Zápas hviezd KHL v Ufe: Východ – Západ

KHL január 22, 2017
KHL - Zápas hviezd v Ufe - All Star Game 2017

Víťazmi nedeľňajšieho exhibičného turnaja výberov Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) sa v Ufe stal tím Černyšovovej divízie, ktorý vo finále zdolal Tarasovovu divíziu 3:2.

Finále:

Černyšovova divízia – Tarasovova divízia 3:2 (1:1, 2:1)
Góly: 7. Šalunov, 16. Dawes, 17. Altybarmakian – 10. Ničuškin, 15. Kozun

Semifinále:

Charlamovova divízia – Černyšovova divízia 3:4 (1:2, 2:2)
Góly: 3. Tkačov, 13. Moziakin, 20. Koľcov – 7. Rau, 8. Lisin, 14. Rau, 15. Lisin

Bobrovova divízia – Tarasovova divízia 2:6 (1:2, 1:4)
Góly: 3. Ellison, 20. Vojnov – 3. Robinson, 8. Kagarlickij, 15. Kozun, 19. Kozun, 19. Kozun, 20. Telegin


Nominácie jednotlivých výberov divízií KHL na Zápas hviezd 2017 v Ufe:

BOBROVOVA DIVÍZIA:

Výber fanúšikov: Matt Gilroy (Spartak Moskva) – Pavel Daciuk, Iľja Kovaľčuk (obaja SKA Petrohrad), Matt Allison (Dinamo Minsk)

Výber Novinárov: Igor Šesťorkin (SKA Petrohrad) – Chay Genoway (Jokerit Helsinki) – Ryan Stoa (Spartak Moskva)

Výber vedenia ligy: Viačeslav Vojnov (SKA Petrohrad), Jonathan Cheechoo (Slovan Bratislava), Francis Paré (Medveščak Záhreb)

TARASOVOVA DIVÍZA:

Výber fanúšikov: Matt Robinson (Dinamo Moskva) – Valerij Ničuškin, Ivan Telegin (obaja CSKA Moskva), Brandon Kozun (Lokomotiv Jaroslavľ)

Výber novinárov: Iľja Sorokin – Igor Ožiganov (obaja CSKA Moskva) – Maxim Afinogenov (Viťaz Podoľsk)

Výber vedenia ligy: Oscar Fantenberg (HK Soči) – Dmitrij Kagarlickij (Severstaľ Čerepovec), Vladimir Galuzin (Torpedo Nižnij Novgorod)

CHARLAMOVOVA DIVÍZIA:

Výber fanúšikov: Kris Lee – Sergej Moziakin (obaja Metallurg Magnitogorsk), Vladimir Tkačov (Ak Bars Kazaň), Anatolij Golyšev (Avtomobilist Jekaterinburg)

Výber novinárov: Pavel Francouz – Kirill Koľcov (obaja Traktor Čeľabinsk) – Dan Sexton (Neftechimik Nižnekamsk)

Výber vedenia ligy: Nikita Filatov (Lada Togliatti), Danis Zaripov, Jan Kovář (obaja Metallurg Magnitogorsk)

ČERNYŠEVOVA DIVÍZIA:

Výber fanúšikov: Jevgenij Medvedev – Vladimír Sobotka (obaja Avangard Omsk), Linus Omark (Salavat Julajev Ufa), Maxim Šalunov (Sibir Novosibirsk)

Výber novinárov: Igor Bobkov (Admiral Vladivostok) – Zachar Arzamascev – Kirill Kaprizov (obaja Salavat Julajev Ufa)

Výber vedenia ligy: Jan Kolář (Amur Chabarovsk), Nigel Dawes (Barys Astana), Chad Rau (Červená hviezda Kchun-lun)