Rogers Cup 2018: Barbora Strýcová – Magdaléna Rybáriková (1:2)

WTA / ŽENY august 06, 2018
WTA Premier Tournaments (Montreal,Canada)

Canada Masters je každoročný tenisový turnaj mužov a žien, ktorý sa hrá striedavo v kanadských mestách Montreal a Toronto. Oficiálny sponzorský názov podujatia je v súčasnosti Rogers Cup. Turnaj je súčasťou ATP World Tour Masters 1000 programu turnajov ATP a WTA Premier Tournaments programu turnajov WTA.

Magdaléna Rybáriková (SR) – Barbora Strýcová (ČR) 3:6, 7:6, 6:2

WTA Montreal1. kolo
pondelok 06.08.2018 o 21:11
Strýcová
1:2
6:3, 6:7, 2:6
Koniec
Rybáriková
Online prenos
Lucie Šafářová a Karolína Plíšková úvodní kolo v Montrealu zvládly a postoupily dále, o což se snažila i Barbora Strýcová, která po prvním setu vedla nad Magdalénou Rybárikovou 1:0 a ve druhé sadě podávala na vítězství, jenže slovenská tenistka ji o podání dokázala připravit a dotáhnout druhý set do zkrácené hry, ve které se skóre přelévalo ze strany na stranu, Magdaléna Rybáriková ji ale zvládla lépe. Na řadu přišel rozhodující set, který ovládla rodačka z Piešťan, a po setech 6:3, 6:7 a 2:6 postoupila do druhého kola. Barbora Strýcová v Montrealu končí.
Konec zápasu
Magdaléna Rybáriková dokázala dobře podat ven z kurtu a poté zahrála razantní forhend do levého rohu, po kterém přišel volej zahraný do pravého rohu. Barbora Strýcová sice běhala a bojovala, poslední forhend ale minul pravou postranní čáru, a tak Magdaléna Rybáriková po dvou hodinách a čtyřiceti minutách slaví v Montrealu po skvělém souboji postup dále!
30-40
Barbora Strýcová na returnu zabojovala a po diagonálním forhendu do levého rohu zahrála vítězný forhend podél pravé lajny.
15-40
Magdaléna Rybáriková parádně podala na téčko, přesto se Barbora Strýcová dokázala dostat do hry, jenže po krátké výměně vyhodila forhend podél pravé čáry do autu. Dva mečboly pro Magdalénu Rybárikovou, která vede 40:15!
15-30
Magdaléna Rybáriková hrála hodně agresivně a v závěru dlouhé výměny zahrála dva forhendy do levého rohu kurtu, z nichž druhý byl dostatečně prudký na to, aby byl vítězný.
15-15
Rodačka z Piešťan se snaží hrát s vědomím servírování na vítězství v zápase trpělivě a nyní tak bude muset hrát znovu, protože šla přes druhý servis. Vůbec se jí to ale nepodařilo, protože ihned po returnu Barbory Strýcové poslala bekhend do sítě.
0-15
Magdaléna Rybáriková napálila první servis do sítě, zatímco druhý už byl v pořádku. Barbora Strýcová se po čopovaných bekhendech slovenské tenistky dlouho držela ve hře, nakonec ale udělala chybu, když razantní forhend vystřelila za základní čáru.
2:5
Konec přestávky, podávat bude Magdaléna Rybáriková.
2:5
Následuje přestávka a výměna stran.
2:5
Rodačka z Plzně musela jít sice přes druhé podání, Magdaléna Rybáriková ale forhendový return napálila daleko za základní čáru. Slovenská tenistka ovšem vede s dvěma brejky v zádech 5:2 a půjde podávat na postup!
40-15
Barbora Strýcová z levé strany parádně podala ven z kurtu a Magdaléna Rybáriková bekhendový return nezvládla. Dva gemboly.
30-15
Barbora Strýcová se nedokázala dobře vypořádat s returnem Magdalény Rybárikové, která zahrála vítězný forhend podél pravé čáry.
30-0
Magdaléna Rybáriková sice forhendový return zvládla, jenže Barbora Strýcová ihned po něm zahrála vítězný forhend do levého rohu.
15-0
Barbora Strýcová za každou cenu potřebuje udržet podání a začíná parádním prvním servisem. Slovenka returnovala do sítě.
1:5
Barbora Strýcová po krátké výměně napálila forhend daleko za základní čáru a Magdaléna Rybáriková potvrdila předchozí brejk, po kterém ji nyní dělí jeden jediný gem od postupu do druhého kola! Třetí set má jednoznačný ráz.
15-40
Magdaléna Rybáriková fantasticky podala a po sedmém esu v zápase má dva gemboly na 5:1 v rozhodujícím třetím setu.
15-30
Barbora Strýcová se opět dokázala dostat do hry, jenže tentokrát po krátké výměně poslala úder od základní čáry do sítě.
15-15
Magdaléna Rybáriková si pomohla rychle podáním na téčko a Barbora Strýcová poslala forhendový return do sítě. Česká tenistka si ještě vzala jestřábí oko, to ale potvrdilo dobrý první servis.
15-0
Magdaléna Rybáriková potvrzuje ve třetím setu podruhé brejk a začíná špatně, Barbora Strýcová se totiž po jejím druhém podání dostala do hry a dlouho výměnu ukončila vítězným bekhendem lemujícím levou postranní čáru.
1:4
Konec přestávky, podávat bude Magdaléna Rybáriková.
1:4
Následuje přestávka a výměna stran.
1:4
Barbora Strýcová sice ihned po returnu zahrála dobrý forhend do levého rohu, který byl pořádně prudký, jenže hned vzápětí u sítě pokazila bekhendový volej, který minul levou čáru! Další brejk, po kterém Magdaléna Rybáriková vede ve třetím setu už 4:1!
40-A
Magdaléna Rybáriková předvedla forhendový return a Barbora Strýcová hned vzápětí trefila síť, což znamená brejkbol Slovenky!
40-40
Barbora Strýcová se ihned po podání vydala k síti, kde sice zahrála bekhendový volej, jenže Magdaléna Rybáriková ji skvělým forhendem podél pravé postranní čáry dokázala tentokrát prohodit.
A-40
Barbora Strýcová musela jít přes druhý servis a Magdaléna Rybáriková těsně minula forhendový return podél pravé lajny.
40-40
Problémy rodačka z Plzně ovšem nekončí a neustále působí nervózním dojmem. Barbora Strýcová sice měla výhodu, jenže po dobrém podání z forhendu minula pravou postranní čáru.
A-40
Barbora Strýcová z pravé strany razantně podala ven z kurtu a Magdaléna Rybáriková tentokrát forhendový return nezvládla.
40-40
Barbora Strýcová sice dobře podala, jenže u sítě napálila volej pouze do sítě. Obrovská chyba české tenistky a shoda k tomu.
40-30
Magdaléna Rybáriková a její další skvělý vítězný míč, který opět z levé strany zamířil ke vzdálenější pravé čáře. Tentokrát z bekhendu.
40-15
Magdaléna Rybáriková zahrála fantastický diagonální forhend z levé strany, který olízl pravou postranní čáru, což vzápětí potvrdilo jestřábí oko jedné z tenistek. Míč byl těsně dobrý.
40-0
Barbora Strýcová skvěle podala a má náběh na čistou hru.
30-0
Další dobré podání ze strany české tenistky, po kterém Magdaléna Rybáriková tentokrát returnovala z forhendu pouze do sítě.
15-0
Barbora Strýcová dobře podala z pravé strany ven z kurtu a rodačka z Piešťan nezvládla forhendový return podél pravé postranní čáry.
1:3
Barbora Strýcová se sice snažila bránit základní čáru, jenže po krátké výměně z forhendu napálila míč do sítě. Magdaléna Rybáriková čistou hrou potvrdila brejk a vede ve třetím setu 3:1!
0-40
Magdaléna Rybáriková z levého rohu kurtu zahrála těžký bekhendový drop shot k pravé postranní čáře, kde se Barbora Strýcová ocitla mimo kurt a z ostrého úhlu nedokázala míč vrátit.
0-30
Magdaléna Rybáriková opět skvěle podala a Barboře Strýcové následný forhendový return nevyšel, když zamířil do sítě.
0-15
Magdaléna Rybáriková podává s novými míči a brejkem v zádech za stavu 2:1 v rozhodujícím třetím setu. Slovenka dobře podala a česká tenistka následný return nezvládla. Dobrý začátek.
1:2
Konec přestávky, podávat bude Magdaléna Rybáriková.
1:2
Následuje přestávka a výměna stran.
1:2
Magdaléna Rybáriková si jako první ve třetím setu vypracovala dva brejkboly a hned první využila, forhend ze strany Barbory Strýcové byl totiž příliš dlouhý! Slovenská tenistka vede 2:1.
15-40
Obě hráčky sváděly tuhý souboj úderů od základní čáry, a jakmile Magdaléna Rybáriková předvedla bekhendový čop, Barbora Strýcová po rychlém náběhu k síti trefila pásku. Dva brejkboly!
15-30
Magdaléna Rybáriková se rychle dostala do hry a po dvou čopovaných bekhendech z levé strany zahrála dva razantní forhendy z opačné strany, po kterých Barbora Strýcová trefila síť.
15-15
Česká tenistka opět musela jít přes druhý servis, jenže po bekhendovém returnu Magdalény Rybárikové zahrála u sítě vítězný forhendový volej do levého rohu kurtu.
0-15
Barbora Strýcová sice zvládla dobře podat na druhý pokus, jenže následný bekhend jí ulétl daleko za základní čáru do autu.
1:1
Magdaléna Rybáriková z pravé strany skvěle podala ven z kurtu a rychle vyrovnala na avizovaných 1:1. Kdo vyhraje?
15-40
Hned vzápětí se ale bekhend Barboře Strýcové nepovedl a Magdaléna Rybáriková má dvě možnosti vyrovnat na 1:1.
15-30
Barbora Strýcová předvedla krátký bekhendový return, se kterým se Magdaléna Rybáriková nevypořádala a forhend poslala do sítě.
0-30
Rodačka z Plzně opět byla ve výměně, jenže po několika míčích zbytečně vyhodila míč znovu mimo vymezený prostor.
0-15
Barbora Strýcová se sice dostala do hry, jenže bekhend z pravého rohu kurtu byl příliš dlouhý, když skončil za základní čárou.
1:0
Konec přestávky, podávat bude Magdaléna Rybáriková.
1:0
Následuje přestávka a výměna stran.
1:0
Barbora Strýcová bez potíží vyhrála úvodní gem třetího setu poté, co suverénním způsobem podržela podání.
40-15
Barbora Strýcová se ihned po podání znovu vydala k síti a Magdaléna Rybáriková ji diagonálním forhendem nedokázala prohodit, respektive dokázala, jenže míč z její rakety byl dlouhý.
30-15
Barbora Strýcová velice dobře podala na téčko a Magdaléna Rybáriková těžký bekhendový return nezvládla zahrát.
15-15
Magdaléna Rybáriková se opět dokázala dostat do hry a z pravého rohu zahrála razantní diagonální forhend, jenže Barbora Strýcová byla u sítě připravena a zahrála vítězný forhendový volej.
0-15
Od poslední výměny uběhlo více než 11 minut a Barbora Strýcová konečně míří na podání, aby zahájila třetí a rozhodující set. Česká tenistka předvedla dobrý první servis, jenže po krátké výměně napálila míč za základní čáru.
0:0
Třetí set začne s mírným zpožděním, protože Magdaléna Rybáriková se ještě nevrátila z útrob stadionu poté, co si vzala přestávku na toaletu.
0:0
Barbora Strýcová v úvodu druhého setu předvedla po ztrátě podání rebrejk a po dalším brejku v jeho závěru podávala v Montrealu na postup do druhého kola, jenže Magdaléna Rybáriková rychle zareagovala a také získala rebrejk. O osudu druhého setu tak musela rozhodnout zkrácená hra, ve které se skóre přelévalo ze strany na stranu, a nakonec ji lépe zvládla slovenská tenistka. Čeká nás třetí rozhodující set.
6:7
Barbora Strýcová se ihned po druhém podání vydala k síti, kde zahrála pod ostrým úhlem drop shot k pravé postranní čáře, jenže Magdaléna Rybáriková odpověděla stejnou mincí a česká tenistka z bekhendu trefila pásku!
6-7
Magdaléna Rybáriková zahrála diagonální forhend do levého rohu, který byl vítězný a znamená setbol poté, co Barbora Strýcová hodně nepříjemně podklouzla!
6-6
Magdaléna Rybáriková potvrdila má předchozí slova, když na podání opět působila nervózně a nedokázala několikrát Barboru Strýcovou na síti prohodit! Česká tenistka zahrála těžký bekhendový volej nad hlavou, který zamířil do levého rohu a byl vítězný! Drama pokračuje.
5-6
Barbora Strýcová skvěle podala na téčko, jenže po krátké výměně vyhodila bekhend za základní čáru. Magdaléna Rybáriková má setbol, přestože ve druhém setu měla na podání velké potíže!
5-5
Barbora Strýcová je nyní pod tlakem, ale stále má situaci ve svých rukou, pokud dokáže udržet dvakrát podání. Magdaléna Rybáriková měla šanci, jenže forhend vyhodila za základní čáru.
4-5
Magdaléna Rybáriková z pravé strany pod ostrým úhlem podala ven z kurtu a Barbora Strýcová z forhendu returnovala do sítě.
4-4
Magdaléna Rybáriková otočila vývoj zkrácené hry a nyní je zpět na podání. Hned první servis se jí povedl, jenže Barbora Strýcová zahrála agresivní forhend k pravé čáře a lob Slovenky byl dlouhý.
3-4
Magdaléna Rybáriková se po druhém servisu rodačka z Plzně dostala do hry a Barbora Strýcová po krátké výměně trefila síť.
3-3
Barbora Strýcová zvolila tvrdé podání ven z kurtu, které nebylo přesné, a šla přes druhý servis, po kterém přišla obrovská chyba. Magdaléna Rybáriková sice return nezvládla dobře, jenže rodačka z Plzně u sítě napálila míč vedle pravé lajny! Obrovská chyba.
3-2
Magdaléna Rybáriková ani potřetí nedokázala ve zkrácené hře podat na první pokus, tentokrát na to ale nedoplatila, protože Barbora Strýcová zbytečně vyhodila bekhend za základní čáru.
3-1
Magdaléna Rybáriková opět musela jít přes druhé podání a Barbora Strýcová se úspěšně dostala do hry. Slovenka poté tlak neustála a rychle vyhodila forhend podél pravé lajny do autu.
2-1
Barbora Strýcová zvolila tentokrát podání na téčko, po kterém Magdaléna Rybáriková z forhendu returnovala za základní čáru.
1-1
Barbora Strýcová ve zkrácené hře poprvé podává a začíná dobře, když po několika forhendech do pravého rohu zahrála míč do levého kouta a Magdaléna Rybáriková trefila z forhendu jen síť.
0-1
Magdaléna Rybáriková poslala první servis do sítě, zatímco druhý byl dobrý, a Barbora Strýcová vyhodila bekhendový return do autu.
6:6
Barbora Strýcová se rychle vydala k síti, kde zahrála volej na tělo své soupeřky a poté nekompromisní smeč nad hlavou! Čeká nás zkrácená hra.
40-15
Čistá hra ze strany Barbory Strýcové to nebude. Česká tenistka zahrála bekhendový drop shot příliš slabě a míč skončil v síti.
40-0
Barbora Strýcová dobře podala a poté výměnu rychle ukončila. Magdaléna Rybáriková bude muset ještě bojovat.
30-0
Magdaléna Rybáriková se snažila hrát od základní čáry trpělivě, když zahrála v závěru výměny dva bekhendový čopy, po kterých přišel vítězný bekhendový drop ze strany Barbory Strýcové.
15-0
Barbora Strýcová před pár okamžiky podávala na postup do druhého kola Rogers Cupu, nyní ovšem podává na setrvání ve druhém setu. A začíná dobře, Magdaléna Rybáriková nezvládla return.
5:6
Konec přestávky, podávat bude Barbora Strýcová.
5:6
Následuje přestávka a výměna stran.
5:6
Magdaléna Rybáriková si zopakovala díky pásce první podání a esem po podání ven z kurtu potvrdila předchozí brejk! Slovenka vede 6:5.
15-40
Barbora Strýcová se snažila bránit u základní čáry, jenže po krátké výměně vyhodila forhend vedle pravého rohu kurtu.
15-30
Magdaléna Rybáriková dobře podala a vede nyní 30:15.
15-15
Magdaléna Rybáriková se ihned po podání vydala k síti, kde zahrála forhendový volej do levého rohu. Barbora Strýcová se ji poté snažila prohodit a slavila úspěch, protože Slovenska trefila síť.
0-15
Barbora Strýcová nezvládla využít druhého servisu slovenské tenistky. Magdaléna Rybáriková potvrzuje brejk a vede 15:0.
5:5
Magdaléna Rybáriková v závěru druhého setu předvedla rebrejk, stejně jako Barbora Strýcová v jeho úvodu a také v průběhu prvního setu!
30-40
Barbora Strýcová ihned po podání tentokrát zahrála forhend podél pravé postranní čáry a poté ukončila výměnu výbornou smečí.
15-40
Barbora Strýcová dobře podala ven z kurtu a poté zahrála vítězný forhend podél pravé postranní čáry. Takhle by to šlo.
0-40
Rodačka z Plzně dobře podala ven z kurtu, jenže hned vzápětí nezvládla zahrát forhend podél pravé postranní čáry. Magdaléna Rybáriková má obrovskou možnost vyrovnat. Tři brejkboly!
0-30
Barbora Strýcová se hodně rozčiluje a není se potřeba divit, protože ihned po podání napálila nabíhaný forhend pouze do sítě.
0-15
Barbora Strýcová podává v Montrealu na postup do druhého kola a začíná špatně, když předvedla dva drop shoty, z nichž první byl dobrý, druhý ale podceněný a končící vedle levé postranní čáry.
5:4
Konec přestávky, podávat bude Barbora Strýcová.
5:4
Následuje přestávka a výměna stran.
5:4
Magdaléna Rybáriková tentokrát tlak na podání nezvládla a pátou dvojchybou v zápase darovala gem Barboře Strýcové – 5:4!
A-40
Magdaléna Rybáriková po šesté shodně v tomto gemu musela jít přes druhé podání a Barbora Strýcová se úspěšně dostala do hry. Obě hráčky se prezentovaly bekhendovými čopovanými údery, po kterých přišel forhend z rakety české tenistky a nevynucená chyba v podání slovenská hráčky, která vyhodila bekhend za základní čáru a musí čelit v gemu třetímu brejkbolu!
40-40
Magdaléna Rybáriková sice dokázala trefit první servis, jenže hned vzápětí vyhodila bekhend zbytečně vedle levého rohu kurtu.
40-A
Magdaléna Rybáriková skvěle podala na téčko a Barbora Strýcová si po krátkém returnu málem rozmlátila raketou nohu.
40-40
Barbora Strýcová měla během toho dlouhého gemu druhý brejkbol a poslední výměna byla delší, ale ani zdaleka ne nejdelší, protože Barbora Strýcová nakonec forhend vyhodila za základní čáru.
A-40
Barbora Strýcová dobře returnovala a Magdaléna Rybáriková po jejím krátkým returnu poslala bekhendový čop do sítě. Brejkbol!
40-40
Barbora Strýcová předvedla skvělý return pod nohy slovenské tenistky, která sice dokázala předvést bekhendový volej, jenže rodačka z Plzně ji poté úspěšně prohodila. Shoda.
40-A
Barbora Strýcová se dokázala dostat do hry, jenže její následný forhend podél pravé postranní čáry byl příliš dlouhý.
40-40
Magdaléna Rybáriková ani podruhé nabídnutý gembol nevyužila, protože stejně jako během předchozího předvedla dvojchybu.
40-A
Barbora Strýcová vzteky praštila o zem poté, co nezvládla return po druhém servisu Magdalény Rybárikové. Další gembol.
40-40
Magdaléna Rybáriková se vlastní chybou připravila o nabídnutý gembol poté, co předvedla již třetí dvojchybu.
40-A
Magdaléna Rybáriková fantasticky podala a v dnešním zápase si připsala již své páté eso. Barbora Strýcová nemá žádné.
40-40
Barbora Strýcová sice byla ve hře, jenže bekhend z pravého rohu kurtu vyhodila diagonálně do autu. Jestřábí oko se nekonalo.
40-30
Barbora Strýcová po druhém podání Magdalény Rybárikové zahrála bekhendový return podél pravé postranní čáry, po kterém její soupeřka vyhodila míč vedle pravé lajny. Brejkbol!
30-30
Barbora Strýcová si nahlas pro sebe řekla, aby přemýšlela poté, co diagonální forhend trochu zbytečně vyhodila vedle levého rohu.
30-15
Magdaléna Rybáriková razantně podala a zatím nepustila českou tenistku k brejkbolům, co ovšem není, může rychle být.
30-0
Barbora Strýcová se podívala, jak daleko je Magdaléna Rybáriková po jejím returnu za základní čárou, a zahrála vítězný bekhendový drop shot, který diagonálně zamířil k pravé postranní lajně.
15-0
Magdaléna Rybáriková předvedla svou druhou dvojchybu v zápase a do devátého gemu druhého setu nevstupuje příliš dobře.
4:4
Barbora Strýcová dokázala uniknout třem brejkbolům soupeřky a po skvělém podání nakonec vyrovnala na 4:4!
A-40
Magdaléna Rybáriková měla možnost, jak ukončit výměnu, jenže Barbora Strýcová zahrála skvělý forhendový volej, který zamířil do levého rohu kurtu a byl vítězný. Gembol pro Češku.
40-40
Barbora Strýcová opět dobře podala a poté se vydala k síti, kde tentokrát dokázala zahrát dobrý volej a srovnala na shodu.
30-40
Barbora Strýcová skvěle podala a rychle snížila. Magdaléna Rybáriková nedokázala využít ani druhý nabídnutý brejkbol.
15-40
Magdaléna Rybáriková se úspěšně dostala do hry, jenže po několika úderech poslala poslední forhend do sítě. Jeden brejkbol odvrácen.
0-40
A znovu musela jít Barbora Strýcová přes druhý servis, čehož Magdaléna Rybáriková využila a držela se tak dlouho ve hře, až česká tenistka poslala bekhendový čop podél levé postranní čáry do autu a musí čelit hned třem brejkbolům!
0-30
Vítězka dvou titulů na okruhu WTA musela podávat přes druhý servis a rychle se vydala k síti, kde sice zahrála bekhendový volej, jenže Magdaléna Rybáriková ji krásně prohodila bekhendem podél levé postranní čáry. Krásný a vítězný úder.
0-15
Barbora Strýcová podává s novými míči za stavu 3:4 ve druhém setu a začíná špatně, když ihned po returnu soupeřky zbytečně napálila nabíhaný forhend vedle pravého rohu kurtu.
3:4
Konec přestávky, podávat bude Barbora Strýcová.
3:4
Následuje přestávka a výměna stran.
3:4
Magdaléna Rybáriková skvěle podala a čistou hrou udržela podání. Slovenská tenistka vede ve druhém setu 4:3.
0-40
Barbora Strýcová opět nadává poté, co nezvládla sérii úderů od základní dokonale a poslední vyhodila daleko mimo kurt.
0-30
Magdaléna Rybáriková a její bekhendové čopy jsou hodně nebezpečné, o čemž se Barbora Strýcová nyní dokonale přesvědčila. Míč skončil v levém rohu a česká tenistka trefila síť.
0-15
Magdaléna Rybáriková po podání a bekhendovém čopu vydala rychle k síti, kde ji Barbora Strýcová nedokázala prohodit. Trefila síť.
3:3
Barbora Strýcová konečně dokončila práci, když zahrála skvělý bekhend do levého rohu kurtu a poté gem ukončila smečí.
A-40
Magdaléna Rybáriková zahrála skvělý forhendový return podél pravé postranní čáry a poté do stejného místa nasměrovala dva forhendy, z nichž poslední měl delší délku, než by potřebovala.
40-40
Barbora Strýcová předvedla svou třetí dvojchybu v zápase a Magdaléna Rybáriková se potřetí dokázala dotáhnout na shodu.
A-40
Barbora Strýcová se ihned po podání dostala na koně, což dokonale potvrdil její forhend podél pravé postranní čáry. Gembol.
40-40
Neskutečné! Barbora Strýcová měla několik možností, jak výměnu ukončit, jenže Magdaléna Rybáriková u sítě předvedla forhendový a poté bekhendový volej pod ostrým úhlem, který byl vítězný.
A-40
Barbora Strýcová by nejraději všechno rozkopala, jenže vzápětí kvalitně podala a má další možnost ukončit tento gem.
40-40
Barbora Strýcová se ihned po podání vydala k síti, kde zahrála dobrý volej, jenže Magdaléna Rybáriková dokázala míč doběhnout a poté úchvatným obranným lobem vymést levý roh kurtu!
40-30
Magdaléna Rybáriková se musí cítit hodně špatně poté, co po druhém servisu české tenistky vyhodila return do autu.
30-30
Barbora Strýcová se ocitla u základní čáry opět pod tlakem, ze kterého pramenila chyba. Bekhend z osy kurtu zamířil jen do sítě.
30-15
Tentokrát musela předvést velkou rychlost Magdaléna Rybáriková, který sice míč na levé straně kurtu doběhla a zahrála bekhend, jenže i hned po něm přišel bekhendový volej Barbory Strýcové.
15-15
Barbora Strýcová se dostala na podání pod tlak, ze kterého se nedokázala vyměnit a vyhodila míč mimo vymezený prostor.
15-0
Magdaléna Rybáriková předvedla forhendový return podél pravé postranní čáry a bekhendový čop z opačné strany, po kterém Barbora Strýcová zahrála vítězný bekhend podél levé lajny.
2:3
Konec přestávky, podávat bude Barbora Strýcová.
2:3
Následuje přestávka a výměna stran.
2:3
Barbora Strýcová nevyužila tři brejkboly a po posledním servisu slovenské tenistky napálila bekhendový return za základní čáru.
40-A
Magdaléna Rybáriková tentokrát konečně kvalitně podala na první pokus a hned to bylo znát. Barbora Strýcová return nezvládla.
40-40
Barbora Strýcová si hodně ulevila od plic hlasitým pokřikem poté, co nezvládla zahrát forhend podél pravé postranní čáry a Magdaléna Rybáriková ji za to potrestala vítězným volejem.
A-40
Magdaléna Rybáriková sice odvrátila dva brejkboly soupeřky v řadě, jenže nyní přichází další obrovská chyba, když po podání a returnu české tenistky poslala volej do sítě! Brejkbol!
40-40
Magdaléna Rybáriková sice musela jít přes druhé podání, jenže po druhém podání zahrála skvělý forhendový volej.
40-30
Magdaléna Rybáriková podala ven z kurtu a Barbora Strýcová vyhodila čopovaný forhendový return za základní čáru – 30:40.
40-15
Magdaléna Rybáriková začíná dělat jednu obrovskou chybu za druhu, nyní na konci delší výměny zbytečně vyhodila forhend podél levé čáry za základní čáru. Barbora Strýcová má dva brejkboly!
30-15
Magdaléna Rybáriková předvedla obranný lob, stejně jako vzápětí nechtěně Barbora Strýcová. Slovenská tenistka ovšem volej nezvládla, stejně jako následný drop shot, který byl krátký.
15-15
Barbora Strýcová tentokrát hrála po returnu hodně agresivně a nabíhaný bekhend poslala přesně do pravého rohu kurtu, odkud Magdaléna Rybáriková zahrála bekhend do sítě.
0-15
Magdaléna Rybáriková dobře podala ven z kurtu a Barbora Strýcová poslala forhendový return podél pravé čáry do sítě.
2:2
Barbora Strýcová sice musela jít přes druhé podání, drama ale nepřipustila. Magdaléna Rybáriková vyhodila return do autu. Barbora Strýcová potvrdila brejk a vyrovnala na 2:2!
40-15
Magdaléna Rybáriková během předchozího gemu vedla už 40:0, přesto nakonec o podání přišla, a Barbora Strýcová si musí dát pozor, aby se jí nestalo něco podobného, když nyní vyhodila forhend podél pravé postranní čáry do autu.
40-0
Další return Magdalény Rybárikové z forhendu byl příliš dlouhý, když skončil daleko za základní čárou. Tři gemboly na 2:2.
30-0
Barbora Strýcová opět kvalitně podala a rodačka z Piešťan nezvládla míč na returnu vrátit zpět do hry.
15-0
Barbora Strýcová potvrzuje brejk potřetí v zápase a v předchozích dvou případech byla vždy úspěšná. Magdaléna Rybáriková po jejím prvním servisu na tělo vyhodila forhendový return do autu.
1:2
Konec přestávky, podávat bude Barbora Strýcová.
1:2
Následuje přestávka a výměna stran.
1:2
Barbora Strýcová úžasným způsobem proměnila brejkbol, když Magdaléna Rybáriková zahrála dva bekhendy, po kterých přišel lob české tenistky k základní čáře. Slovenská tenistka sice ještě dokázala míč dostat do hry a zareagovat na volej rodačky z Plzně, druhý už byl ale vítězný! Barbora Strýcová předvedla druhý rebrejk!
A-40
Barbora Strýcová zahrála skvělý forhend podél pravé postranní čáry a poté dokázala zareagovat diagonálním úderem i na drop shot soupeřky, která poslala bekhend vedle levé čáry. Další brejkbol!
40-40
Magdaléna Rybáriková skvěle podala a poté si naběhla k síti, kde s chladnou hlavou zahrála razantní smeč do volného místa.
A-40
Barbora Strýcová zahrála skvělý úder podél levé postranní čáry a Magdaléna Rybáriková se jí to snažila oplatit. Čároví rozhodčí sice ohlásil aut, slovenská tenistka ale ihned zareagovala a vzala si jestřábí oko, které potvrdilo, že míč z její rakety byl dobrý. Výměna se opakovala a Magdaléna Rybáriková musela jít přes druhé podání. Barbora Strýcová se dostala do hry a krátká výměna skončila chybou rodačky z Piešťan, který zahrála forhend podél pravé postranní čáry příliš silně! Další brejkbol pro rodačku z Plzně!
40-40
Magdaléna Rybáriková sice musela u základní čáry zahrát několik úderů, jenže po drop shotu na obou stranách dokázala Barboru Strýcovou z forhendu parádně prohodit. Shoda.
A-40
Magdaléna Rybáriková mává rukama poté, co zbytečně vyhodila forhend podél pravé postranní čáry. Další brejkbol!
40-40
Magdaléna Rybáriková vytáhla první servis a Barbora Strýcová nezvládla z bekhendu returnovat. Rychle je srovnáno na shodu.
A-40
Magdaléna Rybáriková a její další druhé podání, po kterém se Barbora Strýcová dlouho držela ve hře, a přestože nečistý forhend zahrála se štěstím k základní čáře, Magdaléna Rybáriková udělala chybu a forhend podél pravé lajny poslala do sítě! Slovenská tenistka vedla v gemu už 40:0, nyní ale čelí brejkbolu!
40-40
Magdaléna Rybáriková podávala přes druhý servis a Barbora Strýcová se opět dokázala dostat do hry, kterou zakončila bekhendem podél levé postranní čáry a další vítěznou smečí!
30-40
Barbora Strýcová předvedla skvělý bekhend podél levé postranní čáry a poté u sítě zahrála pod ostrým úhlem vítěznou smeč.
15-40
Barbora Strýcová se snažila tlačit z forhendu od základní čáry a slavila úspěch, protože Magdaléna Rybáriková na konci delší výměny trefila míč při forhendu rámem rakety.
0-40
Barbora Strýcová vzteky praštila raketou o zem poté, co nezvládla forhendový return po druhém podání své soupeřky.
0-30
Magdaléna Rybáriková fantasticky podala. Třetí eso v zápase.
0-15
V prvním setu přišla o podání rychle Magdaléna Rybáriková, zatímco ve druhém Barbora Strýcová, která se nyní snažila soupeřku prohodit u sítě, jenže míč skončil vedle levé čáry.
0:2
Obě hráčky se snažily hrát od základní čáry hodně trpělivě, jenže Barbora Strýcová to mentálně nezvládla a diagonální bekhend vyhodila daleko vedle pravé čáry. Brejk!
30-40
Barbora Strýcová má obrovskou kliku, protože Magdaléna Rybáriková nezvládla těsně zahrát vítězný forhend podél pravé boční lajny.
15-40
Barbora Strýcová dobře podala na téčko, jenže Magdaléna Rybáriková se úspěšně bránila u základní čáry tak dlouho, až česká tenistka zamířila do autu. Slovenka má dva brejkboly!
15-30
Barbora Strýcová ihned po podání zahrála u sítě bekhendový volej do pravého rohu, kde Magdaléna Rybáriková sice míč doběhla, z těžké pozice ovšem zamířila pouze do sítě.
0-30
Barbora Strýcová má na podání velké problémy, když nyní po dobrém servisu napálila forhend daleko za základní čáru.
0-15
Magdaléna Rybáriková se dokázala dostat do hry a zahrála parádní vítězný forhend podél pravé postranní čáry. Barbora Strýcová si myslela, že míč bude dlouhý, a zmýlila se.
0:1
Konec přestávky, podávat bude Barbora Strýcová.
0:1
Následuje přestávka a výměna stran.
0:1
Barbora Strýcová se ihned po returnu snažila zahrát vítězný forhend do levého rohu kurtu, který těsně skončil v autu.
30-40
Magdaléna Rybáriková ve správný čas vytáhla eso.
30-30
Slovenská tenistka musela jít přes druhé podání a Barbora Strýcová po diagonálním bekhendu do pravého rohu vymetla forhendovým volejem opačný kout kurtu. Milimetrově přesný míč.
15-30
Barbora Strýcová se dobře opřela do forhendového returnu podél pravé postranní čáry, jenže byl o něco delší, než by potřebovala.
15-15
Vzápětí ale slovenská tenistka předvedla zbytečnou chybu, když po returnu Češky napálila forhend do sítě – 15:15.
0-15
Magdaléna Rybáriková podala v úvodu druhého setu ven z kurtu a předvedla bekhendový volej do pravého rohu kurtu, odkud Barbora Strýcová poslala bekhend pouze do sítě.
0:0
Magdaléna Rybáriková sice dokázala v průběhu prvního setu získat ztracený servis zpět a snížit na 2:3, jenže hned vzápětí o servis znovu přišla a rebrejk Barbory Strýcové zatím určuje směr dnešního zápasu.
6:3
Magdaléna Rybáriková hodně dlouho bránila základní čáru, jenže poslední bekhend z osy kurtu poslala pouze do sítě. Barbora Strýcová hned první setbol využila a vede 1:0 na sety!
40-15
Magdaléna Rybáriková nezvládla bekhendový return, který byl dlouhý a přináší Barboře Strýcové dvě možnosti na uzavření setu! Dva setboly pro rodačku z Plzně.
30-15
Magdaléna Rybáriková předvedla bekhendový return podél levé postranní čáry, po kterém Barbora Strýcová nezvládla forhendový úder, když ho zbytečně poslala do sítě.
30-0
Barbora Strýcová skvěle podala a dva míče ji dělí od vítězství v prvním setu, během kterého jednou ztratila podání.
15-0
Barbora Strýcová se ihned po podání vydala k síti, a tak Magdaléna Rybáriková zahrála bekhendový lob, který byl bohužel pro ni příliš dlouhý a skončil za základní čárou.
5:3
Barbora Strýcová předvedla u sítě dva špatné voleje, po prvním z nichž Magdaléna Rybáriková dokázala zahrát míč mezi nohama a poté v závěru výměny českou tenistku prohodit!
0-40
Barbora Strýcová tentokrát poslala return do sítě a Magdaléna Rybáriková zatím působí na podání velice jistě.
0-30
Magdaléna Rybáriková tentokrát kvalitně podala na první pokus a Barbora Strýcová vyhodila return opět za základní čáru.
0-15
Magdaléna Rybáriková podává s novými míči na setrvání v prvním setu a začíná dobře, protože Barbora Strýcová nezvládla forhendový return po jejím druhém podání.
5:2
Konec přestávky, podávat bude Magdaléna Rybáriková.
5:2
Následuje přestávka a výměna stran.
5:2
Barbora Strýcová musela jít přes druhé podání, které bylo kvalitní, a Magdaléna Rybáriková vyhodila forhendový return do autu. Česká tenistka stejně jako v prvním případě potvrdila brejk a vede v úvodním setu zápasu 5:2!
40-15
Barbora Strýcová velice solidně podala a forhendový return Magdalény Rybárikové skončil za pravým rohem kurtu.
30-15
Rodačka z Plzně se ihned po podání vydala k síti, kde tentokrát zahrála bekhend podél levé postranní čáry a Magdaléna Rybáriková se ji snažila z forhendu prohodit. Zbytečně.
15-15
Tentokrát to ovšem česká tenistka s agresivitou přehnala, když po krátké výměně vyhodila bekhend za základní čáru.
15-0
Barbora Strýcová se ihned po podání opět vydala k síti, kde zahrála parádní nabíhaný forhend do levého rohu kurtu. Velká agresivita.
4:2
Magdaléna Rybáriková po druhém servisu a returnu české tenistky vyhodila forhend daleko za základní čáru. Barbora Strýcová předvedla rebrejk a opět vede o dva gemy, tentokrát 4:2!
40-15
Magdaléna Rybáriková první brejbkol odvrátila dobrým podáním.
40-0
Barbora Strýcová se ihned po returnu vydala k síti a zahrála parádní forhend do levého rohu kurtu, odkud Magdaléna Rybáriková nezvládla míč vrátit zpět do hry a musí čelit třem brejkbolům!
30-0
Magdaléna Rybáriková je sice na podání, jenže ani v této hře neslavila úspěch. Barbora Strýcová hraje hodně agresivně!
15-0
Barbora Strýcová se nedokázala v pátém gemu vyrovnat s tím, že jí bylo při prvním podání bylo řečeno varování, nyní ale ona sama varovala soupeřku, když oběhala několik míčů a zahrála vítězný forhend z pravé strany ke vzdálenější levé čáře.
3:2
Konec přestávky, podávat bude Magdaléna Rybáriková.
3:2
Následuje přestávka a výměna stran.
3:2
Do třetice všeho dobrého i zlého to vyšlo! Barbora Strýcová nezvládla bekhendový drop shot, který minul levý roh kurtu, a Magdaléna Rybáriková si vzala ztracené podání zpět – 3:2.
40-A
Magdaléna Rybáriková běhala u základní čáry jako laňka a slavila úspěch, protože Barbora Strýcová zahrála podél levé postranní lajny příliš dlouhý bekhend. Další brejkbol pro Slovenku!
40-40
Magdaléna Rybáriková byla ve hře a měla velkou šanci získat brejk, jenže bekhend podél levé postranní čáry nezvládla zahrát dobře a Barbora Strýcová by jí nyní měla poděkovat.
40-A
Magdaléna Rybáriková předvedla return přímo pod nohy české tenistky, která následný forhend poslala do sítě! Další brejkbol!
40-40
Barbora Strýcová sice musela jít přes druhé podání, jenže Magdaléna Rybáriková zbytečně vyhodila forhendový return do autu.
40-A
Barbora Strýcová poslala první podání do sítě, zatímco druhé mimo vymezený prostor. Druhá dvojchyba rodačky z Plzně znamená brejkbol Magdalény Rybárikové!
40-40
Magdaléna Rybáriková po podání soupeřky zahrála dva forhendy s ideální délkou, zatímco Barbora Strýcová bekhend od základní čáry vyhodila přibližně metr za kurt. Shoda.
40-30
Magdaléna Rybáriková se ocitla u základní čáry pod tlakem a její poslední čopovaný bekhend skončil v síti. Další chyba.
30-30
Barbora Strýcová předvedla ihned po podání drop shot, který nebyl vůbec dobrý, a Magdaléna Rybáriková se ji pokusila z pravé strany diagonálním forhendem prohodit, jenže míč se od pásky odrazil vedle vzdálenější levé postranní čáry.
15-30
Magdaléna Rybáriková dokázala využít druhého podání soupeřky a držela se ve hře do té doby, než forhend podél pravé čáry poslala za základní lajnu. Zbytečná nevynucená chyba.
0-30
Barbora Strýcová předvedla svou první dvojchybu v zápase a Magdaléna Rybáriková je blízko prvních brejkbolů.
0-15
Magdaléna Rybáriková je sice na returnu, nyní ale od úvodního míče diktovala tempo hry, kterou zakončila skvělým bekhendovým drop shotem. Barbora Strýcová míč doběhla, ale trefila pásku.
3:1
Magdaléna Rybáriková ihned po forhendu své soupeřky zahrála skvělý bekhendový drop shot, který diagonálně zamířil pod ostrým úhlem ke vzdálenější pravé postranní čáře!
40-A
Magdaléna Rybáriková tvrdě podala na tělo Barbory Strýcové a rodačka z Plzně z těžké pozice nezvládla returnovat dobře.
40-40
Barbora Strýcová předvedla úžasný bekhendový return pod nohy Magdalény Rybárikové, po kterém přišel vítězný forhend, jenž diagonálně zamířil do vzdálenějšího levého rohu.
40-A
Magdaléna Rybáriková sice musela jít přes druhý servis, jenže předvedla dobrý čopovaný bekhend podél levé postranní čáry a Barbora Strýcová ji poté nedokázala prohodit.
40-40
Barbora Strýcová po druhém podání slovenské tenistky nepříjemně returnovala a Magdaléna Rybáriková trefila bekhendem síť.
30-40
Barbora Strýcová se snažila bránit na returnu tak dlouho základní čáru, až bekhend podél levé postranní čáry poslala do sítě.
30-30
Magdaléna Rybáriková nedokázala vyrovnat tělo po returnu Barbory Strýcové a nečistý forhend se snesl ze vzduchu daleko za základní čáru.
15-30
Magdaléna Rybáriková z pravé strany parádně podala ven z kurtu a připsala si zřejmě své první eso v zápase.
15-15
Magdaléna Rybáriková zahrála dobrý bekhend podél levé postranní čáry, jenže následný forhend z opačné strany už tak dobrý nebyl a Barbora Strýcová trefila vítězný forhend do pravého rohu.
0-15
Magdaléna Rybáriková je podruhé na podání a doufá, že prožije mnohem lepší gem, díky němuž by se poprvé zapsala do skóre. Slovenská tenistka musela jít sice před druhé podání, ale zvládla ho a získala rychle bod.
3:0
Konec přestávky, podávat bude Magdaléna Rybáriková.
3:0
Následuje přestávka a výměna stran.
3:0
Magdaléna Rybáriková poslala forhendový return do sítě, což znamená, že Barbora Strýcová potvrdila předchozí brejk a vede v úvodním setu zápasu rychle 3:0!
40-15
Barbora Strýcová skvěle podala a má dva gemboly na 3:0.
30-15
Magdaléna Rybáriková opět byla ve hře, jenže rychle ji ukončila chybou, když po forhendu Barbory Strýcové podél pravé postranní čáry poslala bekhendový úder pouze do sítě.
15-15
Magdaléna Rybáriková se dostala do hry a snažila se po několika úderech zahrát vítězný úder k pravé postranní čáře, jenže míč skončil těsně v autu. Barbora Strýcová rychle vyrovnala.
0-15
Barbora Strýcová musela jít přes druhé podání a ihned po returnu soupeřky se jí nepovedl zahrát forhend podél pravé lajny.
2:0
Magdaléna Rybáriková prožila katastrofální úvodní gem na podání, který prohrála čistou hrou a navíc ho ukončila dvojchybou. Barbora Strýcová vede po rychlém brejku v úvodním setu 2:0!
40-0
Magdaléna Rybáriková musela jít přes druhý servis a snažila se zkrátit hru, jenže Barbora Strýcová byla u sítě velice rychle a podél levé postranní čáry ji prohodila! Tři brejkboly!
30-0
Barbora Strýcová předvedla parádní return pod nohy své soupeřky a poté výměnu ukončila parádním diagonálním forhendem z pravé strany, který zamířil k levé lajně a byl vítězný.
15-0
Magdaléna Rybáriková se poprvé představuje na podání v dnešním zápase a stejně jako její soupeřka úvodní gem na servisu zakončila chybou, když forhend vyhodila vedle pravé lajny.
1:0
Konec přestávky, podávat bude Magdaléna Rybáriková.
1:0
Následuje přestávka a výměna stran.
1:0
Barbora Strýcová zvolila další podání na téčko a Magdaléna Rybáriková poslala return daleko za základní čáru – 1:0.
40-15
Rodačka z Plzně musela podstoupit delší výměnu, vůbec jí to ale nevadilo, protože ji zakončila vítězným forhendem do rohu kurtu.
30-15
Barbora Strýcová chytře podala na téčko, a přestože její podání nebylo příliš rychlé, Magdaléna Rybáriková trefila síť.
15-15
Magdaléna Rybáriková se pokusila dostat do hry tentokrát po bekhendovém returnu, který vyletěl za základní čáru.
0-15
Barbora Strýcová začala zápas na podání a ihned se vydala k síti, kde předvedla dobrý forhendový volej, druhý bekhendový už byl ale příliš dlouhý a skončil za základní čárou.
0:0
Utkání právě začalo.
Lucie Šafářová před pár sekundami porazila Dariu Gavrilovovou a postoupila v Montrealu do druhého kola, ke kterému je blízko také Karolína Plíšková, která aktuálně vede 1:0 na sety a ve druhém 4:2 na gemy. Čtvrtou českou tenistkou, která bude usilovat o postup do druhého kola Rogers Cupu, je Barbora Strýcová. Rodačka z Plzně po losu a rozehře vyzve Magdalénu Rybárikovou. Karolína Plíšková právě hraje s Kateřinou Siniakovou a prohrála podání. Je to 4:3.
Barbora Strýcová v pondělí vstoupí po Wimbledonu do prvního turnaje WTA a v úvodním kole Rogers Cupu ji čeká slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková. Obě hráčky se střetly na okruhu celkem čtyřikrát a jednou ve Fed Cupu. Celkem tedy spolu sehrály pět zápasů, přičemž slovenská tenistka dokázala vyhrát pouze jednou. Poslední vzájemný duel se odehrál letos na trávě v Birminghamu, kde Magdaléna Rybáriková vyhrála ve dvou setech a poprvé Češku pokořila.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:10.