OKTAGON 35: Online program, fightcard, výsledky a informácie

Oktagon 17 septembra, 2022 od 18:00 live
Oktagon 35 - kompletný program, termín, fight card a výsledky

Organizácia Oktagon MMA pokračuje ďaľším už siedmim turnajom roka 2022. MMA event prinesie titulový zápas Patrik Kincl vs. Alexom Lohoré.

Turnaj Oktagon 35 sa uskutoční v sobotu 17. septembra 2022 v Brne (Winning Group Aréna).

Prvý zápas sa začne už tradične o 18:00. Hlavným zápasom bude titulový zápas medzi novým šampiónom strednej váhy Patrikom Kinclom a skúseným fighterom Alexom Lohorém, ktorý príde na rad ako posledný (cca 23:00). Pozrite si celý turnaj naživo!

Kde sledovať Oktagon MMA naživo?

Všetky súboje eventu Oktagon 35 môžete sledovať dvomi spôsobmi:

Oktagon 35 live na Oktagon TV (PPV)

Celý turnaj vysiela naživo Oktagon TV prostredníctvom oficiálneho PPV (Pay-Per-View) zakúpenom na stránke oktagon.tv.

Prístup k livestreamu si môžete kúpiť v predpredaji za 10,99 €, alebo v deň konania turnaja (17.9.) za 13,99 €. Live prenosy z Oktagonu MMA sa vysielajú vo Full HD .

Oktagon 35 live stream na TV Tipsport

Priamy prenos z celého galavečera opäť ponúkne stávková kancelária Tipsport prostredníctvom svojej TV Tipsport → navyše so skvelým bonusom v podobe 20 € zadarmo pre novozaregistrovaných zákazníkov.

Ak ešte nemáte účet u spoločnosti Tipsport, tak sa stačí zaregistrovať tu a získať 20 EUR. Po úspešnej registrácii môžete sledovať športové prenosy 7 dní zadarmo. Následne je potrebné staviť mesačne minimálne 1,20 eura.

SLEDUJTE OKTAGON 35 NAŽIVO S BONUSOM ZADARMO ❱

Oktagon naživo na TV Tipsport - tipnite si a sledujte turnaj zadarmo

OKTAGON 35 – fight card, program a výsledky

Kompletný program a zápasová karta Oktagon 35 (17. septembra 2022)

Hlavná karta / Main card (20:00)

Middleweight (do 84 kg)
Patrik Kincl – Alex Lohoré

Lightweight (do 70 kg)
Karol Ryšavý – František Fodor

Welterweight (do 77 kg)
Andrej Kalašnik – Joel Dos Santos

Middleweight (do 84 kg)
Marek Mazúch – Ziko Magengele

Featherweight (do 65,8 kg)
David Moon – Jakub Dohnal

Welterweight (do 77 kg)
Selim Topuz – James Lewis

Prelims karta (18:30)

Underground (do 71 kg)
Radek Roušal – Marek Bartl

Lightweight (do 70,3 kg)
Ronald Paradeiser – Iamik Furtado

Welterweight (do 77 kg)
Robert Pukač – Tomáš Meliš

Middleweight (do 84 kg)
Nathan Dzaba – Adam Raiter

Middleweight (do 84 kg)
Al Matavao – Radovan Úškrt

Free Prelims karta (18:00)

Light Heavyweight (do 93 kg)
Jan Gottvald – Edilson Franca

TIPNITE SI A SLEDUJTE CELÝ TURNAJ NAŽIVO ❱

Bojové športy naživo na TV Tipsport - tipnite si a sledujte turnaj zadarmo

MMA