MS v hokeji 2019 - súťaž o vstupenky, dresy a bonusy

Mladá Boleslav – Sparta Praha (1:0)

Česko marec 12, 2017
1.Česká futbalová liga - ePojisteni.cz liga - Sezóna 2016/2017

20. kolo první fotbalové ligy:

FK Mladá Boleslav – Sparta Praha 1:0 (0:0)

Branka: 68. Da Silva. Rozhodčí: Orel – Wilczek, Pospíšil.

ŽK: Vukadinovič – Šural, Mazuch. Diváci: 4928.

M. Boleslav: Šeda – Pauschek, Da Silva, Stronati, Fleišman – Jánoš, Mareš (76. Vukadinovič), Přikryl, Valenta (90.+3 Čmovš), Fabián – Železník (61. Magera). Trenér: Svědík.

Sparta: Koubek – Karavajev, Mazuch, Michal Kadlec, Hybš – Šural, Sáček (46. Vácha), Mareček, Čermák (46. Néstor), Konaté – V. Kadlec (76. Holzer). Trenér: Požár.


Domácí tým vstupoval do jara s velkým odhodláním měřit se s nejlepšími, avšak po prvních třech zápasech na nejlepší týmy zatím ztrácí. Mladá Boleslav si totiž v úvodních třech duelech připsala jen tři body za tři remízy (v Karviné 1:1, s Teplicemi 1:1 a v Hradci Králové 0:0). Zajímavé je pak především to, že Mladá Boleslav čeká na vítězství již devět ligových zápasů! Středočeši totiž poslední ligový zápas vyhráli 14. října na hřišti Bohamians Praha! Přesto se tým trenéra Martina Svědíka může dnes v případě výhry bodově dotáhnout na čtvrtý Zlín.

Sparta Praha samozřejmě nemůže pomýšlet na nic jiného než na zisk mistrovského titulu. Letenští ale neprožívají snovou sezonu a na nejlepší týmy ligy zatím ztrácí. Aktuálně jsou na třetím místě a pokud by dnes uspěli, přiblížili by se druhé Plzni na rozdíl dvou bodů. Ani Sparta ale zatím na jaře nezáří. Ze tří odehraných ligových zápasů sice získala šest bodů, avšak výhry nad Bohemians i Duklou byly utrápené (oba zápasy skončily 1:0) a na Jablonec Pražené jednoduše nestačili a prohráli 1:3.

Spartu může před dnešním zápasem povzbudit to, že se jí v posledních letech na hřišti Mladá Boleslavi daří. Poslední tři zápasy Letenští vyhráli a dařilo se jim i střelecky, když zápasy skončily výsledky 4:2, 3:2 a 4:0. Vůbec poslední vzájemný zápas se hrál ale v září loňského roku na Letné a přinesl remízu 2:2. Byl to právě ten zápas, ve kterém zatím poprvé a naposledy za Spartu nastoupil na 18 minut Tomáš Rosický.

MS v hokeji 2019 - hokejový dres a bonus 15 EUR zdarma