ZOH 2014 v Soči – Program prenosov v TV a na internete

ZOH Soči 2014 február 24, 2014

ZOH 2014 v Soči

Priame prenosy a záznamy zo ZOH Soči 2014 bude vysielať RTVS (STV), ale taktiež Markíza a Dajto.

Televízia Markíza a Dajto bude vysielať naživo všetky hokejové zápasy. Pozrite si kompletný rozpis TV prenosov ». Hokejové zápasy nájdete na weboch TVNoviny.sk, markiza.sk, respektíve voyo.sk, kde budú streamované naživo a bezplatne. Stránky sú geoblokovaná na územie Slovenska.

STV 1 – Jednotka RTVS ponúkne iba priamy prenos z otváracieho ceremoniálu olympiády. Všetky priame prenosy a záznamy pôjdu na STV 2 – Dvojke (okrem hokeja).

Na rádiu Slovensko si budete môcť „vypočuť“ všetky zápasy slovenskej reprezentácie. Živé vysielanie »

Prenosy z olympiády v Soči budú taktiež vysielať české stanice ČT Sport, ČT 2, Fanda, Nova Sport, alebo Eurosport.

Pozrite si kompletný program zimnej olympiády v Soči vysielané na RTVS (STV 1 – Jednotke a STV 2 – Dvojke).


Piatok 07.02.2014

  • 17:00 Jednotka: Štúdio ZOH 2014
  • 17:14 Otvárací ceremoniál priamy prenos (na Jednotke: do 19:00); priamy prenos (na Dvojke: od 19:00 do cca 20:00)
  • 20:00 Dvojka: Štúdio ZOH 2014

Sobota 08.02.2014

  • 09:15 Štúdio ZOH 2014
  • 09:55 Snowboarding, priamy prenos: slopestyle (muži)
  • 10:30 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 10:55 BEH NA LYŽIACH, priamy prenos: skiatlon na 15 km (ženy)
  • 12:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 12:05 Otvárací ceremoniál /záznam (50 minút)/
  • 13:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • (13:05 TENIS: FED CUP)
  • 13:15 RÝCHLOKORČUĽOVANIE, priamy prenos: 5 000 m (muži)
  • 15:00 GBS
  • 15:10 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 15:25 BIATLON, priamy prenos: 10 km (muži)
  • 17:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 17:15 KRASOKORČUĽOVANIE, priamy prenos: súťaž družstiev (1. deň)
  • 20:00 AKROBATICKÉ LYŽOVANIE, záznam: moguls (ženy)
  • 20:50 GBS
  • 21:05 SANE …záznam: jednotlivci (muži)
  • 22:00 ŠTÚDIO ZOH 2014 (koniec 22:20)

Nedeľa 09.02.2014

  • 07:45 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 07:55 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: zjazd (muži)
  • 10:00 ŠTÚDIO ZOH 2014, mod: Košec
  • 10:10 SNOWBOARING, záznam z 1. časti: slopestyle (ženy)
  • 10:30 SNOWBOARDING, priamy prenos: slopestyle (ženy)
  • 11:15 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 11:20 BEH NA LYŽIACH, priamy prenos: skiatlon na 30 km (muži)
  • 12:35 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 12:45 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, záznam: zjazd (muži) jazdy najlepších
  • 13:00 RÝCHLOKORČUĽOVANIE, priamy prenos: 3 000 m (ženy)
  • 14:30 GBS
  • 14:45 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 15:25 BIATLON, priamy prenos: 7,5 km (ženy)
  • 17:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 17:10 KRASOKORČUĽOVANIE, priamy prenos: súťaž družstiev (záver)
  • 19:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 19:05 SKOKY NA LYŽIACH, priamy prenos: stredný mostík (muži)
  • 20:10 GBS
  • 20:25 RÝCHLOKORČUĽOVANIE, záznam: 3 000 m (ženy)
  • 21:10 SANE, záznam zo 4. jazdy jednotlivcov (muži)
  • 22:10 ŠTÚDIO ZOH 2014 (koniec 22:30)

Pondelok 10.02.2014

  • 07:45 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 08:00 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: superkombinácia – zjazd (ženy)
  • 09:30 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 09:40 KRASOKORČUĽOVANIE, záznam zo súťaže družstiev (z nedele 09.02.)
  • 10:40 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 10:50 SHORT-TRACK, priamy prenos: 1 500 m (muži) + 500 m (ženy)
  • 12:00 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: superkombinácia – slalom (ženy)
  • 13:00 GBS
  • 13:10 SHORT-TRACK …záznam: 500 m (ženy) + štafeta na 3 000 m (ženy) + 1 500 m (muži)
  • 14:25 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 14:30 RÝCHLOKORČUĽOVANIE, priamy prenos: 500 m (muži)
  • 15:35 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 15:55 BIATLON, priamy prenos: stíhacie preteky (muži)
  • 17:00 GBS
  • 17:15 RÝCHLOKORČUĽOVANIE, záznam: 500 m (muži)
  • 18:25 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 18:30 SANE, záznam: jednotlivkyne (ženy)
  • 19:10 AKROBATICKÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: moguls (muži)
  • 20:25 ŠTÚDIO ZOH 2014 (do 20:45)

Utorok 11.02.2014

  • 09:45 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 10:00 AKROBATICKÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: slopestyle (ženy)
  • 11:00 BEH NA LYŽIACH, priamy prenos: šprint (muži) + (ženy)
  • 11:50 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 12:00 BIATLON, záznam zo stíhacích pretekov mužov (z 10.02.)
  • 12:45 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 13:00 BEH NA LYŽIACH, priamy prenos: šprint (muži) + (ženy)
  • 14:40 RÝCHLOKORČUĽOVANIE, priamy prenos: 500 m (ženy)
  • 15:30 GBS
  • 15:40 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 15:55 BIATLON, priamy prenos: stíhacie preteky (ženy)
  • 17:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 17:15 SANE …priamy prenos: jednotlivkyne (ženy)
  • 18:25 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 18:30 SKOKY NA LYŽIACH, priamy prenos: stredný mostík (ženy)
  • 19:55 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 20:00 RÝCHLOKORČUĽOVANIE, záznam: záver súťaže na 500 m (ženy)
  • 21:00 GBS
  • 21:10 SNOWBOARDING, záznam: U-rampa (muži)
  • 22:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 22:20 KRASOKORČUĽOVANIE (do 23:20), záznam: športové dvojice (krátky program)

Streda 12.02.2014

  • 07:45 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 08:00 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: zjazd (ženy)
  • 10:00 GBS
  • 10:10 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 10:25 SEVERSKÁ KOMBINÁCIA, priamy prenos: skoky na lyžiach (stredný mostík)
  • 11:30 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 11:40 BIATLON, záznam zo stíhacích pretekov žien (z 11.02.)
  • 12:15 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 12:20 KRASOKORČUĽOVANIE, záznam z krátkeho programu športových dvojíc (z 11.02.)
  • 13:20 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 13:30 SEVERSKÁ KOMBINÁCIA, priamy prenos: beh na 10 km
  • 14:15 GBS
  • 14:30 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 14:40 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, záznam: zjazd (ženy)
  • 14:25 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 15:30 RÝCHLOKORČUĽOVANIE, priamy prenos: 1 000 (muži)
  • 16:30 SANE, priamy prenos: dvojice (muži)
  • 17:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 17:10 KRASOKORČUĽOVANIE, priamy prenos: športové dvojice (voľná jazda)
  • 19:55 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 20:00 SANE, záznam: dvojice (muži)
  • 20:30 GBS
  • 20:40 SNOWBOARDING, záznam: U-rampa (ženy)
  • 21:10 ŠTÚDIO ZOH 2014 (do 21:30)

Štvrtok 13.02.2013

  • 10:45 ŠTÚDIO ZOH 2014, mod: Košec
  • 11:00 BEH NA LYŽIACH, priamy prenos: 10 km klasicky (ženy) – finále
  • 12:30 SHORT TRACK, priamy prenos: 1 000 m (muži) + štafeta 5 000 m (muži) + 500 m (ženy) *
  • 13:15 GBS
  • 13:25 AKROBATICKÉ LYŽOVANIE, záznam: slopestyle (muži)
  • 13:55 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 14:00 KRASOKORČUĽOVANIE, záznam z voľných jázd športových dvojíc (z 12.02.)
  • 14:40 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 14:55 BIATLON, priamy prenos: 20 km (muži)
  • 17:00 GBS
  • 17:10 RÝCHLOKORČUĽOVANIE, záznam: 1 000 m (ženy)
  • 18:10 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 18:15 KRASOKORČUĽOVANIE, priamy prenos: muži (krátky program)
  • 20:20 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 20:30 SANE, záznam: súťaž družstiev (záver)
  • 21:00 GBS
  • 21:15 ŠTÚDIO ZOH 2014 (do 21:35)

Piatok 14.02.2014

  • 10:30 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 10:55 BEH NA LYŽIACH, priamy prenos: 15 km klasicky (muži)
  • 12:35 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 12:40 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: superkombinácia muži (slalom)
  • 13:30 GBS
  • 13:40 KRASOKORČUĽOVANIE, záznam z krátkeho programu mužov (z 13.02.)
  • 14:40 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 14:55 BIATLON, priamy prenos: 15 km (ženy)
  • 17:10 GBS
  • 17:20 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 17:30 KRASOKORČUĽOVANIE, priamy prenos: muži (voľné jazdy)
  • 20:15 ŠTÚDIO ZOH
  • 20:25 SKELETON, záznam: ženy
  • 21:10 GBS
  • 21:20 AKROBATICKÉ LYŽOVANIE, záznam: skoky (ženy)
  • 22:00 ŠTÚDIO ZOH 2014 (do 22:20)

Sobota 15.02.2014

  • 07:45 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 08:00 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: super G (ženy)
  • 09:50 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 10:00 KRASOKORČUĽOVANIE, záznam z voľných jázd mužov (z 14.02.)
  • 10:50 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 11:00 BEH NA LYŽIACH, priamy prenos: štafeta 4 x 5 km (ženy)
  • 12:20 GBS
  • 12:35 SHORT TRACK, priamy prenos: 1.500 m (ženy) – finále + 1 000 m (muži)
  • 13:45 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 13:50 MAGAZÍN LIGY MAJSTROV
  • 14:20 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 14:30 RÝCHLOKORČUĽOVANIE, priamy prenos: 1 500 m (muži)
  • 16:20 GBS
  • 16:30 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, záznam: super G (ženy)
  • 17:10 BIATLON, záznam: 15 km ženy (zo 14.02.)
  • 18:20 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 18:30 SKOKY NA LYŽIACH, priamy prenos: veľký mostík (muži)
  • 20:15 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 20:25 SKELETON, záznam: muži
  • 21:20 GBS
  • 21:30 ŠTÚDIO ZOH 2014 (do 21:50)

Nedeľa 16.02.2014

  • 07:45 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 08:00 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: super G (muži)
  • 10:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 10:10 SNOWBOARDING, záznam z kvalifik. (20 min) + priamy prenos: board cross (ženy)
  • 11:05 BEH NA LYŽIACH, priamy prenos: štafeta 4 x 10 km (muži)
  • 13:10 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 13:30 SKOKY NA LYŽIACH, záznam z veľkého mostíka mužov (z 15.02.)
  • 14:25 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 14:30 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, záznam zo super G mužov (zo 16.02.)
  • 15:30 GBS
  • 15:40 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 15:55 BIATLON, priamy prenos: hromadný štart (muži)
  • 17:00 GBS
  • 17:15 KRASOKORČUĽOVANIE, priamy prenos: tanečné páry (krátky program)
  • 19:35 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 19:45 RÝCHLOKORČUĽOVANIE, záznam: 1 500 m (ženy)
  • 21:00 GBS
  • 21:15 ŠTÚDIO ZOH 2014 (do 21:35)

Pondelok 17.02.2013

  • 14:30 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 14:50 SNOWBOARDING, záznam: board cross (muži)
  • 15:30 GBS
  • 15:40 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 15:55 BIATLON, priamy prenos: hromadný štart (ženy)
  • 17:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 17:10 KRASOKORČUĽOVANIE, priamy prenos: tanečné páry (voľné jazdy)
  • 19:20 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 19:25 SKOKY NA LYŽIACH, záznam (relive): družstvá (muži)
  • 21:20 GBS
  • 21:30 AKROBATICKÉ LYŽOVANIE, záznam (30 min): skoky (muži)
  • 22:00 BOBY, záznam (30 min): dvojboby (muži)
  • 22:30 ŠTÚDIO ZOH (do 22:50)

Utorok 18.02.2013

  • 07:45 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 08:00 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: obrovský slalom (ženy) – 1. kolo
  • 09:50 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 10:00 KRASOKORČUĽOVANIE, záznam: tanečné páry (zo 17.02.)
  • 10:30 SEVERSKÁ KOMBINÁCIA, priamy prenos: skoky na veľkom mostíku
  • 11:20 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 11:30 ZJAZOVÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: obrovský slalom (ženy) 2. kolo
  • 12:55 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 13:00 SEVERSKÁ KOMBINÁCIA, priamy prenos: beh na 10 km
  • 13:40 GBS
  • 13:50 SHORT TRACK (rýchlokorčuľovanie na krátkej dráhe), záznam (75 min)
  • 15:05 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 15:10 RÝCHLOKORČUĽOVANIE, priamy prenos: 10 000 metrov (muži)
  • 16:50 GBS
  • 17:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 17:25 BIATLON, záznam: hromadný štart žien (zo 17.02.)
  • 18:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 18:15 AKROBATICKÉ LYŽOVANIE, záznam + priamy prenos U-rampa (muži)
  • 19:25 GBS
  • 19:40 BOBY, záznam (cca 45 min): dvojboby (ženy)
  • 20:25 ŠTÚDIO ZOH 2014 (do 20:45)

Streda 19.02.2013

  • 07:45 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 08:00 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: obrovský slalom (muži) – 1. kolo
  • 09:50 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 10:00 SNOWBOARDING, priamy prenos: paralelný obrovský slalom (muži + ženy)
  • 11:50 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 11:55 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: obrovský slalom (muži) 2. kolo
  • 13:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 13:05 BEH NA LYŽIACH, priamy prenos: tímové šprinty (muži + ženy)
  • 13:55 GBS
  • 14:05 CURLING, záznam (55 min): semifinále (ženy)
  • 15:00 GBS
  • 15:10 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 15:25 BIATLON, priamy prenos: zmiešaná štafeta
  • 17:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 17:15 RÝCHLOKORČUĽOVANIE, záznam (40 min): 5 000 m (ženy)
  • 17:55 BASKETBAL – EUROLIGA: Košice – Schio (Plesník, Frivalský)
  • …v prestávke: GBS !!!
  • 20:00 KRASOKORČUĽOVANIE, záznam: krátky program (ženy)
  • 21:30 GBS
  • 21:45 BOBY, záznam (30 min): dvojboby (ženy)
  • 22:15 ŠTÚDIO ZOH 2014 (do 22:50)

Štvrtok 20.02.2014

  • 08:45 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 09:00 SEVERSKÁ KOMBINÁCIA, priamy prenos: družstvá (skoky)
  • 09:50 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 10:00 AKROBATICKÉ LYŽOVANIE, záznam + priamy prenos: ski cross (muži)
  • 11:50 GBS
  • 12:00 SEVERSKÁ KOMBINÁCIA, priamy prenos: štafeta na 4 x 5 km
  • 13:10 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 13:20 BIATLON, záznam zo zmiešanej štafety (z 19.02.)
  • 14:45 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 15:00 CURLING, priamy prenos: ženy
  • 17:45 GBS
  • 18:00 KRASOKORČUĽOVANIE, priamy prenos: ženy (voľné jazdy)
  • 20:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 20:10 AKROBATICKÉ LYŽOVANIE, záznam (45 min): U-rampa (ženy)
  • 20:55 EURÓPSKA LIGA: FUTBAL (štúdio + zápas /výkop 21:05)

Piatok 21.02.2014

  • 10:15 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 10:30 AKROBATICKÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: ski cross (ženy)
  • 12:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 12:15 KRASOKORČUĽOVANIE, záznam: ženy (z 20.02.)
  • 13:20 GBS
  • 13:30 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 13:45 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: slalom (ženy) – 1. kolo
  • 15:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 15:25 BIATLON, priamy prenos: štafeta 4 x 6 km (ženy)
  • 17:00 GBS
  • 17:10 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 17:15 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: slalom (ženy) 2. kolo
  • 18:05 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 18:15 SHORT TRACK, short track – 3 finále
  • 20:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 20:10 CURLING, záznam z finále mužov
  • 21:10 GBS
  • 21:25 ŠTÚDIO ZOH 2014 (do 21:45)
  • 21:45 MAGAZÍN EURÓPSKEJ LIGY

Sobota 22.02.2014

  • 10:15 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 10:30 BEH NA LYŽIACH, priamy prenos: 30 km s hromadným štartom (ženy)
  • 12:15 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 12:30 SNOWBOARDING, záznam: paralelný slalom (muži + ženy)
  • 13:30 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 13:45 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: slalom (muži) – 1. kolo
  • 15:00 GBS
  • 15:10 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 15:25 BIATLON, priamy prenos: štafeta 4 x 7,5 km (muži)
  • 17:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 17:10 ZJAZDOVÉ LYŽOVANIE, priamy prenos: slalom (muži) – 2. kolo
  • 17:55 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 18:00 KRASOKORČUĽOVANIE, priamy prenos: exhibícia – gala
  • 19:55 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 20:00 MAGAZÍN LIGY MAJSTROV
  • 20:30 GBS
  • 20:45 RÝCHLOKORČUĽOVANIE, záznam: družstvá (muži + ženy)
  • 21:30 BOBY, záznam: štvorboby
  • 22:15 ŠTÚDIO ZOH 2014 (do 22:35)

Nedeľa  23.02.2014

  • 07:45 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 08:00 BEH NA LYŽIACH, priamy prenos: 50 km s hromadným štartom (muži)
  • 10:30 ŠTÚDIO ZOH 2014, mod: Žgravčák
  • 10:45 BOBY, priamy prenos: štvorboby (3. jazda)
  • 11:45 GBS
  • 12:00 FUTBAL: ŽREB KVALIFIKÁCIE ME 2016 (priamy prenos z Nice /FRA/)
  • 13:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 13:10 BOBY, záznam (4. jazda)
  • 14:00 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 14:10 VRCHOLY ZOH 2014 – BIATLON + KLAS. A ZJAZD. LYŽOVANIE
  • 15:10 ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 15:20 VRCHOLY ZOH 2014 – OSTATNÉ
  • 16:20 GBS (do 16:30)
  • 16:45 JEDNOTKA: ŠTÚDIO ZOH 2014
  • 17:00 ZÁVEREČNÝ CEREMONIÁL  priamy prenos (na Jednotke: do 19:00); priamy prenos (na Dvojke: od 19:00 – do cca 19:30)
  • 19:30 ŠTÚDIO ZOH 2014, (záverečné – do 19:50)

Sledujte Live