OKTAGON 26: Online program, fightcard, výsledky a informácie

Oktagon 24 júla, 2021 od 18:00 live
Oktagon 26 - kompletný program, dátum, čas, zápasníci, fight card a video
Oktagon 26 naživo

Organizácie Oktagon MMA pokračuje v roku 2021 ďalším turnajom. Hlavným duelom galavečeru Oktagon 26 bude titulový zápas Samuel Krištofič – Marcin Naruszczka.

Turnaj Oktagon 26 sa uskutoční v sobotu 24. júla 2021 na pražskej Štvanici za účastí divákov.

Prvý zápas sa začne približne o 18:00. Hlavným zápasom bude titulový duel o dočasného šampióna strednej váhy „Krištofič vs Naruszczka“ príde na rad ako posledný (cca 23:00). Pozrite si celý turnaj naživo!

Kde sledovať Oktagon MMA naživo?

Všetky súboje eventu Oktagon 26 môžete sledovať dvomi spôsobmi:

Oktagon 26 live na Oktagon TV (PPV)

Celý turnaj vysiela naživo Oktagon TV prostredníctvom oficiálneho PPV (Pay-Per-View) zakúpenom na stránke oktagon.tv.

Prístup k livestreamu si môžete kúpiť v predpredaji za 9,99 €, alebo v deň konania turnaja (24.6.) za 12,99 €. Live prenosy z Oktagonu MMA sa vysielajú vo Full HD .

Oktagon 26 live stream na TV Tipsport

Priamy prenos z celého galavečera opäť ponúkne stávková kancelária Tipsport prostredníctvom svojej TV Tipsport → navyše so skvelým bonusom v podobe 20 € zadarmo pre novozaregistrovaných zákazníkov.

Ak ešte nemáte účet u spoločnosti Tipsport, tak sa stačí zaregistrovať tu a získať 20 EUR. Po úspešnej registrácii môžete sledovať športové prenosy 7 dní zadarmo. Následne je potrebné staviť mesačne minimálne 1,20 eura.

SLEDUJTE OKTAGON 26 NAŽIVO S BONUSOM ZADARMO ❱

Oktagon naživo na TV Tipsport

OKTAGON 26 – fight card, program a výsledky

Kompletný program a zápasová karta Oktagon 26 (24. júl 2021)

Hlavná karta / Main card (20:00)

Middleweight (do 84kg)
Samuel Krištofič – Marcin Naruszczka

Bantamweight (do 61kg)
Lucie Pudilová – Talita Bernardo

Welterweight (do 77kg)
Matúš Juráček – Tato Primera

Bantamweight (do 61kg)
Lucia Szabová – Cornelia Holm

Light Heavyweight (do 93kg)
Miloš Petrášek – Vlado Neferanovic

Vedľajšia karta / Prelims (18:00)

Bantamweight (do 61kg)
Janne Elonen Kulmala – Farid Basharat

Flyweight (do 57kg)
Tereza Bledá – Oliveira Ajala

Welterweight (do 77kg)
Felix Klinkhammer – Anatoliy Tarasenko

Strawweight (do 52kg)
Magda Šormová – Chiara Penco

Middleweight (do 84kg)
Ondrej Raška – Daniel Brunclík

Featherweight (do 66kg)
Peter Gabal – Dawid Kareta

Light Heavyweight (do 70kg)
Daniel Škvor – Ilya Lupinov

TIPNITE SI A SLEDUJTE CELÝ TURNAJ NAŽIVO ❱

Oktagon naživo na TV Tipsport

MMA