Biatlon – 3. diel SP: Nové Město, ČR 2016

Zimné športy december 18, 2016
Svetový pohár v biatlonu - 3. diel | 15.-18. decembera


Svetovy pohar 1 v Biatlonu - Nové Město na Moravě, Česko

Program pretekov (3. diel – Nové Město na Moravě, Česko) 2016
Datum Čas závodu Vzdálenost Disciplína Kategorie
15.12.2016 ZÁZNAM 10 km Sprint Muži
16.12.2016 ZÁZNAM 7,5 km Sprint Ženy
17.12.2016 ZÁZNAM 12,5 km Stíhací závod Muži
17.12.2016 ZÁZNAM 10 km Stíhací závod Ženy
18.12.2016 ZÁZNAM 15 km Hromadný start Muži
18.12.2016 ZÁZNAM 12,5 km Hromadný start Ženy


MUŽI

Šprint na 10 km: 1. Martin Fourcade (Fr.) 23:48,0 (1 tr. okr.), 2. Anton Šipulin (Rus.) +1,6 (0), 3. Emil Hegle Svendsen 6,4 (1), 4. Johannes Thingnes Boe (obaja Nór.) 10,5 (1), 5. Vladimir Iliev (Bul.) 15,8 (1), 6. Andrejs Rastorgujevs (Lot.) 16,3 (1), 7. Sergej Semenov (Ukr.) 18,8 (0), 8. Ondřej Moravec (ČR) 26,5 (0), 9. Julian Eberhard (Rak.) 28,6 (3), 10. Erlend Bjöntegaard (Nór.) 30,1 (1), … 42. Martin OTČENÁŠ 1:29,2 (1), 43. Tomáš HASILLA 1:31,4 (1), 53. Matej KAZÁR 1:47,3 (2), 63. Michal ŠIMA (všetci SR) 2:10,5 (2)

Stíhacie preteky na 12,5 km: 1. Martin Fourcade (Fr.) 32:53,6 (1 tr. okr.), 2. Anton Šipulin (Rus.) +30,2 (2), 3. Quentin Fillon Maillet (Fr.) 38,3 (0), 4. Simon Schempp (Nem.) 38,4 (0), 5. Johannes Thingnes Boe (Nór.) 1:02,7 (3), 6. Michael Rösch 1:03,6 (0), 7. Andrejs Rastorgujevs (Lot.) 1:03,8 (2), 8. Jean Guillaume Beatrix (Fr.) 1:20,9 (1), 9. Lowell Bailey (USA) 1:22,1 (2), 10. Michal Krčmář (ČR) 1:27,3 (1), …43. Martin Otčenáš 3:49,7 (4), 44. Matej Kazár 3:51,4 (2), 51. Tomáš Hasilla (všetci SR) 5:07,9 (4)

Preteky mužov na 15 km s hromadným štartom: 1. Martin Fourcade (Fr.) 36:18,9 (1), 2. Simon Schempp (Nem.) +8,3 s (2), 3. Anton Babikov (Rus.) +9,4 (1), 4. Ondřej Moravec (ČR) +9,7 (2), 5. Dmitro Pidručnij (Ukr.) 32:53,6 min (1), 6. Matvej Jelisejev (Rus.) +11,0 (2), 7. Ole Einar Björndalen (Nór.) +11,3 (2), 8. Quentin Fillon Maillet (Fr.) +13,7 (2), 9. Johannes Thingnes Bö (Nór.) +19,8 (2), 10. Simon Desthieux (Fr.) +28,8 (2)

ŽENY

šprint na 7,5 km: 1. Taťjana Akimovová (Rus.) 21:58,9 (0 tr. okr.), 2. Anais Chevalierová (Fr.) +4,3 (0), 3. Susan Dunkleeová (USA) 5,1 (0), 4. Laura Dahlmeierová (Nem.) 16,5 (2), 5. Kaisa Mäkäräinenová (Fín.) 18,2 (2), 6. Justine Braisazová (Fr.) 18,4 (2), 7. Dorothea Wiererová (Tal.) 23,4 (1), 8. Anais Bescondová (Fr.) 24,8 (0), 9. Fanny Horn Birkelandová (Nór.) 29,4 (1), 10. Franziska Preussová (Nem.) 30,9 (1), …29. Jana Gereková 1:13,8 (1), 60. Paulína Fialková 1:57,8 (3), 93. Ivona Fialková (všetky SR) 3:50,7 (5)

Stíhacie preteky na 10 km: 1. Anais Chevalierová (Fr.) 30:38,1 (1 tr. okr.), 2. Dorothea Wiererová (Tal.) +9,5 (2), 3. Taťjana Akimovová (Rus.) 19,4 (1), 4. Susan Dunkleeová (USA) 28,0 (2), 5. Marie Dorin-Habertová (Fr.) 43,8 (3), 6. Franziska Preussová (Nem.) 48,9 (2), 7. Laura Dahlmeierová (obe Nem.) 57,0 (3), 8. Gabriela Koukalová (ČR) 59,8 (3), 9. Tiril Eckhoffová (Nór.) 59,8 (4), 10. Franziska Hildebrandová (Nem.) 1:04,1 (1), …48. Paulína Fialková 4:04,9 (3), 55. Jana Gereková (obe SR) 4:33,4 (6)

Preteky žien na 12,5 km s hromadným štartom: 1. Gabriela Koukalová (ČR) 34:42,1 min (1), 2. Laura Dahlmeierová (Nem.) +3,1 s (2), 3. Dorothea Wiererová (Tal.) +9,7 (1), 4. Vanessa Hinzová (Nem.) +15,5 (1), 5. Marte Olsbuová (Nór.) +21,6 (2), 6. Franziska Preussová (Nem.) +26,8 (2), 7. Marie Dorinová-Habertová (Fr.) +33,2 (2), 8. Kaisa Mäkäräinenová (Fín.) +39,9 (2), 9. Lisa Theresa Hauserová (Rak.) +43,1 (2), 10. Tatiana Akimovová (Rus.) +48,1 (2)