MS v hokeji 2019 - súťaž o vstupenky, dresy a bonusy

Stuttgart 2018: Benoit Paire – Tomáš Berdych (0:2)

ATP / MUŽI jún 14, 2018
ATP 250 World Tour Mercedes Cup 2018, Stuttgart - Nemecko (tráva) 11. júna - 17 júna

Medcedes Cup je tenisový turnaj hráčov ATP, od roku 2015 sa hrá na tráve, predtým sa hralo na antuke. Mercedes je oficiálnym sponzorom od roku 1979 a víťaz si odnesie z turnaja nový Mercedes-Benz.

Benoit Paire (Fra) – Tomáš Berdych (Cze) 6:7, 4:6

ATP StuttgartOsemfinále
štvrtok 14.06.2018 o 15:09
Paire
0:2
6:7, 4:6
Koniec
Berdych
Online prenos
Konec zápasu
Benoit Paire dělal vše, co mohl, a snažil se bránit, jenže Tomáš Berdych se dobře vydal k síti, kde po sérii forhendů zahrál vítěznou smeč!
40-A
Tomáš Berdych podal ven z kurtu a poté kombinoval dva bekhendy s forhendem, po kterých Benoit Paire vyhodil míč od základní čáry do autu. Čtvrtý mečbol pro Tomáše!
40-40
Tomáš Berdych opět minul bekhend a nevyužil třetí mečbol.
40-A
Tomáš Berdych má další mečbol poté, co dokázal u sítě doběhnout drop shot soupeře a Benoit Paire ho nedokázal prohodit, protože jeho forhend skončil vedle levé čáry!
40-40
Tomáš Berdych parádně podal na téčko a srovnal na shodu.
A-40
Benoit Paire se opět dokázal dostat do hry a hrát trpělivě tak dlouho, až Tomáš Berdych poslal bekhend podél levé postranní čáry opět do sítě. Brejkbol pro francouzského tenistu!
40-40
Benoit Paire se dokázal dostat do hry a hrál hodně trpělivě, zatímco Tomáš Berdych poslal forhend vedle pravé čáry.
30-40
Tomáš Berdych poměrně dobře podal, jenže poté pokazil bekhendový úder podél levé postranní čáry. První mečbol je pryč.
15-40
Tomáš Berdych si zásluhou sítě zopakoval první podání, po kterém přišel druhý servis a bekhendový return Benoita Pairea podél levé postranní čáry, který byl příliš dlouhý. Jestřábí oko to potvrdilo. Tomáš Berdych má 2 mečboly!
15-30
Tomáš Berdych fantasticky podal ven z kurtu a bylo z toho eso, protože Benoit Paire nepoužil jestřábí oko správně.
15-15
Český tenista musel jít přes druhé podání a po returnu francouzského tenisty vyhodil bekhend od základní čáry do autu.
0-15
Tomáš Berdych servíruje na vítězství v zápase a postup do čtvrtfinále Mercedes Open ve Stuttgartu. Český tenista začíná dobře, kvalitním podáním a forhendem do pravého rohu, po kterém Benoit Paire poslal bekhend pouze do sítě.
4:5
Konec přestávky, podávat bude Tomáš Berdych.
4:5
Následuje přestávka a výměna stran.
4:5
Tomáš Berdych se pokusil zahrát forhendový return po druhém podání soupeře na riziko a těsně minul základní čáru. Po přestávce ovšem půjde podávat na vítězství za stavu 5:4.
A-40
Tomáš Berdych se dokázal dostat do hry, jenže byla velice krátká, protože bekhendový úder vyhodil za základní čáru do autu.
40-40
Tomáš Berdych si počíhal na druhý servis svého soupeře a poté zahrál fantastický bekhendový return podél levé postranní čáry!
40-30
Benoit Paire předvedl svou osmou dvojchybu v zápase.
40-15
Tomáš Berdych sice dokázal u pravé postranní čáry a sítě zareagovat na nebezpečný drop shot a pod ostrým úhlem stejným způsobem zahrát míč, jenže Benoit Paire poté zahrál snadný forhend.
30-15
Benoit Paire dobře podal a tentokrát u sítě zahrál skvělý forhend do pravého rohu, odkud Tomáš Berdych míč nevrátil do hry.
15-15
Francouzský tenista si napravil reputaci dobrým podáním.
0-15
Benoit Paire dobře podal a dobře se vydal k síti, jenže u ní vzápětí poslal forhend pouze do pásky. Zbytečná a velká chyba.
3:5
Tomáš Berdych z levé strany skvěle podal ven z kurtu a poté zahrál vítězný forhend podél levé postranní čáry! Benoit Paire půjde podávat na setrvání v zápase. Tomáš Berdych vede 5:3.
30-40
Benoit Paire po druhém podání Tomáše předvedl dobrý bekhendový return, jenže hned vzápětí pokazil bekhend podél levé čáry.
30-30
Benoit Paire se sice dokázal dostat do hry, jenže Tomáš Berdych zahrál skvělý čopovaný míč, po kterém francouzský tenista musel do kolen a forhendový úder podél pravé čáry poslal do sítě.
30-15
Tomáš Berdych skvěle podal ven z kurtu a poté zahrál úder do levého rohu, kterým si u sítě otevřel prostor pro bekhendový volej, který trestuhodně pokazil a minul pravou postranní čáru!
15-15
Český tenista dobře podal na tělo svého soupeře, jenže poté napálil forhend podél levé postranní čáry pouze do sítě.
0-15
Tomáš Berdych dobře podal na téčko, jenže kvůli síti si první podání musel zopakovat. Benoit Paire poté předvedl bekhendový return a snažil se bránit, jenže rychle poslal forhend do sítě.
3:4
Konec přestávky, podávat bude Tomáš Berdych.
3:4
Následuje přestávka a výměna stran.
3:4
Benoit Paire ihned po podání předvedl další bekhendový drop shot a vzápětí ještě jeden, po kterém přišel vítězný volej.
40-15
Tomáš Berdych se sice dokázal dostat do hry, jenže Benoit Paire zahrál vítězný bekhend podél levé postranní čáry, který letěl rychlostí 127 km/h! Nádherný vítězný míč od Francouze.
30-15
Benoit Paire si vzápětí znovu pomohl skvělým podáním na téčko a otočil vývoj tohoto gemu na svou stranu.
15-15
Benoit Paire parádně podal a poté předvedl bekhendový drop shot s obrovskou rotací, u kterého byl Tomáš Berdych pozdě.
0-15
Benoit Paire chtěl podat ven z kurtu a musel jít přes druhé podání, po kterém přišla jeho sedmá dvojchyba v zápase.
2:4
Rodák z Valašského Meziříčí musel jít přes druhé podání a Benoit Paire se dostal do hry, jenže po krátké výměně vyhodil bekhend za základní čáru. Tomáš Berdych potvrdil brejk a vede 4:2!
30-40
Tomáš Berdych fantasticky podal na téčko. Sedmé eso!
30-30
Tomáš Berdych si dal hodně záležet na kvalitním podání a francouzský tenista poslal krátký forhendový return vedle pravé čáry.
30-15
Tomáš Berdych dvakrát poslal míč do sítě. První dvojchyba.
15-15
Benoit Paire se po druhém podání soupeře dostal do hry a hrál velice agresivně. Tomáš Berdych se ocitl pod tlakem a forhend poslal do sítě.
0-15
Tomáš Berdych skvěle podal z pravé strany ven z kurtu a Benoit Paire forhendový return podél pravé postranní čáry nezvládl.
2:3
Konec přestávky, podávat bude Tomáš Berdych.
2:3
Následuje přestávka a výměna stran.
2:3
Fenomenální výměna s vítězným koncem pro Tomáše Berdycha! Benoit Paire udělal vše dobře, po podání šel k síti, kde zahrál parádní forhendový volej podél pravé postranní čáry, jenže Tomáš Berdych ho podél té samé lajny dokázal prohodit úžasným bekhendem v situaci, kdy už se Francouz pomalu radoval z další shody! Česká tenista jako první předvedl brejk.
40-A
Skvěle! Benoit Paire se ihned po podání opět vydal k síti, jenže Tomáš Berdych ho dokázal bekhendem podél levé čáry prohodit a vypracoval si v tomto gemu již čtvrtý brejkbol!
40-40
Tomáš Berdych zůstal stát jako opařený poté, co Benoit Paire odvrátil jeho třetí brejkbol v gemu parádním drop shotem.
40-A
Benoit Paire se po podání vydal k síti, jenže nabíhaný forhend z pravé strany zbytečně vyhodil do autu. Tomáš má třetí brejkbol!
40-40
Tomáš Berdych předvedl dobrý diagonální bekhend do pravého rohu, jenže Benoit Paire zahrál vítězný míč podél levé čáry a dokázal odvrátit dva brejkboly Tomáše Berdycha!
30-40
Benoit Paire konečně podal na první pokus. Desáté eso.
15-40
Tomáš Berdych se dobře opřel do bekhendového returnu po druhém servisu soupeře, jenže levou postranní čáru minul.
0-40
A další dvojchyba, druhá v řadě, po které má Tomáš Berdych k dispozici zadarmo dva brejkboly!
0-30
Benoit Paire předvedl pátou dvojchybu a je to 0:30!
0-15
Tomáš Berdych se po druhém podání svého soupeře dostal do hry a tak dlouho bránil základní čáru, až Benoit Paire vyhodil bekhend od základní čáry vedle pravé postranní lajny. Jestřábí oko to potvrdilo.
2:2
Tomáš Berdych hned první gembol využil a vyrovnal na 2:2.
15-40
Benoit Paire předvedl příliš těžký bekhendový úder, který skončil mimo kurt, Tomáš Berdych má k dispozici dva gemboly.
15-30
Tomáš Berdych si opět pohrál se svým soupeřem, když ho honil po kurtu jako myš a poté zahrál vítězný drop shot. Benoit Paire se zmohl pouze na to, aby po míči hodil raketu, a přesto ho netrefil.
15-15
Oba tenisté začínají předvádět tenis té nejvyšší možné kvality! Tomáš Berdych po úderu do pravého rohu zahrál parádní drop shot k levé postranní čáře a Francouz míč nedokázal doběhnout.
15-0
Tomáš Berdych si musel zopakovat podání a jít přes druhý servis, po kterém se Benoit Paire dostal do výměny. Francouzský tenista se dobře bránil a poté vykouzlil fantastický bekhendový drop shot podél levé postranní čáry. Tomáš Berdych sice dokázal míč doběhnout a ještě ho přehodit přes síť, jenže francouzský tenista poté zahrál forhend do volného kurtu a míč získal na svou stranu!
2:1
Konec přestávky, podávat bude Tomáš Berdych.
2:1
Následuje přestávka a výměna stran.
2:1
Benoit Paire podal na druhý pokus ven z kurtu a poté si naběhl k síti, kde předvedl bekhendový volej hraný za zády, po kterém míč dopadl těsně za síť! Úžasný tenisový moment!
40-30
Benoit Paire šel přes druhý servis, po kterém se Tomáš Berdych mohl dostat do hry, jenže forhendový return poslal jen do sítě.
30-30
Benoit Paire z levé strany podal ven z kurtu a Tomáš Berdych tentokrát nezvládl bekhendový return podél levé postranní čáry.
15-30
Benoit Paire ve správný čas vytáhl první a kvalitní podání.
0-30
Tomáš Berdych zahrál parádní bekhendový return podél levé postranní čáry, který byl vítězný! Benoit Paire prohrává 0:30.
0-15
Tomáš Berdych předvedl parádní return, na který Benoit Paire nedokázal zareagovat dobře. Český tenista je na koni.
1:1
Tomáš Berdych parádně podal a přečkal první kritický moment, během něhož mu po druhém podání pomohlo jestřábí oko! Kdyby tomu bylo naopak, čelil by dvěma brejkbolům.
30-40
Benoit Paire se hodně rozpovídal poté, co Tomáš Berdych získal výhodu na svou stranu a vyhnul se dvěma brejkbolům.
30-30
Tomáš Berdych chtěl podat na téčko, jenže musel jít přes druhé podání, které bylo nepřesné. Dvojchyba a brejkboly pro Francouze. Tomáš Berdych si vzal ovšem jestřábí oko a byl úspěšný. Míč se dotkl čáry a český tenista po opakování výměny zahrál vítězný forhend!
30-15
Benoit Paire se opět dostal do hry a Tomáš Berdych tak dlouho kombinoval bekhend z forhendem, až poslední poslal do autu.
15-15
Český tenista napálil první servis do sítě a po druhém se Benoit Paire dostal do hry zásluhou diagonálního bekhendového returnu. Francouz poté vytáhl čopovaný míč, u kterého byl Tomáš pozdě.
0-15
Tomáš Berdych parádně podal na téčko z pravé strany a Benoit Paire poslal bekhendový return do sítě.
1:0
Bude. Benoit Paire vytáhl parádní druhý servis a úvodní gem druhého setu získal po pouhých 57 sekundách!
40-0
Tomáš Berdych poslal forhendový return po podání francouzského tenisty na téčko pouze do sítě. Bude z toho čistá hra?
30-0
Francouzský tenista opět dobře podal a Tomáš Berdych se ani tentokrát nedokázal dostat do hry. Výměny jsou hodně krátké.
15-0
Benoit Paire začal druhý set na podání a Tomáše Berdych po jeho prvním podání poslal forhendový return jen do sítě.
0:0
Benoit Paire i Tomáš Berdych fantasticky podávali a úvodní set musela rozhodnout zkrácená hra. Francouzský tenista sice v průběhu první sady odvrátil jeden brejkbol a při podání soupeře se ujal ve zkrácené hře vedení 1:0, jenže rodák z Valašského Meziříčí poté uhrál čtyři míče v řadě a nakonec první set získal ve svůj prospěch. Zápas je velice vyrovnaný.
6:7
Tomáš Berdych předvedl parádní return a úvodní set získává po zkrácené hře 7:6!
3-6
Tomáš Berdych z pravé strany parádně podal ven z kurtu, jenže míč lízl síť, takže si první podání zopakoval. První podání na téčko šlo ven z kurtu a po druhém se Benoit Paire dostal do hry. Francouzský tenista se hodně dlouho bránil a málem Tomáše čekajícího u sítě prohodil, jenže český tenista předvedl skvělý forhendový volej, po kterém má k dispozici tři setboly!
3-5
Tomáš Berdych skvěle podal na téčko a poté zahrál dva razantní forhendy od základní čáry, po kterých Francouz poslal míč do sítě.
3-4
Benoit Paire posla první podání do autu a po druhém se Tomáše Berdych dostal do hry, jenže po krátké hře poslal bekhend do sítě. Francouzský tenista se dostal na rozdíl bodu.
2-4
Benoit Paire po čtyřech prohraných míčích v řadě předvedl své deváté eso poté, co parádně podal na téčko.
1-4
Tomáš Berdych z pravé strany skvěle podal ven z kurtu a přebírá kontrolu nad zkrácenou hru, v jejímž úvodu ztratil podání!
1-3
Tomáš Berdych otočil vývoj zkrácené hry a první servis poslal do sítě. Druhý byl dobrý a Benoit Paire se dostal do hry, jenže se ocitl pod tlakem a ihned po returnu poslal bekhend pouze do sítě.
1-2
Tomáš Berdych se opět dokázal dostat do hry a nyní si se soupeřem pohrál jako kočka s myší, když zahrál vítězný forhend do otevřeného levého rohu z pravé strany kurtu. Nádherný úder.
1-1
Tomáš Berdych nejprve zahrál po returnu skvělý forhend podél levé čáry a poté diagonální do pravého rohu, Benoit Paire byl sice u míče včas, bekhendový úder ale poslal vedle levé čáry.
1-0
Benoit Paire předvedl parádní forhendový return podél pravé postranní čáry a Tomáš Berdych poslal bekhendový čop do autu.
6:6
Osmé eso Benoita Pairea posílá první set do zkrácené hry.
40-15
Zbytečná nevynucená chyba od Tomáše Berdycha, který byl ve výměně a měl na vrh, jenže forhend zbytečně poslal do sítě.
30-15
Benoit Paire podal ven z kurtu a zaznamenal své sedmé eso.
15-15
Benoit Paire dobře podal a Tomáš Berdych returnoval do sítě.
0-15
Benoit Paire měl štěstí, že druhé podání otřel o síť a mohl si ho zopakovat. Dvojchybě se ale nakonec stejně nevyhnul.
5:6
Konec přestávky, podávat bude Benoit Paire.
5:6
Následuje přestávka a výměna stran.
5:6
A vzápětí podání ven z kurtu a šesté eso Tomáše k tomu!
15-40
Tomáš Berdych a jeho parádní podání na téčko. Eso č. 5!
15-30
Tomáš Berdych si po síti zopakoval první podání, které chtěl poslat na téčko, jenže ho minul. Následoval druhý servis, po kterém se Benoit Paire dostal do hry a český tenista poslal forhend do sítě.
0-30
Český tenista dobře podal na tělo svého soupeře, který tentokrát poslal forhendový return pro změnu do sítě.
0-15
Tomáš Berdych neúspěšně podal ven z kurtu a podání z pravé strany si zopakoval. Benoit Paire měl příležitost dostat se do hry, jenže forhendový return trestuhodně poslal do sítě a dobře to ví.
5:5
Benoit Paire po forhendovém returnu české tenisty předvedl parádní forhendový drop shot a s problémy udržel podání – 5:5.
A-40
Benoit Paire se ihned po podání opět vydal k síti a po diagonálním prohozu Tomáše Berdycha zahrál skvělý forhendový úder.
40-40
Tomáš Berdych zahrál těžký bekhendový return a po nabíhaném forhendu soupeře mu míč přeskočil raketu. Shoda.
30-40
Benoit Paire předvedl dvojchybu a Tomáš Berdych má brejkbol! První brejkbol v celém zápase v závěru prvního setu.
30-30
Benoit Paire zbytečně vyhodil forhend podél pravé postranní čáry do autu a Tomáš Berdych se ze stavu 0:30 dostal na skóre 30:30.
30-15
Benoit Paire ani na druhý pokus nepodal a připsal druhou dvojchybu, po kterém Tomáš Berdych zůstává ve hře.
30-0
Benoit Paire zahrál skvělý bekhend do levého rohu kurtu a poté u sítě zahrál laxním způsobem forhendový volej. Byl ale dobrý.
15-0
Benoit Paire chytře podal na tělo českého tenisty, který forhendový return poslal daleko za základní čáru.
4:5
Konec přestávky, podávat bude Benoit Paire.
4:5
Následuje přestávka a výměna stran.
4:5
Tomáš Berdych znovu skvěle podal a vede nyní 5:4. Eso.
0-40
Tomáš Berdych skvěle podal na téčko a po krátkém returnu svého soupeře zahrál vítězný forhend do volného levého rohu.
0-30
Další parádní podání Tomáše ven z kurtu a třetí eso k tomu!
0-15
Tomáš Berdych parádně podal z pravé strany ven z kurtu a Benoit Paire poslal forhendový return z úhlu za základní čáru.
4:4
Benoit Paire drama nepřipustil a gem ukončil šestým esem.
40-30
Tomáš Berdych se opět dostal do hry a tentokrát zahrál krásný diagonální vítězný forhend do levého rohu kurtu.
40-15
Benoit Paire měl ve výměně opět na vrh, jenže po pár míčích poslal forhendový úder podél pravé postranní čáry do sítě.
40-0
Benoit Paire si nyní Tomáše Berdycha doslova povodil, když nejprve ihned po jeho returnu zahrál drop shot a vzápětí ho přehodil nádherným lobem. Tomáš Berdych byl u sítě zcela bezmocný.
30-0
Tomáš Berdych chtěl využít druhého podání svého soupeře, jenže forhendový return napálil daleko za základní čáru.
15-0
Benoit Paire se rozhodl pro razantní podání na téčko, po kterém byl return Tomáše Berdycha příliš krátký.
3:4
Konec přestávky, podávat bude Benoit Paire.
3:4
Následuje přestávka a výměna stran.
3:4
Rodák z Valašského Meziříčí sice podával na druhý pokus a pustil svého soupeře do hry, jenže Benoit Paire po velice krátké výměně vyhodil forhend od základní čáry daleko do autu. Třetí čistá hra v zápase.
0-40
Benoit Paire nedokázal returnoval a poslal míč za základní čáru.
0-30
Tomáš Berdych opět parádně podal a ihned po returnu francouzského tenisty zahrál vítězný forhend do levého rohu.
0-15
Tomáš Berdych zahrál po returnu svého soupeře tři razantní forhendy, z nichž poslední umístěný do pravého rohu byl vítězný.
3:3
Benoit Paire z druhého servisu vykouzlil své páté eso!
40-15
Tentokrát z toho ovšem čistá hra nebude, protože francouzský tenista po čtvrtém esu zaznamenal svou první dvojchybu.
40-0
Benoit Paire vzápětí předvedl eso. Náběh na čistou hru.
30-0
Francouzský tenista skvěle podal z levé strany ven z kurtu a Tomáš Berdych zády ke kurtu returnoval z bekhendu do sítě.
15-0
Benoit Paire se na první pokus pokusil podat na tělo svého soupeře a podání si zopakoval. Tomáš Berdych se poté sice dostal do hry, jenže francouzský tenista zahrál skvělý forhend do levého rohu kurtu.
2:3
Konec přestávky, podávat bude Benoit Paire.
2:3
Následuje přestávka a výměna stran.
2:3
Tomáš Berdych se ihned po podání vydal k síti, kde zahrál bekhendový úder, který olízl základní čáru, což potvrdilo jestřábí oko českého tenisty. Benoit Paire poslední forhend poslal vedle pravé čáry – 2:3.
15-40
Tomáš Berdych předvedl parádní první podání na téčko, po kterém Benoit Paire v předklonu returnoval za základní čáru.
15-30
Benoit Paire předvedl dobrý bekhendový return, jenže vzápětí forhend podél pravé postranní čáry vyhodil zhruba půl metru do autu.
15-15
Tomáš Berdych nyní na podání drobné potíže a Benoit Paire toho využil k dobrému returnu, po kterém český hráč trefil jen síť.
0-15
Tomáš Berdych po razantním podání zahrál forhend do pravého rohu, kde se Benoit Paire ocitl pod tlakem a poslal míč obloukem do autu. Jeho obranný úder minul vzdálenější pravý roh.
2:2
Benoit Paire krásně podal ven z kurtu. Jeho třetí eso.
40-15
Další dobré podání francouzského tenisty, který ihned po returnu Tomáše Berdycha zahrál vítězný bekhendový drop shot.
30-15
Benoit Paire parádně podal a připsal si své druhé eso.
15-15
Nádherný úder vzápětí také na opačné straně. Tomáš Berdych předvedl nádherný forhendový return podél pravé čáry. Vítězný míč.
15-0
Benoit Paire skvěle podal ven z kurtu, a přestože mu return Tomáše Berdycha mířil pod nohy, zahrál vítězný bekhend k pravé čáře.
1:2
Konec přestávky, podávat bude Benoit Paire.
1:2
Následuje přestávka a výměna stran.
1:2
Česká tenista si tentokrát podání zopakoval a na druhý pokus úspěšně podal. Benoit Paire se sice dostal do hry, vzápětí ale míč od základní čáry poslal z forhendu daleko do autu. Další čistá hra.
0-40
Tomáš Berdych parádně podal a zaznamenal druhé eso.
0-30
Tomáš Berdych po returnu svého soupeře zahrál skvělý forhend k základní čáře a poté vítězný bekhend do levého rohu kurtu.
0-15
Benoit Paire se dostal do hry a snažil se hrát do bekhendu Tomáše Berdycha, který se úspěšně bránil, a když už se rozhodl pro změnu, jeho úder od základní čáry byl příliš dlouhý.
1:1
Benoit Paire a skvělé podání, po kterém zaznamenal eso a gem při vlastním podáním získal čistou hrou. Je vyrovnáno.
40-0
Francouzský tenista skvěle podal na téčko a Tomáš Berdych poslal forhendový return daleko za základní čáru.
30-0
Benoit Paire tentokrát krásně podal na téčko a poté výměnu ukončil exkluzivním bekhendovém drop shotem, který dopadl těsně za síť a navíc u levé postranní čáry. Fantastický úder.
15-0
Benoit Paire parádně podal na tělo svého soupeře a poté zahrál vítězný nabíhaný bekhend do volného levého rohu kurtu.
0:1
Konec přestávky, podávat bude Benoit Paire.
0:1
Následuje přestávka a výměna stran.
0:1
Rodák z Valašského Meziříčí musel jít přes druhé podání a Benoit Paire se dostal do hry, jenže Tomáš Berdych byl hodně agresivní a po bekhendu do pravého rohu zahrál u sítě skvělý bekhendový volej do opačné strany a Francouz poté trefil síť.
30-40
Tomáš Berdych z pravé strany opět velice dobře podal ven z kurtu a Benoit Paire returnoval z forhendu pouze do sítě.
30-30
Tomáš Berdych fantasticky podal na téčko a zaznamenal své první eso v dnešním zápase, které potvrdilo jestřábí oko.
30-15
Benoit Paire předvedl po forhendovém returnu skvělý forhend podél pravé postranní čáry a Tomáš Berdych se ho z bekhendu pokusil prohodit, jenže francouzský tenista zahrál u sítě skvělý volej, který dopadl do volné levé části kurtu.
15-15
Český tenista tentokrát musel jít přes druhé podání a Benoit Paire se po bekhendovém returnu pokusil o bekhendový čop, který dopadl přesně na levou postranní čáru, což ukázalo následně jestřábí oko.
0-15
Tomáš Berdych se jako první představuje na podání a hned jeho první servis byl velice kvalitní. Český tenista z pravé strany podal ven z kurtu a Benoit Paire poslal forhendový return do sítě.
0:0
Utkání právě začalo.
Oba tenisté se již rozehrávají na centrálním kurtu v Tennis Club Weissenhof a utkání mezi Benoitem Pairem a Tomášem Berdychem za okamžik začne.
Tomáš Berdych vypadl na Roland-Garros v prvním kole s domácím tenistou Jeremym Chardym a v osmifinále Mercedes Cupu ve Stuttgartu ho ve čtvrtek čeká další francouzský hráč. Soupeřem rodáka z Valašského Meziříčí bude Benoit Paire, se kterým se během své kariéry potkal dvakrát, a v obou případech ho porazil.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.
MS v hokeji 2019 - hokejový dres a bonus 15 EUR zdarma