nepřidal.
20:00
První třetina skončila.
19:25
Hosté v plném počtu.
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:36
Petrohradu se během této přesilovky vůbec nedaří při přechodu do útočného pásma. Zadáci Lokomotivu hrají opravdu skvěle a nenechávají soupeři prostor.
18:03
Lokomotiv se v obranném pásmu zmocnil kotouče, vyhodil jej přes všechny čáry a všichni hosté odjeli na střídačku.
17:25
Současně s koncem trestu Kronwalla přichází další vyloučení! Dvě minuty za podražení dostává Čerepanov.
17:25
Hosté v plném počtu.
17:08
Petrohrad se znovu usadil v útočném pásmu. Domácí hokejisté rozjeli rychlou kombinaci, ale Zubarev místo zakončení zvolil přihrávku do rohu.
16:32
Po dalším zákroku hostujícího brankáře se Alexandr Jelesin dostal k odraženého kotouče a jeho dělovka prosvištěla přes všechny čáry.
16:05
Sudnicyn měl před sebou úplně čistý výhled, přesunul se k pravé tyči a pravým betonem vykopl puk mimo branku.
15:25
Přesilovou hru si tentokrát zahraje Petrohrad! Dvě minuty za držení vyfasoval Staffan Kronwall.
15:09
Alexandr Jelesin dotíral na rozehrávku domácího celku v rohu útočného pásma. Jelesin se snažil přihrát před branku, kde nebyl nikdo z jeho spoluhráčů.
15:04
Nikita Gusev se v útočném pásmu probil k odraženému puku, přehodil si jej na forhend, ale roztáhnutého Sudnicyna zápěstím nepřekonal.
14:35
Lokomotivu se po inkasované brance vůbec nedaří. Hosté se poněkolikáté v utkání dopustili vyhození puk na zakázané uvolnění.
14:20
Ilja Kovalčuk si klepal hokejkou o přihrávku mezi kruhy, jenže Gavrikov byl těsně bráněn v rohu útočného pásma, kde nakonec přišel o kotouč.
13:37
Petrohrad právě vstřelil branku!
Petrohrad se ujímá vedení! Domácí celek byl v posledních minutách mnohem aktivnější a dostal se do vedení! Sudnicyn prudkou střelu pouze vyrazil a dobře postavený ILJA KOVALČUK puk posunul do branky! Asistence: Vjačeslav Vojnov, Vadim Šipačov.
13:06
Sudnicyn musel dávat pozor na prudké nahození z pravé strany. Hostující brankář puk viděl a po zásahu obránce navíc vůbec nemusel zasahovat.
12:35
Ilja Kablukov poslal prudkou přihrávku na pravou stranu útočného pásma. S pukem se otočil Tichonov, ale jeho pokus minul hostující klec.
12:15
Hraje se dlouho bez přerušení. Ani jeden z týmů se v posledních minutách nemůže dostat do zakončení. Brankáři zatím moc práce neměli.
11:34
Sudnicyn vyjel ven z branky a před sprintujícím Pavlem Dacjukem betonem vykopl kotouč do rohu kluziště. Hosté však zůstávají na puku.
11:06
Arťom Iljenko zadovkou nahodil puk do útočného pásma, ale v něm nebyl nikdo z jeho spoluhráčů. Oba trenéři posílají na led čerstvé síly.
10:35
Vjačeslav Vojnov vybojoval puk na modré čáře a přihrávkou na Zuba se rozhodl uklidnit hru. Petrohrad v posledních minutách přebírá iniciativu.
10:06
Kovalčuk se nápřahem chystal ke střele, jenže jeden z obránců před ním špičkou hokejky vypíchl puk za modrou čáru.
09:37
Ilja Kovalčuk měl dostatek prostoru k zakončení, ale ani domácí hvězda nedokázal obstřelit obětavou obranu Lokomotivu. Hosté zatím bojují.
09:06
Šipačov si sjel na zpětnou přihrávku z rohu útočného pásma, ale do jeho zakončení zápěstím se položil obětavý obránce, který puk srazil k mantinelu.
08:49
Domácí v plném počtu.
08:12
Ilja Ljubuškin ani přes obětavý zákrok neudržel pro hostující celek útočné pásmo. Hostující hráč proto musel pro puk až za vlastní klec.
07:40
Andrej Zubarev se v rohu obranného pásma natahoval po odraženém puku, jenže ten podél mantinelu proletěl na modrou čáru, kde si jej vzal obránce Lokomotivu.
07:15
Petrohrad začíná na oslabení skvěle. Domácí hráči se zmocnili kotouče a bez problémů jej vyhodili přes všechny čáry.
06:49
Bude se vylučovat! První přesilovku si zahrají hosté! Dvě minuty za hákování dostává Vojnov.
06:22
Domácí brankář skvěle přečetl hru, vyrazil ven z branky a před rozjetým Talbotem odpálil puk za modrou čáru. Lokomotiv ale zůstává u puku.
06:12
Vladislav Gavrikov nahodil puk od modré čáry na hostující branku. Jeho pokus ještě tečoval Tichonov, ale gólman Sudnicyn si našel cestu ke kotouči.
05:40
Hosté se nyní ubránili jen za cenu vyhození kotouče přes všechny čáry. Vhazovat se bude před brankou gólmana Sudnicyna.
05:16
Nikita Gusev si řekl o přihrávku na pravou stranu útočného pásma, prosmýkl se do zakončení, jenže zápěstím vůbec netrefil branku.
04:45
Zatím se hraje hodně opatrně. Domácí Petrohrad je sice aktivnějším celkem, nicméně na ledové ploše zatím kralují obě defenzívy.
04:15
Jegor Korškov se uvolnil na modré čáře, jenže místo zakončení z forhendu zvolil ještě jednu kličku a nechal se vytlačit do rohu kluziště.
03:26
Maxime Talbot neustál souboj v rohu útočného pásma a poroučel se k zemi. Sudí měl střet přímo před očima a rozhodl se neodpískat nedovolený zákrok.
03:05
Grigorij Denisenko rozjel akci Lokomotivu po levém křídle. Na modré čáře se mu do cesty postavil obránce Arťom Zub, který bleskově rozehrál.
02:23
Ilja Kovalčuk obdržel přihrávku do útočného pásma, zpracoval si přihrávku na forhend, jenže zápěstím trefil připraveného Sudnicyna.
02:06
Nikita Gusev nahodil puk od modré čáry. Před brankou Lokomotivu byli hned dva hráči v modrém, ale ani jeden z nich Sudnicyna nepřekonal.
01:22
Další Sudnicynův zákrok! Hostující brankář tentokrát mávnul lapačkou proti dělovce od modré čáry. Vhazovat se bude po jeho pravé ruce.
01:10
Anton Bělov spěchal před branku Lokomotivu. Hostující brankář před rozjetým obráncem domácího celku raději přikryl puk lapačkou.
00:38
Ilja Ljubuškin projel středem ledové plochy do útočného pásma, ale kolem obránce soupeře se neuvolnil do střelecké pozice a přišel o puk.
00:10
Hosté uspěli na úvodním vhazování, ale domácí obránce Zubarev získal puk na modré čáře a rozjel akci Petrohradu. Jeho nahození zastavil pozorný Sudnicyn.
00:01
Utkání právě začalo.
Ještě před úvodním vhazováním zazní ruská hymna.
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Petrohrad bude hrát v modrém, zatímco Lokomotiv přijel v bílých dresech.
Úvodní sestavy:

SKA Petrohrad: Koskinen (Šesťorkin) – Vojnov, Gavrikov, Chafizullin, A. Bělov, Zub, Zubarev, Rykov – Kovalčuk, Barabanov, Šipačov – Dacjuk, Karpov, N. Gusev – Koskiranta, Kablukov, Ketov – V. Tichonov, P. Thoresen, Prochorkin.

Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Murygin) – Nakládal, Kronwall, Jelesin, Ljubuškin, Čerepanov, Pajgin, Lekomcev – Kontiola, Kajumov, Talbot – Loktionov, Mosaljov, Averin – Korškov, Apalkov, Kraskovskij – Denisenko, Ivanov, Kovalenko – Iljenko.

Rozhodčí: Gašilov, Kulakov – Kučava, Šeljanin.
SKA Petrohrad

Petrohrad je v letošním ročníku největším favoritem na zisk Gagarinova poháru! Petrohrad totiž opanoval celou základní část s obrovským náskokem a i v prvním kole play-off předvedl neskutečnou jízdu! I přes dvě prodloužení dokázal Petrohrad zdolat Čerepovec 4:0 na zápasy a vykročil za ziskem titulu! Po zaváhání na domácím ledě však v pondělí uspěl na ledě Lokomotivu a v sérii vede 2:1.

Odehrané zápasy v play-off

20.3.2018 Jaroslavl – Petrohrad 1:4
19.3.2018 Jaroslavl – Petrohrad 0:2
17.3.2018 Petrohrad – Jaroslavl 1:2
16.3.2018 Petrohrad – Jaroslavl 4:0

8.3.2018 Čerepovec – Petrohrad 0:2
7.3.2018 Čerepovec – Petrohrad 1:2 pp.
5.3.2018 Petrohrad – Čerepovec 7:4
4.3.2018 Petrohrad – Čerepovec 4:3 pp
Lokomotiv Jaroslavl

Velice sympatický celek se v letošním play-off ukazuje v parádním světle! Do soutěže o Gagarinův pohár šel Lokomotiv ze čtvrté pozice, ale v prvním kole si s Torpedem poradil ve čtyřech zápasech! Navíc dokázal zvítězit na kluzišti Petrohradu a obrovskému favoritovi je zatím důstojným protivníkem!

Odehrané zápasy v play-off

20.3.2018 Jaroslavl – Petrohrad 1:4
19.3.2018 Jaroslavl – Petrohrad 0:2
17.3.2018 Petrohrad – Jaroslavl 1:2
16.3.2018 Petrohrad – Jaroslavl 4:0

7.3.2018 Nižnij Novgorod – Jaroslavl 2:3 pp.
6.3.2018 Nižnij Novgorod – Jaroslavl 2:3 pp.
4.3.2018 Jaroslavl – Nižnij Novgorod 2:1
3.3.2018 Jaroslavl – Nižnij Novgorod 2:1
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání play-off KHL mezi Petrohradem a Lokomotivem Jaroslavl! Domácí celek vede 3:1 na zápasy a může si zajistit postup.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.