Washington Capitals – Pittsburgh Penguins (2:3)

NHL október 11, 2017
NHL (National Hockey League) 2017/2018 (základna časť)

Washington Capitals – Pittsburgh Penguins 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)

Góly a asistencie: 40. Djoos (Eller, Connolly), 53. Ovečkin (Djoos, Bäckström) – 6. Letang (Rust, Hörnqvist), 29. Hörnqvist (Kühnhackl, Crosby), 41. Sheary (J. Schultz, Määttä)


NHL
štvrtok 12.10.2017 o 1:30
Washington
2:3
0:1, 1:1, 1:1
Koniec
Pittsburgh
Góly
Ovečkin (52:51')
Djoos (39:07')
Sheary (40:38')
Hörnqvist (28:20')
Letang (05:22')
Zostavy

Holtby (Grubauer) – Orpik (A), Carlson, Orlov, Niskanen, Djoos, Ness – Burakovsky, Bäckström (A), Oshie – Ovečkin (C), Kuzněcov, J. Vrána – Connolly, Eller, Chiasson – Graovac, Beagle, Smith-Pelly.

M. Murray (Niemi) – Dumoulin, Letang (A), Hunwick, J. Schultz, Määttä, Ruhwedel – Guentzel, Crosby (C), Rust – Hagelin, Malkin (A), Kessel – Sheary, McKegg, Hörnqvist – Kühnhackl, Rowney, Reaves.

Online prenos
Česká stopa v utkání

Jakub Vrána (WSH) 0+0, 1 střela, TOI 15:09
Hvězdy utkání

1. Patric Hörnqvist (PIT) 1+1
2. Christian Djoos (WSH) 1+1
3. Conor Sheary (PIT) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 22-36; Zablokované střely: 16-17; Vhazování: 57%-43%; Hity: 26-16; Přesilové hry: 0/4-3/6; Tresné minuty: 12-8.
Debutující Christian Djoos zaznamenal v dresu Washingtonu dva body za gól a asistenci, jeho tým ale v domácím prostředí těsně nestačil na Pittsburgh. O osudu utkání rozhodly přesilové hry, během kterých se v každé třetině jednou prosadili Kris Letang, Patric Hörnqvist a Conor Sheary, jehož gól z úvodu třetí části byl nakonec vítězný. Konečný výsledek. Washington Capitals 2 Pittsburgh Penguins 3.
Konec zápasu.
59:42
Penguins vyhodili puk na zakázané uvolnění a Washington si vyžádal oddechový čas – 18 sekund do konce! Washington vede 3:2.
59:00
Do konce dramatického utkání zbývá odehrát 1 minuta.
58:53
Jevgenij Kuzněcov se mezi třemi protihráči protáhl až před bránu, v rozhodující chvíli mu ale kotouč sjel z čepele hole a do zakončení se nedostal!
58:35
Brankář Braden Holtby vyrazil na střídačku a Capitals to zkouší s šesti hráči ve hře!
57:54
Bryan Rust se ocitl před bránou v další slibné šanci, Braden Holtby ho ale dokázal betonem vychytat.
57:28
Hra byla přerušena a na řadu přichází reklamní přestávka, po které budeme sledovat vyvrcholení dnešního utkání.
56:24
Jevgenij Kuzněcov na levém křídle nabral rychlost a krásnou zadovkou zpoza brány našel na přední tyči najíždějícího Alexandra Ovečkina, ten ale z blízkosti minul bránu! To byla obrovská šance!
55:32
Kris Letang na pravém křídle vypálil od modré čáry a pozorný Braden Holtby puk ukryl v náručí. Komerční přestávka.
54:27
Nicklas Bäckström byl zřejmě hráčem, který se po nahození z levého křídla od modré čáry ocitl na vzdálenější pravé tyči v obrovské šanci, jenže trestuhodně minul z úhlu bránu!
53:29
Hra byla přerušena a na řadu přichází krátká reklamní přestávka. Washington znovu dokázal snížit.
52:51
Washington právě vstřelil branku!
Nicklas Bäckström napřáhl na vrcholu pravého kruhu ke střele s příklepem, po které se na vzdálenější levé tyči dostal k puku Christian Djoos. Místo zakončení ale kotouč skvěle poslal pod sebe a ALEXANDR OVEČKIN skóroval z blízkosti do prázdné brány! Znovu je to o gól. Asistence: Christian Djoos a Nicklas Bäckström.
51:39
Lars Eller z vrcholu levého kruhu pro vhazování nahodil puk na vzdálenější pravou tyč, žádný z jeho spoluhráčů ho ale nedokázal usměrnit do brány.
50:09
Capitals na pravém křídle vypálili od modré čáry, jejich střela ale byla sražena mimo.
47:56
Vyloučený Greg McKegg je zpět na ledě a Pittsburgh hraje opět v plném počtu. Capitals nevyužili ani jednu početní výhodu.
47:21
Nicklas Bäckström v pravém kruhu napřáhl ke střele zápěstím, kterou Matt Murray zastavil v náručí.
45:56
Nahození Penguins z ostrého úhlu ukryl Braden Holtby a Greg McKegg byl znovu vyloučen, tentokrát za vysokou hůl.
44:20
Phil Kessel napřáhl v pravém kruhu k prudké střele, kterou na přední tyči zastavil Braden Holtby.
42:55
Carl Hagelin v oslabení pronikl mezi dvěma hráči do samostatného úniku a z úhlu mířil ke vzdálenější pravé tyči, Braden Holtby ale skvěle zasáhl levým betonem a puk vyrazil!
41:38
Greg McKegg zezadu sekl unikajícího Jakuba Vránu a usedl na trestnou lavici na dvě minuty za sekání.
41:37
Jakub Vrána ve středním pásmu ukradl puk skvěle Penguins a na levém křídle napřáhl z kruhu pro vhazování k prudké zápěstím, která těsně minula vzdálenější pravý horní roh brány! Nádherná akce českého útočníka ve službách Washingtonu.
40:38
Pittsburgh právě vstřelil branku!
CONOR SHEARY si na vzdálenější pravé tyči najel na krásnou diagonální přihrávku Justina Schultze z vrcholu levého kruhu pro vhazování a z blízkosti poslal puk do odkryté brány! Penguins využili třetí přesilovou hru v zápase a vedou znovu o dvě branky. Tentokrát 3:1. Asistence: Justin Schultz a Olli Määttä.
40:01
Začala třetí třetina.
Statistiky po druhé třetině: Střely na bránu: 15-24; Zablokované střely: 10-14; Vhazování: 57%-43%; Hity: 19-13; Přesilové hry: 0/2-2/6; Tr. minuty: 12-4.
Třetí třetina začne přibližně ve 3:36.
Penguins i po přestávce využili přesilovou hru, když se z dorážky tentokrát prosadil Patric Hörnqvist. Na jeho gól poté mohl navázat po přečíslení dva na jednoho Conor Sheary, z úhlu ale zamířil do horní tyče a 53 sekund před druhou sirénou snížil svým prvním gólem v NHL debutující Christian Djoos. Skóre po 2. části. Washington Capitals 1 Pittsburgh Penguins 2.
40:00
Druhá třetina skončila.
39:55
Alex Chiasson fauloval za vlastní bránou a dostal v závěru druhé třetiny dvě minuty za držení.
39:07
Washington právě vstřelil branku!
CHRISTIAN DJOOS si nabruslil do pravého kruhu na přihrávku od Larse Ellera a tvrdou střelou s příklepem bez přípravy na přední tyči propálil přesouvajícího se Bradena Holtbyho mezi levým betonem a vyrážečkou! Capitals jsou zpět v zápase. Asistence: Lars Eller a Brett Connolly.
39:00
Do konce prostřední části zbývá odehrát 1 minuta.
38:48
Chad Ruhwedel od modré čáry na pravé straně napálil puk směrem na vzdálenější tyč, kde puk fantasticky tečoval Sidney Crosby, Braden Holtby ale senzačně vyrážečkou kotouč letící těsně nad ledem vyrazil! Nádherný zákrok.
37:53
Chad Ruhwedel od modré čáry nahodil puk před bránu a mezi kruhy pro vhazování skvěle tečoval puk čepelí hole na úrovní horní tyče mezi nohy Matta Niskanena útočník Jake Guentzel. Braden Holtby měl zacloněný výhled, nakonec ale dobře zasáhl a po ukrytí puku ve výstroji hru přerušil!
36:49
Capitals v rychlém sledu dvakrát vyhodili puk na zakázané uvolnění a mezitím rozhodčí přezkoumali video. Jasná tyč. Pens si musí na třetí trefu počkat.
35:58
Greg McKegg na levém křídle vyrazil do přečíslení dva na jednoho a krásnou žabičkou našel na vzdálenější pravé tyči Conora Shearyho, jehož střela zápěstím z úhlu skončila na horní tyči!
35:40
Matt Murray u pravé tyče své brány zmrazil nahození Capitals pod lapačkou a přerušil hru.
34:36
Jakub Vrána z pravého křídla nahodil puk na bránu a po pohodovém zákroku Matta Murray dostává prostor reklamní přestávka.
34:20
Alexandr Ovečkin na pravé straně od hrazení nebezpečně nahazoval puk před bránu, jeden ze spoluhráčů se ale do zakončení těsně nedostal. Matt Murray nakonec zasahovat nemusel, protože kotouč byl sražen za jeho bránu.
33:43
Jeden z hráčů Capitals se ocitl před bránou ve velké šanci, Matt Murray ale puk dokázal vyrazit a následná rána od modré čáry v podání Johna Carlsona byla zablokována! Domácí hráči se znovu snažili dostat do pásma, puk ale skončil na zakázaném uvolnění a hra byla přerušena.
32:27
T. J. Oshie spěchal na levém křídle za vyhozeným kotoučem a málem se hnal sám do brány, nakonec měl ale ke kotouči příliš daleko a Matt Murray rozehrál podél hrazení za svou klec.
31:20
Jake Guentzel se na pravé straně snažil tak vehementně prosadit, až se mu Matt Niskanen postavil do cesty a bylo mu odpískáno nedovolené bránění. Další přesilová hra pro Penguins.
30:22
Jevgenij Malkin měl na holi třetí gól, když se ocitl překvapivě úplně sám před bránou a z otočky rychle vypálil, Braden Holtby ale fantasticky zasáhl pravým betonem!
30:00
Brian Dumoulin na opačné straně vypálil od modré čáry a pozorný Braden Holtby puk podržel.
29:23
Nicklas Bäckström se po přihrávce z levého křídla a ostrého úhlu ocitl v mezikruží v obrovské šanci, jenže rychlou střelou s příklepem těsně minul pravý horní roh brány!
28:20
Pittsburgh právě vstřelil branku!
Sidney Crosby na vrcholu pravého kruhu pro vhazování podržel puk a zápěstím napřáhl ke střele, která na přední tyči trefila do stehna clonícího Toma Kühnhackla. Odrazu poté využil PATRIC HÖRNQVIST, který z blízkosti poslal puk k levé tyči! Penguins využili druhou přesilovou hru a vedou na ledě Washingtonu 2:0! Asistence: Tom Kühnhackl a Sidney Crosby.
28:05
Justin Schultz napřáhl od modré čáry ke střele, kterou pozorný Braden Holtby ukryl v náručí.
27:46
Olli Määttä nahodil puk od modré čáry k pravé tyči, kde se z úhlu snažil rychle zakončit Jake Guentzel, Braden Holtby šel ale rychle k ledu a puk úspěšně vyrazil za bránu! Dobrý zákrok.
27:09
Patric Hörnqvist na levém křídle nabral slušnou rychlost, jeden z hráčů Capitals ho ale dokázal dobruslit a kotouč skončil v ochranné síti. Hra byla přerušena.
26:41
John Carlson se zmocnil puku a odpálil ho s příklepem do obranného pásma Pittsburghu Penguins.
26:26
Braden Holtby zastavil střelu Penguins z levého kruhu v lapačce a Christian Djoos dostal dvě minuty za podražení.
26:15
Střela Penguins z levého kruhu pro vhazování byla přizvednuta do ochranné sítě. Následuje komerční přestávka.
25:26
Posledním momentům předcházela šance Bryana Rusta, který rychle objel bránu a v blízkosti pravé tyče se z otočky snažil puk bekhendem zasunout ke vzdálenější levé tyči, Braden Holtby ovšem skvěle zasáhl pravým betonem!
25:10
Tyler Graovac a Jevgenij Kuzněcov motali na pravém křídle hráčům Penguins, ani jeden se ale k ničemu nedostal. Ruský útočník navíc poté v blízkosti modré čáry o puk přišel.
24:10
Jakub Vrána za bránou vyhrál souboj a čelem k ochrannému sklu bekhendem puk poslal krásně za sebe, Justin Schultz ale srazil puk pod Matta Murrayho, který hru přerušil.
23:13
Puk skončil v hledišti a po přerušení hry se vhazovalo ve středním pásmu. Pittsburgh stále vede nad Caps 1:0.
22:23
Alexandr Ovečkin pálil z levého kruhu, jeho střelu ale na přední tyči zastavil v náručí Matt Murray.
21:57
Matt Niskanen operoval s pukem v rohu obranného pásma Capitals a napadající Patric Hörnqvist ho zezadu sekl do hole.
21:29
Capitals se snažili zavést puk do útočného pásma příliš rychle a pískalo se proti nim postavení mimo hru.
21:05
T. J. Oshie mohl udeřit na opačné straně ledové plochy, jeho střela z pravého kruhu pro vhazování ale skončila na výstroji zatím bezchybného brankáře Matta Murrayho.
20:26
Penguins mohli rychle navýšit své jednobrankové vedení, Matt Murray ale tvrdou střelu od modré čáry vyrazil pravým betonem!
20:01
Alexandr Ovečkin měl v úvodní části nejvíce střel ze všech hráčů na ledě, ani jeden z jeho tří pokusů ale gólem neskončil a jeho Washington prohrává s Pittsburghem 0:1.
20:01
Začala druhá třetina.
Statistiky po první třetině: Střely na bránu: 7-9; Zablokované střely: 5-11; Vhazování: 84%-16%; Hity: 8-8; Přesilové hry: 0/1-1/3; Trestné minuty: 6-2.
Druhá třetina začne přibližně ve 2:36.
Pittsburgh Penguins v loňské sezóně prohrál na ledě Washingtonu v základní části NHL obě vzájemná utkání a navíc přesvědčivě. Do dnešního zápasu ale vykročil správnou nohou, když se již v šesté minutě prosadil z dorážky obránce Kris Letang. Vedení Penguins poté mohl navýšit Carl Hagelin, v samostatném úniku mu ale zabránil po rychlém vyjetí z brány až k téměř modré čáře Braden Holtby. Před přestávkou mohl udeřit na opačné straně Alexandr Ovečkin a Jevgenij Kuzněcov, ani jeden z ruských útočníků Capitals se ale po nepřesvědčivém zákroku Matta Murrayho lapačkou neprosadil. Skóre po velmi atraktivní první třetině zápasu. Washington Capitals 0 Pittsburgh Penguins 1.
20:00
První třetina skončila.
19:40
Justin Schultz z vrcholu pravého kruhu nahazoval puk před bránu na teč, jeho pokus byl ale zablokován.
19:00
Do konce úvodní části utkání zbývá odehrát 1 minuta.
17:43
Patric Hörnqvist podél střídaček zavážel puk do útočného pásma a John Carlson ho zezadu na modré čáře podrazil.
17:43
Capitals poté mohli skórovat znovu, když z pravého kruhu mířili krásnou střelou ke vzdálenější levé tyči, Matt Murray ale tentokrát skvěle zasáhl vyrážečkou a bude se vylučovat!
16:25
Alexandr Ovečkin si najel na vrcholu levého kruhu na krásnou přihrávku přes šířku útočného pásma od Christiana Djoosa a poté napřáhl ke střele zápěstím, která mířila do vzdálenějšího pravého horního rohu brány! Už se zdálo, že Matt Murray předvede krásný semafor, jenže puk mu vypadl a v blízkosti pravé tyče mohl puk dorazit do prázdné brány Jevgenij Kuzněcov, jenže se mu odrazil od pravé nohy a do zakončení se nakonec nedostal. Matt Murray poté vleže nebezpečí zažehnal a kotouč zalehl!
15:46
Bryan Rust se na pravém křídle ocitl v postavení mimo hru a na řadu přichází další komerční přestávka.
15:10
Vyloučený Chad Ruhwedel je zpět na ledě a Capitals se na rozdíl od svého rivala první přesilovou hru využít nepodařilo.
14:39
Alexandr Ovečkin po přihrávce Matta Niskanena od modré čáry v levém kruhu napřáhl bez přípravy ke tvrdé ráně s příklepem, kterou na přední tyči pozorný Matt Murray vyrazil.
13:10
Chad Ruhwedel sekl u hrazení v obranném pásmu Devantea Smitha-Pellyho a dostal dvě minuty za sekání. Capitals si zahrají první přesilovou hru a mají příležitost vyrovnat.
13:10
Dmitrij Orlov napřáhl na pravém křídle ke tvrdé střele s příklepem, kterou na přední tyči ukryl v náručí Matt Murray. Byl ovšem signalizován trest a znovu se bude vylučovat, tentokrát na straně Pittsburghu.
12:33
André Burakovsky odpykal trest za Bradena Holtbyho a Penguins se druhou přesilovou hru využít nepodařilo.
11:38
Jednomu z hokejistů Penguins přeskočil na útočné modré čáře puk hůl a Capitals se opět osvobodili.
10:33
Braden Holtby skvěle vystartoval proti Carlovi Hagelinovi a po pádu pod jeho nohy ukryl puk pod lapačkou, za což dostal dvě minuty, které odsedí na trestné lavici André Burakovsky.
10:33
Carl Hagelin se málem řítil sám na bránu, Braden Holtby proti němu ale skvěle vystartoval z brány a téměř až u obranné modré čáry se mu fantasticky vrhl pod nohy! Bude se vylučovat.
09:38
Chad Ruhwedel si najel na vrcholu pravého kruhu pro vhazování na zpětnou přihrávku z levého křídla a napřáhl bez přípravy ke tvrdé ráně s příklepem, která těsně nad ledem mířila k pravé tyči, Braden Holtby se ale stačil přesunout a levým betonem puk vyrazil! Skvělý zákrok.
08:52
Ryan Reaves se ocitl v blízkosti levé tyče po pěkném průniku ve velké šanci, Braden Holtby ale dokázal jeho pokus mířící mezi jeho betony skvěle vyrazit! Na druhý gól si musíme počkat.
08:24
Dmitrij Orlov na levé straně nabral rychlost a v kruhu pro vhazování z úhlu zápěstím vystřelil, Justin Schultz ho ale fantasticky stínoval a holí jeho střelu dokázal srazit za bránu.
07:46
Chad Ruhwedel před Mattem Murraym zaklekl, aby nepustil Capitals ke střele v mezikruží, což se mu podařilo.
06:39
André Burakovsky na levém křídle zavezl puk rychle do útočného pásma a na vrcholu kruhu pro vhazování napřáhl ke střele zápěstím, kterou Matt Hunwick přizvedl do ochranné sítě.
06:05
Po dalším nahození a zákroku Matta Murrayho následovala komerční přestávka, nyní už se ale opět hraje.
05:53
Jevgenij Kuzněcov vypálil na pravé straně ze střední vzdálenosti a Matt Murray ukryl puk v lapačce.
05:22
Pittsburgh právě vstřelil branku!
Před bránou Bradena Holtby vznikl po nahození z vrcholu levého kruhu pro vhazování obrovský závar. Bryan Rust se ocitl u levé tyče v nulovém úhlu, a tak bekhendem poslal puk pod sebe. Patric Hörnqvist ještě fantastického brankáře Capitals z blízkosti nepřekonal, dorážející KRIS LETANG už byl ale v blízkosti pravé tyče úspěšný, když bekhendem zvedl puk do bližšího horního rohu brány! Penguins využili přesilovou hru. Asistence: Bryan Rust a Patric Hörnqvist.
04:25
Capitals se ubránili a po pravém křídle vyrazili do přečíslení dva na jednoho, místo přihrávky do druhé vlny přišla prudká střela z pravého kruhu, kterou Matt Murray vyrazil! Jay Beagle pálil.
03:27
Bryan Rust na pravém křídle pronikal do kruhu pro vhazování, na jehož vrcholu ho sekl Matt Niskanen.
03:02
Carter Rowney si vybruslil z pravého rohu útočného pásma do pravého kruhu pro vhazování, odkud napřáhl k prudké střele a Braden Holtby znovu musel zasahovat. Úspěšně.
02:49
Brian Dumoulin na levém křídle napřáhl od modré čáry k táhlé střele zápěstím, kterou Braden Holtby vyrazil do rohu ledové plochy a připsal si úspěšný zákrok.
02:38
Devante Smith-Pelly se snažil v levém rohu útočného pásma vybojovat puk, ve svém forčekingu ale úspěšný nebyl.
02:15
Capitals dostali Penguins pod tlak a hráči hostujícího celku poté vyhodili puk na další zakázané uvolnění.
01:38
Olli Määttä na levém křídle ihned po vhazování od modré čáry napřáhl ke tvrdé střele s příklepem, která byla tečována a zamířila mimo.
01:16
Alexandr Ovečkin si najel na přihrávku z pravého křídla, a přestože mu puk sjel v levém kruhu pro vhazování při prvním pokusu zápěstím z hole, vzápětí se ke střele dostal a jeho rána minula bližší levý horní roh brány.
00:39
Nicklas Bäckström na levém křídle nabral rychlost a zpoza brány posílal puk mezi kruhy pro vhazování, tam sice nebyl nikdo, ale od modré čáry vzápětí pálil na pravé straně Matt Niskanen, jehož střelu zablokoval před bránou Justin Schultz. Penguins poté nepřesně rozehráli a vyhodili puk na zakázané uvolnění.
00:01
Washington vyhrál úvodní vhazování zápasu a ostře sledovaný souboj mezi Capitals a Penguins byl zahájen.
00:01
Utkání právě začalo.
V Capital One Areně se rozezněla americká národní hymna, po které bude následovat úvodní buly!
Úvodní sestavy:

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Orpik (A), Carlson, Orlov, Niskanen, Djoos, Ness – Burakovsky, Bäckström (A), Oshie – Ovečkin (C), Kuzněcov, J. Vrána – Connolly, Eller, Chiasson – Graovac, Beagle, Smith-Pelly. Hlavní trenér: Barry Trotz.

Pittsburgh Penguins: M. Murray (Niemi) – Dumoulin, Letang (A), Hunwick, J. Schultz, Määttä, Ruhwedel – Guentzel, Crosby (C), Rust – Hagelin, Malkin (A), Kessel – Sheary, McKegg, Hörnqvist – Kühnhackl, Rowney, Reaves. Hlavní trenér: Mike Sullivan.

Rozhodčí: Kyle Rehman, Gord Dwyer. Čároví: Matt MacPherson, Darren Gibbs.
Česká stopa v utkání

Jakub Vrána (WSH) 0+3, +/- +2
Vzájemné zápasy v loňské sezóně NHL

17.01.17 Pittsburgh – Washington 8:7
12.01.17 Washington – Pittsburgh 5:2
17.11.16 Washington – Pittsburgh 7:1
14.10.16 Pittsburgh – Washington 3:2
Pittsburgh Penguins

Pittsburgh se proti Washingtonu představí poprvé od druhého kola playoff Východní konference, ve kterém Penguins vyřadili tým z hlavního města USA po dramatické sérii v sedmém rozhodujícím zápase. Svěřenci Mikea Sullivana zvítězili nad Washingtonem ve druhém kole playoff během posledních dvou sezón podruhé v řadě. Nejproduktivnějším hráčem Penguins je na začátku letošní sezóny NHL kapitán Sidney Crosby, který během úvodních pěti zápasů zaznamenal pět kanadských bodů za jeden gól a čtyři asistence.
Washington Capitals

Alexandr Ovečkin je se sedmi góly nejlepším střelcem ligy. Ruský kanonýr letos vstřelil sedm branek během pouhých tří zápasů, zatímco loni stejné porce dosáhl po sedmi zápasech a celkem vstřelil 33 gólů, což je jeho druhá nejnižší bilance v kariéře NHL. Nejméně branek vstřelil kapitán Capitals v sezónách 2010/2011 a 2012/2013, kdy zaznamenal shodně 32 gólů. Abychom nechválili jen ruského útočníka, ve skvělé formě vstoupil do nové sezóny NHL také jeho krajan Jevgenij Kuzněcov, který s osmi kanadskými body za osm asistencí vede v zámoří kanadské bodování.
Bohatý program NHL nedá svým fanouškům spát v pozitivním slova smyslu ani ve čtvrtek v noci, kdy Washington Capitals přivítá na svém ledě v ostře sledovaném zápase Pittsburgh Penguins. Úřadující dvojnásobní držitelé Stanley Cupu zavítají do Capital One Areny, kde se budou snažit zastavit rozjetou ruskou mašinu na góly jménem Alexandr Ovečkin, který v úvodním utkání sezóny proti Ottawě vstřelil hattrick a proti Montrealu zaznamenal branky čtyři!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:30.

Sledujte Live