OKTAGON 28: Online program, fightcard, výsledky a informácie

Oktagon 24 septembra, 2021
Oktagon 28 - kompletný program, dátum, čas, zápasníci, fight card a video

Organizácie Oktagon MMA pokračuje v roku 2021 ďalším turnajom. Hlavným duelom galavečeru Oktagon 28 bude titulový zápas Viktor Pešta vs Stephan Pütz .

Turnaj Oktagon 28 sa uskutoční v sobotu 25. septembra 2021 v Prahe (O2 Universum) za účastí divákov.

Prvý zápas sa začne približne o 18:00. Hlavným zápasom bude titulový duel v poloťažkej váhe „Viktor Pešta vs Stephan Pütz“ príde na rad ako posledný (cca 23:00). Pozrite si celý turnaj naživo!

Kde sledovať Oktagon MMA naživo?

Všetky súboje eventu Oktagon 28 môžete sledovať dvomi spôsobmi:

Oktagon 28 live na Oktagon TV (PPV)

Celý turnaj vysiela naživo Oktagon TV prostredníctvom oficiálneho PPV (Pay-Per-View) zakúpenom na stránke oktagon.tv.

Prístup k livestreamu si môžete kúpiť v predpredaji za 9,99 €, alebo v deň konania turnaja (25.9.) za 12,99 €. Live prenosy z Oktagonu MMA sa vysielajú vo Full HD .

Oktagon 28 live stream na TV Tipsport

Priamy prenos z celého galavečera opäť ponúkne stávková kancelária Tipsport prostredníctvom svojej TV Tipsport → navyše so skvelým bonusom v podobe 20 € zadarmo pre novozaregistrovaných zákazníkov.

Ak ešte nemáte účet u spoločnosti Tipsport, tak sa stačí zaregistrovať tu a získať 20 EUR. Po úspešnej registrácii môžete sledovať športové prenosy 7 dní zadarmo. Následne je potrebné staviť mesačne minimálne 1,20 eura.

SLEDUJTE OKTAGON 28 NAŽIVO S BONUSOM ZADARMO ❱

Oktagon naživo na TV Tipsport

OKTAGON 28 – fight card, program a výsledky

Kompletný program a zápasová karta Oktagon 28 (25. september 2021)

Hlavná karta / Main card (20:00)

Welterweight
Kaik Brito – Petr Kníže
/Na body, 3. kolo/

Light heavyweight
Viktor Pešta – Stephan Pütz
/TKO, 3. kolo/

Lightweight
Leo Brichta – Damien Lapilus
/Submisia, 1. kolo/

Welterweight
Miroslav Brož – Emmanuel Dawa
/Submisia, 1. kolo/

Welterweight
Andrej Kalašnik – Christian Jungwirth
/Submisia, 1. kolo/

Middleweight
David Hošek – Marcin Naruszczka
/KO, 2. kolo/

Prelims (18:00)

Lightweight
Matěj Peňáz – Mateusz Strzelczyk
/KO, 1. kolo/

Lightweight
Matěj Kuzník – David Moon
/KO, 1. kolo/

Featherweight
Michal Konrád – David Martiník
/Na body, 3. kolo/

Middleweight
Zdeněk Polívka – Eric Spicely
/TKO, 1. kolo/

Featherweight
Jakub Tichota – Risto Dimitrov
/TKO, 1. kolo/

Featherweight
Vladimír Lengál – Luboš Lesák
/Na body, 3. kolo/

TIPNITE SI A SLEDUJTE CELÝ TURNAJ NAŽIVO ❱

Oktagon naživo na TV Tipsport

MMA