HET Liga 2017/18 – rozpis zápasov

august 10, 2017
1. Česká futbalová liga - HET Liga - Sezóna 2017/18


HET liga 2017/18 je 25. ročník najvyššej českej futbalovej ligy. Obhajcom majstrovského titulu je SK Slavia Praha.

Od sezóny 2018/19 sa bude hrať nadstavbová časť a liga bude mať nového sponzora, stávkovú spoločnosť Fortuna (Fortuna Liga 2018/19).

Od prvého ročníka 1993/94 sa ligy účastní 16 tímov. Hra sa systémom „každý s každým“ dvojkolovo, čiže každý účastník odohrá cez sezónu 30 zápasov (15 na domácom ihrisku a 15 na súperovom) behom 30 súťažných kôl, dohromady 240 zápasov. Predposledný a posledný tím zostupuje do druhej ligy a sú nahradení najlepšími dvoma z tej súťaže.

 
Najúspešnejším českým klubom v počte získaných titulov českej ligy a aj v európskych pohároch (semifinále Ligy majstrov) je Sparta Praha. Jej dlhodobým konkurentom je druhý tým z Prahy Slavia Praha. Víťaz ligy spolu s tímom umiestneným na 2. mieste hrajú Ligu majstov, tím z 3. miesta a víťaz Poháru ČMFS (Českomoravského futbalového zväzu) postupujú do Pohára UEFA.

Pozrite sa na kompletný program a rozpis zápasov HET Ligy 2017/18.

HET Liga Aktuálny program českej futbalovej HET ligy pre sezónu 2017/18 2017/18

HET liga 2017/18



1. kolo: 27. júl 2017

Zbrojovka Brno – Baník Ostrava
Viktoria Plzeň – Dukla Praha
1. FC Slovácko – FK Jablonec
MFK Karviná – Vysočina Jihlava
Slavia Praha – FK Teplice
Slovan Liberec – Fastav Zlín
FK Mladá Boleslav – Sigma Olomouc
Sparta Praha – Bohemians Praha 1905


2. kolo: 5-7. august 2017

FK Teplice – Dukla Praha
Sigma Olomouc – Slovan Liberec
Bohemians Praha 1905 – MFK Karviná
Fastav Zlín – Zbrojovka Brno
Vysočina Jihlava – 1. FC Slovácko
FK Jablonec – Viktoria Plzeň
Baník Ostrava – Slavia Praha
FK Mladá Boleslav – Sparta Praha

3. kolo: 11-13. august 2017

Slavia Praha – Vysočina Jihlava
Viktoria Plzeň – Sigma Olomouc
1. FC Slovácko – Baník Ostrava
Zbrojovka Brno – Bohemians Praha 1905
FK Teplice – FK Jablonec
MFK Karviná – FK Mladá Boleslav
Dukla Praha – Fastav Zlín
Slovan Liberec – Sparta Praha

4. kolo: 18-20. august 2017

Sparta Praha – 1. FC Slovácko
Fastav Zlín – MFK Karviná
Baník Ostrava – FK Teplice
Bohemians Praha 1905 – Slavia Praha
FK Mladá Boleslav – Slovan Liberec
Sigma Olomouc – Zbrojovka Brno
Vysočina Jihlava – Viktoria Plzeň
FK Jablonec – Dukla Praha

5. kolo: 26. august 2017

Viktoria Plzeň – Baník Ostrava
Dukla Praha – Bohemians Praha 1905
FK Teplice – Vysočina Jihlava
Slavia Praha – FK Mladá Boleslav
1. FC Slovácko – Sigma Olomouc
Zbrojovka Brno – Sparta Praha
MFK Karviná – Slovan Liberec
FK Jablonec – Fastav Zlín


6. kolo: 9. september 2017

Baník Ostrava – FK Jablonec
Slovan Liberec – Viktoria Plzeň
Sigma Olomouc – Slavia Praha
FK Mladá Boleslav – Zbrojovka Brno
Sparta Praha – MFK Karviná
Bohemians Praha 1905 – 1. FC Slovácko
Fastav Zlín – FK Teplice
Vysočina Jihlava – Dukla Praha

7. kolo: 16. september 2017

FK Jablonec – Vysočina Jihlava
FK Teplice – Bohemians Praha 1905
Dukla Praha – Baník Ostrava
Viktoria Plzeň – Fastav Zlín
Slavia Praha – Sparta Praha
1. FC Slovácko – FK Mladá Boleslav
Zbrojovka Brno – Slovan Liberec
MFK Karviná – Sigma Olomouc

8. kolo: 23. september 2017

Slovan Liberec – 1. FC Slovácko
Sparta Praha – FK Teplice
FK Mladá Boleslav – Viktoria Plzeň
Sigma Olomouc – Dukla Praha
Bohemians Praha 1905 – FK Jablonec
Fastav Zlín – Slavia Praha
Vysočina Jihlava – Baník Ostrava
MFK Karviná – Zbrojovka Brno

9. kolo: 30. september 2017

Baník Ostrava – Fastav Zlín
FK Jablonec – FK Mladá Boleslav
FK Teplice – Slovan Liberec
Dukla Praha – Sparta Praha
Viktoria Plzeň – Bohemians Praha 1905
Slavia Praha – Zbrojovka Brno
1. FC Slovácko – MFK Karviná
Vysočina Jihlava – Sigma Olomouc


10. kolo: 14. október 2017

MFK Karviná – Slavia Praha
Slovan Liberec – Dukla Praha
Sparta Praha – Viktoria Plzeň
FK Mladá Boleslav – FK Teplice
Sigma Olomouc – FK Jablonec
Bohemians Praha 1905 – Baník Ostrava
Fastav Zlín – Vysočina Jihlava
Zbrojovka Brno – 1. FC Slovácko

11. kolo: 21. október 2017

Slavia Praha – Slovan Liberec
FK Jablonec – Sparta Praha
Fastav Zlín – FK Mladá Boleslav
Baník Ostrava – Sigma Olomouc
Vysočina Jihlava – Bohemians Praha 1905
Dukla Praha – 1. FC Slovácko
Viktoria Plzeň – Zbrojovka Brno
FK Teplice – MFK Karviná

12. kolo: 28. október 2017

FK Mladá Boleslav – Vysočina Jihlava
Sparta Praha – Baník Ostrava
Slovan Liberec – FK Jablonec
Sigma Olomouc – FK Teplice
Zbrojovka Brno – Dukla Praha
MFK Karviná – Viktoria Plzeň
1. FC Slovácko – Slavia Praha
Bohemians Praha 1905 – Fastav Zlín


13. kolo: 4. november 2017

Viktoria Plzeň – Slavia Praha
Bohemians Praha 1905 – Sigma Olomouc
Fastav Zlín – Sparta Praha
Vysočina Jihlava – Slovan Liberec
Baník Ostrava – FK Mladá Boleslav
FK Jablonec – Zbrojovka Brno
FK Teplice – 1. FC Slovácko
Dukla Praha – MFK Karviná

14. kolo: 18. november 2017

Slovan Liberec – Baník Ostrava
Sparta Praha – Vysočina Jihlava
FK Mladá Boleslav – Bohemians Praha 1905
Sigma Olomouc – Fastav Zlín
Slavia Praha – Dukla Praha
1. FC Slovácko – Viktoria Plzeň
Zbrojovka Brno – FK Teplice
MFK Karviná – FK Jablonec

15. kolo: 25. november 2017

Sigma Olomouc – Sparta Praha
Dukla Praha – FK Mladá Boleslav
FK Teplice – Viktoria Plzeň
FK Jablonec – Slavia Praha
Fastav Zlín – 1. FC Slovácko
Vysočina Jihlava – Zbrojovka Brno
Baník Ostrava – MFK Karviná
Bohemians Praha 1905 – Slovan Liberec


16. kolo: 2. december 2017

Dukla Praha – FK Teplice
Viktoria Plzeň – FK Jablonec
1. FC Slovácko – Vysočina Jihlava
Slavia Praha – Baník Ostrava
Zbrojovka Brno – Fastav Zlín
MFK Karviná – Bohemians Praha 1905
Slovan Liberec – Sigma Olomouc
Sparta Praha – FK Mladá Boleslav


Január

VOLNO


17. kolo: 17. február 2017

FK Mladá Boleslav – MFK Karviná
Sparta Praha – Slovan Liberec
FK Jablonec – FK Teplice
Fastav Zlín – Dukla Praha
Sigma Olomouc – Viktoria Plzeň
Baník Ostrava – 1. FC Slovácko
Vysočina Jihlava – Slavia Praha
Bohemians Praha 1905 – Zbrojovka Brno

18. kolo: 24. február 2017

Slovan Liberec – FK Mladá Boleslav
Viktoria Plzeň – Vysočina Jihlava
Zbrojovka Brno – Sigma Olomouc
MFK Karviná – Fastav Zlín
FK Teplice – Baník Ostrava
Slavia Praha – Bohemians Praha 1905
Dukla Praha – FK Jablonec
1. FC Slovácko – Sparta Praha


19. kolo: 3. marec 2017

Slovan Liberec – MFK Karviná
Fastav Zlín – FK Jablonec
Baník Ostrava – Viktoria Plzeň
Bohemians Praha 1905 – Dukla Praha
Vysočina Jihlava – FK Teplice
FK Mladá Boleslav – Slavia Praha
Sigma Olomouc – 1. FC Slovácko
Sparta Praha – Zbrojovka Brno

20. kolo: 10. marec 2017

Viktoria Plzeň – Slovan Liberec
Slavia Praha – Sigma Olomouc
Zbrojovka Brno – FK Mladá Boleslav
MFK Karviná – Sparta Praha
1. FC Slovácko – Bohemians Praha 1905
FK Teplice – Fastav Zlín
Dukla Praha – Vysočina Jihlava
FK Jablonec – Baník Ostrava

21. kolo: 17. marec 2017

Vysočina Jihlava – FK Jablonec
Bohemians Praha 1905 – FK Teplice
Baník Ostrava – Dukla Praha
Fastav Zlín – Viktoria Plzeň
Sparta Praha – Slavia Praha
FK Mladá Boleslav – 1. FC Slovácko
Slovan Liberec – Zbrojovka Brno
Sigma Olomouc – MFK Karviná

22. kolo: 31. marec 2017

FK Teplice – Sparta Praha
Viktoria Plzeň – FK Mladá Boleslav
Dukla Praha – Sigma Olomouc
FK Jablonec – Bohemians Praha 1905
Slavia Praha – Fastav Zlín
Baník Ostrava – Vysočina Jihlava
Zbrojovka Brno – MFK Karviná
1. FC Slovácko – Slovan Liberec


23. kolo: 7. apríl 2018

MFK Karviná – 1. FC Slovácko
Sigma Olomouc – Vysočina Jihlava
Fastav Zlín – Baník Ostrava
FK Mladá Boleslav – FK Jablonec
Slovan Liberec – FK Teplice
Sparta Praha – Dukla Praha
Bohemians Praha 1905 – Viktoria Plzeň
Zbrojovka Brno – Slavia Praha

24. kolo: 14. apríl 2018

Dukla Praha – Slovan Liberec
Viktoria Plzeň – Sparta Praha
FK Teplice – FK Mladá Boleslav
FK Jablonec – Sigma Olomouc
Baník Ostrava – Bohemians Praha 1905
Vysočina Jihlava – Fastav Zlín
1. FC Slovácko – Zbrojovka Brno
Slavia Praha – MFK Karviná

25. kolo: 21. apríl 2018

Slovan Liberec – Slavia Praha
Sparta Praha – FK Jablonec
FK Mladá Boleslav – Fastav Zlín
Sigma Olomouc – Baník Ostrava
Bohemians Praha 1905 – Vysočina Jihlava
1. FC Slovácko – Dukla Praha
Zbrojovka Brno – Viktoria Plzeň
MFK Karviná – FK Teplice

26. kolo: 28. apríl 2018

Vysočina Jihlava – FK Mladá Boleslav
Baník Ostrava – Sparta Praha
FK Jablonec – Slovan Liberec
FK Teplice – Sigma Olomouc
Dukla Praha – Zbrojovka Brno
Viktoria Plzeň – MFK Karviná
Slavia Praha – 1. FC Slovácko
Fastav Zlín – Bohemians Praha 1905


27. kolo: 5. máj 2018

Slavia Praha – Viktoria Plzeň
Sigma Olomouc – Bohemians Praha 1905
Sparta Praha – Fastav Zlín
Slovan Liberec – Vysočina Jihlava
FK Mladá Boleslav – Baník Ostrava
Zbrojovka Brno – FK Jablonec
1. FC Slovácko – FK Teplice
MFK Karviná – Dukla Praha

28. kolo: 12. máj 2018

Baník Ostrava – Slovan Liberec
Vysočina Jihlava – Sparta Praha
Bohemians Praha 1905 – FK Mladá Boleslav
Fastav Zlín – Sigma Olomouc
Dukla Praha – Slavia Praha
Viktoria Plzeň – 1. FC Slovácko
FK Teplice – Zbrojovka Brno
FK Jablonec – MFK Karviná

29. kolo: 19. máj 2018

Slovan Liberec – Bohemians Praha 1905
Sparta Praha – Sigma Olomouc
FK Mladá Boleslav – Dukla Praha
Viktoria Plzeň – FK Teplice
Slavia Praha – FK Jablonec
1. FC Slovácko – Fastav Zlín
Zbrojovka Brno – Vysočina Jihlava
MFK Karviná – Baník Ostrava

30. kolo: 26. máj 2018

Bohemians Praha 1905 – Sparta Praha
Fastav Zlín – Slovan Liberec
Baník Ostrava – Zbrojovka Brno
Vysočina Jihlava – MFK Karviná
FK Jablonec – 1. FC Slovácko
FK Teplice – Slavia Praha
Dukla Praha – Viktoria Plzeň
Sigma Olomouc – FK Mladá Boleslav

Sledujte Live