Fortuna Liga 2017/18 – rozpis zápasov

august 10, 2017
1. Slovenská futbalová liga - HET Liga - Sezóna 2017/18


Najvyššia slovenská futbalová súťaž Fortuna liga ma od sezóny 2017/2018 nový hrací formát.

Pozrite sa na kompletný program a rozpis zápasov Fortuna ligy 2017/18.

Počet 12 účastníkov sa nemení, mužstvá však najskôr odohrajú 22-kolovú základnú časť, v ktorej sa každý stretne s každým raz doma a raz vonku. Následne sa súťaž rozdelí na dve šesťčlenné polovice. Prvá bude bojovať o majstrovský titul, druhá o záchranu. Opäť bude hrať každý s každým doma i vonku, čo znamená desať zápasov. Všetky body získané v základnej časti si mužstvá prenesú aj do nadstavby.

Nový model premiérovo prinesie do našej ligy divácky atraktívne baráže. Posledný klub v konečnej tabuľke zo súťaže automaticky zostúpi, mužstvo na jedenástom mieste bude o zotrvanie medzi elitou bojovať v dvojzápasovej baráži (doma, vonku) s druhým tímom II. ligy, ak tento klub splní všetky licenčné kritériá pre pôsobenie v najvyššej súťaži.

 
Nová sezóna Fortuna ligy 2017/2018 odštartovala v sobotu 22. júla, počas jesené časti mužstvá absolvujú po 19 zápasov. Posledné jesenné kolo sa odohrá 9. decembra 2017.

Jarná časť Fortuna ligy sa začne 20. kolom v termíne 17. februára 2018 a posledné 10. kolo nadstavby (celkovo 32. kolo) je plánované na 19. mája 2018. Po tomto termíne nasledujú ešte prípadné barážové stretnutia.

Termínová listina najvyššej slovenskej futbalovej súťaže Fortuna ligy v sezóne 2017/2018
Termínová listina slovenskej pohárovej futbalovej súťaže Slovnaft Cup v sezóne 2017/2018

Fortuna liga Aktuálny program českej futbalovej Fortuna ligy pre sezónu 2017/182017/18

HET liga 2017/18




1. kolo: 22-23. júl 2017

FC Nitra – MŠK Žilina
Spartak Trnava – Zemplín Michalovce
DAC Dunajská Streda – Železiarne Podbrezová
FK Senica – AS Trenčín
FC Zlaté Moravce – MFK Ružomberok
Tatran Prešov – Slovan Bratislava

2. kolo: 28-30. júl 2017

Železiarne Podbrezová – Spartak Trnava
AS Trenčín – DAC Dunajská Streda
Slovan Bratislava – FC Zlaté Moravce
MŠK Žilina – Tatran Prešov
FC Nitra – Zemplín Michalovce0
MFK Ružomberok – FK Senica


3. kolo: 4-6. august 2017

FK Senica – Slovan Bratislava
Tatran Prešov – FC Nitra
Spartak Trnava – AS Trenčín
Železiarne Podbrezová – Zemplín Michalovce
FC Zlaté Moravce – MŠK Žilina
DAC Dunajská Streda – MFK Ružomberok

4. kolo: 11-13. august 2017

FC Nitra – FC Zlaté Moravce
Zemplín Michalovce – Tatran Prešov
MŠK Žilina – FK Senica
MFK Ružomberok – Spartak Trnava
AS Trenčín – Železiarne Podbrezová
Slovan Bratislava – DAC Dunajská Streda

5. kolo: 18-20. august 2017

Železiarne Podbrezová – MFK Ružomberok
Spartak Trnava – Slovan Bratislava
FK Senica – FC Nitra
FC Zlaté Moravce – Tatran Prešov
AS Trenčín – Zemplín Michalovce
DAC Dunajská Streda – MŠK Žilina

6. kolo: 26. august 2017

Zemplín Michalovce – FC Zlaté Moravce
Tatran Prešov – FK Senica
MŠK Žilina – Spartak Trnava
Slovan Bratislava – Železiarne Podbrezová
MFK Ružomberok – AS Trenčín
FC Nitra – DAC Dunajská Streda


7. kolo: 9. september 2017

MFK Ružomberok – Zemplín Michalovce
AS Trenčín – Slovan Bratislava
Železiarne Podbrezová – MŠK Žilina
DAC Dunajská Streda – Tatran Prešov
FK Senica – FC Zlaté Moravce
Spartak Trnava – FC Nitra

8. kolo: 16. september 2017

FC Nitra – Železiarne Podbrezová
Slovan Bratislava – MFK Ružomberok
MŠK Žilina – AS Trenčín
Tatran Prešov – Spartak Trnava
FC Zlaté Moravce – DAC Dunajská Streda
Zemplín Michalovce – FK Senica

9. kolo: 19. september 2017

AS Trenčín – FC Nitra
DAC Dunajská Streda – FK Senica
Spartak Trnava – FC Zlaté Moravce
Železiarne Podbrezová – Tatran Prešov
MFK Ružomberok – MŠK Žilina
Slovan Bratislava – Zemplín Michalovce

10. kolo: 23. september 2017

FC Nitra – MFK Ružomberok
MŠK Žilina – Slovan Bratislava
Tatran Prešov – AS Trenčín
FC Zlaté Moravce – Železiarne Podbrezová
FK Senica – Spartak Trnava
Zemplín Michalovce – DAC Dunajská Streda

11. kolo: 30. september 2017

MŠK Žilina – Zemplín Michalovce
MFK Ružomberok – Tatran Prešov
AS Trenčín – FC Zlaté Moravce
Železiarne Podbrezová – FK Senica
Spartak Trnava – DAC Dunajská Streda
Slovan Bratislava – FC Nitra


12. kolo: 14. október 2017

Zemplín Michalovce – Spartak Trnava
Železiarne Podbrezová – DAC Dunajská Streda
AS Trenčín – FK Senica
MFK Ružomberok – FC Zlaté Moravce
Slovan Bratislava – Tatran Prešov
MŠK Žilina – FC Nitra

13. kolo: 21. október 2017

Zemplín Michalovce – FC Nitra?
Spartak Trnava – Železiarne Podbrezová
DAC Dunajská Streda – AS Trenčín
FK Senica – MFK Ružomberok
FC Zlaté Moravce – Slovan Bratislava
Tatran Prešov – MŠK Žilina

14. kolo: 28. október 2017

Zemplín Michalovce – Železiarne Podbrezová
AS Trenčín – Spartak Trnava
MFK Ružomberok – DAC Dunajská Streda
Slovan Bratislava – FK Senica
MŠK Žilina – FC Zlaté Moravce
FC Nitra – Tatran Prešov


15. kolo: 4. november 2017

Tatran Prešov – Zemplín Michalovce
FK Senica – MŠK Žilina
DAC Dunajská Streda – Slovan Bratislava
Spartak Trnava – MFK Ružomberok
Železiarne Podbrezová – AS Trenčín
FC Zlaté Moravce – FC Nitra

16. kolo: 18. november 2017

FC Nitra – FK Senica
Tatran Prešov – FC Zlaté Moravce
MŠK Žilina – DAC Dunajská Streda
Slovan Bratislava – Spartak Trnava
MFK Ružomberok – Železiarne Podbrezová
Zemplín Michalovce – AS Trenčín

17. kolo: 25. november 2017

FC Zlaté Moravce – Zemplín Michalovce
FK Senica – Tatran Prešov
Spartak Trnava – MŠK Žilina
Železiarne Podbrezová – Slovan Bratislava
AS Trenčín – MFK Ružomberok
DAC Dunajská Streda – FC Nitra


18. kolo: 2. december 2017

Zemplín Michalovce – MFK Ružomberok
Slovan Bratislava – AS Trenčín
MŠK Žilina – Železiarne Podbrezová
Tatran Prešov – DAC Dunajská Streda
FC Zlaté Moravce – FK Senica
FC Nitra – Spartak Trnava

19. kolo: 9. december 2017

MFK Ružomberok – Slovan Bratislava
AS Trenčín – MŠK Žilina
Spartak Trnava – Tatran Prešov
DAC Dunajská Streda – FC Zlaté Moravce
FK Senica – Zemplín Michalovce
Železiarne Podbrezová – FC Nitra


Január

VOLNO



20. kolo: 17. február 2017

Zemplín Michalovce – Slovan Bratislava
MŠK Žilina – MFK Ružomberok
Tatran Prešov – Železiarne Podbrezová
FC Zlaté Moravce – Spartak Trnava
FK Senica – DAC Dunajská Streda
FC Nitra – AS Trenčín

21. kolo: 24. február 2017

Slovan Bratislava – MŠK Žilina
AS Trenčín – Tatran Prešov
Železiarne Podbrezová – FC Zlaté Moravce
Spartak Trnava – FK Senica
DAC Dunajská Streda – Zemplín Michalovce
MFK Ružomberok – FC Nitra


22. kolo: 3. marec 2017

Zemplín Michalovce – MŠK Žilina
Tatran Prešov – MFK Ružomberok
FC Zlaté Moravce – AS Trenčín
FK Senica – Železiarne Podbrezová
DAC Dunajská Streda – Spartak Trnava
FC Nitra – Slovan Bratislava

Nadstavbová časť: 1. kolo 10. marec 2017

?

NČ: 2. kolo 17. marec 2017

?

NČ: 3. kolo 31. marec 2017

?


NČ: 4. kolo 7. apríl 2018

?

NČ: 5. kolo 14. apríl 2018

?

NČ: 6. kolo 21. apríl 2018

?

NČ: 7. kolo 28. apríl 2018

?


NČ: 8. kolo 5. máj 2018

?

NČ: 9. kolo 12. máj 2018

?

NČ: 10. kolo 19. máj 2018

?

Sledujte Live