OKTAGON 33: Online program, fightcard, výsledky a informácie

Oktagon 04 júna, 2022 od 18:00 live
Oktagon 33 - kompletný program, termín, fight card a výsledky

Organizácia Oktagon MMA pokračuje ďaľším turnajom v roku 2022. Pôjde o vôbec prvý galavečer v Nemecku. Tento event prinesie titulovú obhajobu Ivana Buchingera a taktiež návrat Karlosa „Terminátora“ Vémolu.

Turnaj Oktagon 33 sa uskutoční v sobotu 4. júna 2022 vo Frankfurte nad Mohanom.

Prvý zápas sa začne o 18:00. Hlavným zápasom bude titulový duel „Ivan Buchinger – Losene Keita“ o pás šampióna ľahkej váhy, ktorý príde na rad ako posledný (cca 23:00). Pozrite si celý turnaj naživo!

Kde sledovať Oktagon MMA naživo?

Všetky súboje eventu Oktagon 33 môžete sledovať dvomi spôsobmi:

Oktagon 33 live na Oktagon TV (PPV)

Celý turnaj vysiela naživo Oktagon TV prostredníctvom oficiálneho PPV (Pay-Per-View) zakúpenom na stránke oktagon.tv.

Prístup k livestreamu si môžete kúpiť v predpredaji za 10,99 €, alebo v deň konania turnaja (4.6.) za 13,99 €. Live prenosy z Oktagonu MMA sa vysielajú vo Full HD .

Oktagon 33 live stream na TV Tipsport

Priamy prenos z celého galavečera opäť ponúkne stávková kancelária Tipsport prostredníctvom svojej TV Tipsport → navyše so skvelým bonusom v podobe 20 € zadarmo pre novozaregistrovaných zákazníkov.

Ak ešte nemáte účet u spoločnosti Tipsport, tak sa stačí zaregistrovať tu a získať 20 EUR. Po úspešnej registrácii môžete sledovať športové prenosy 7 dní zadarmo. Následne je potrebné staviť mesačne minimálne 1,20 eura.

SLEDUJTE OKTAGON 33 NAŽIVO S BONUSOM ZADARMO ❱

Oktagon naživo na TV Tipsport - tipnite si a sledujte turnaj zadarmo

OKTAGON 33 – fight card, program a výsledky

Kompletný program a zápasová karta Oktagon 33 (4. júná 2022)

Hlavná karta / Main card (20:00)

Lightweigh
Ivan Buchinger – Losene Keita

Light heavyweight
Stephan Pütz – Martin Zawada

Welterweight
Christian Eckerlin – Denilson Oliveira

Middleweight
Karlos Vémola – Michal Pasterna

Welterweight
David Zawada – Erhan Kartal

Prelims karta (18:30)

Light Heavyweight
Daniel Toledo – Jorick Montagnac

Lightweight
Jakub Bahník – Jay Cucciniello
Bahník, TKO, 1. kolo

Middleweight
Jaku Běle – Naglis Kanišauskas
Kanišauskas na KO, 1. kolo

Welterweight
Denis Farkaš – Max Handanagic
Handanagic, Submise, 3. kolo

Catchweight
Michal Nepraš – Vladimír Lengál
Lengál, TKO, 3. kolo

Prelims karta (18:30)

Welterweight
Christian Jungwirth – Ivica Truscek

Middleweight
Zdeněk Polívka – Cheick Kone

Heavyweight
Hatef Moeil – Kerison Rezende

Featherweight
Jaroslav Pokorný – Ahmed Vila

Heavyweight
Donald Cosic – Adam Palasz

Welterweight
Jamie Cordero – Ibrahim Cholo

Free Prelims karta (18:00)

Bantamweight
Deiga Scheck – Cory Tait

TIPNITE SI A SLEDUJTE CELÝ TURNAJ NAŽIVO ❱

Bojové športy naživo na TV Tipsport - tipnite si a sledujte turnaj zadarmo

MMA