Góly: 6. Gray, 69. Murphy, 82. Baker (z 11m).

Rozhodoval: Lechner (Rak.), ŽK: Mawson – Bednarek, ČK: 82. Bednarek

Anglicko: Pickford – Holgate, Chambers, Mawson, Chilwell – Chalobah (39. Hughes), Baker – Ward-Prowse (72. Abraham), Swift, Redmond (46. Murphy) – Gray

Poľsko: Wrabel – Kedziora, Bednarek, Jach, Jaroszyňski – Linetty, Murawski – Frankowski, Kownacki (73. Stepiňski), Moneta (46. Lipski) – Piatek (64. Niezgoda)

Kto postúpi do semifinále zo skupiny A? Reprezentácia Anglicka si to rozdá s výberom Poľska. Na výsledok budú čakať aj naši chlapci a verme, že všetko dopadne v náš prospech.

Poľsko, ktoré je usporiadateľskou krajinou potrebuje nutne zvíťaziť. V úvodnom zápase so Slovenskom otvorili skóre už v prvej minúte zápasu, ale naši chlapci skvelým výkonom nedali súperovi šancu a dvoma gólmi otočili výsledok vo svoj prospech.

V zápase číslo dva potrebovali jednoznačne bodovať. Začali opäť skvele, keď v šiestej minúte rozjasali štadión a smerovali k víťazstvu. Lenže prišiel záver prvého polčasu a behom piatich minút boli bližšie k výhre Švédi po dvoch rýchlych góloch. Vykúpenie prišlo až v posledných sekundách zápasu, keď o remíze rozhodol zo značky pokutového kopu Kownacki.

Anglicko sa nachádza na prvom mieste skupiny so ziskom 4 bodov. Po bezgólovej remíze so Švédskom, keď severania nepremenili pokutový kop v závere prišiel zápas so Slovenskom. Zverenci trénera Boothroyda prehrávali po prvom polčase najtesnejším rozdielom, ale v druhom dejstve otočili vývoj stretnutia za 11 minút a urobili dôležitý krok k postupu zo skupiny.