EURO 2016: Presný rozpis priamych prenosov v RTVS

EURO 2016 jún 01, 2016
Majstrovstvá Európy vo futbale 2016 vo Francuzsku

Pozite si kompletný program a servis EURO 2016 vo Francúzsku >>

Európsky šampionát sa koná od 10. júna do 10. júla, hostí ho desať francúzskych miest. Slováci majú zaručené minimálne tri zápasy v základnej skupine – proti Walesu (11. júna o 18:00), Rusku (15. júna o 15:00) a Anglicku (20. júna o 21:00).

Slovenská verejnoprávna televízia (RTVS) odvysiela z futbalového Eura 2016 so slovenskou účasťou 45 priamych prenosov. Niektoré duely ponúkne na webe respektíve zo záznamu.

Jednotka podľa rozpisu prenosov ponúkne 23 zápasov vrátane troch štvrťfinále, oboch semifinále a finále. Dvojka naživo odvysiela 22 duelov.

Každý hrací deň bude RTVS vysielať aj highlighty, ktoré zahŕňajú 10-minútové zostrihy z jednotlivých zápasov.


Presný rozpis priamych prenosov v RTVS:

Sleduj EURO 2016 nažvo na RTVS 1

PRIAME PRENOSY NA JEDNOTKE: Sledujte ONLINE VYSLIELANIE»


  • PIATOK 10. 6.

  • 21:00 Francúzsko – Rumunsko (Stade de France – Saint-Denis)

  • SOBOTA 11. 6.

  • 18:00 SLOVENSKO – WALES (Stade de Bordeaux)

    21:00 Anglicko – Rusko (Stade Vélodrome – Marseille)

  • NEDEĽA 12. 6.

  • 21:00 Nemecko – Ukrajina (Stade Pierre Mauroy – Lille Métropole)

  • PONDELOK 13. 6.

  • 21:00 Belgicko – Taliansko (Stade de Lyon)

  • UTOROK 14. 6.

  • 21:00 Portugalsko – Island (Stade de Geoffroy Guichard – Saint-Étienne)

  • STREDA 15. 6.

  • 21:00 Francúzsko – Albánsko (Stade Vélodrome – Marseille)

  • ŠTVRTOK 16. 6.

  • 21:00 Nemecko – Poľsko (Stade de France – Saint-Denis)

  • PIATOK 17. 6.

  • 21:00 Španielsko – Turecko (Stade de Nice)

  • SOBOTA 18. 6.

  • 21:00 Portugalsko – Rakúsko (Parc des Princes – Paríž)

  • NEDEĽA 19.06.

  • 21:00 Francúzsko – Švajčiarsko (Stade Pierre Mauroy – Lille Métropole)

  • PONDELOK 20. 6.

  • 21:00 SLOVENSKO – ANGLICKO (Stade de Geoffroy Guichard – Saint-Étienne)

  • UTOROK 21. 6.

  • 21:00 Česko – Turecko (Stade Bollaert-Delelis – Lens)

  • STREDA 22. 6.

  • 21:00 Taliansko – Írsko (Stade Pierre Mauroy – Lille Métropole)

  • SOBOTA 25. 6.

  • Osemfinále: 21:00 Chorvátsko – Portugalsko (Stade Bollaert-Delelis – Lens)

  • NEDEĽA 26. 6.

  • Osemfinále: 21:00 Maďarsko – Belgicko (Stadium de Toulouse)

  • PONDELOK 27. 6.

  • Osemfinále: 21:00 Anglicko – Island (Stade de Nice)

  • ŠTVRTOK 30. 6.

  • Štvrťfinále: 21:00 Poľsko – Portugalsko (Stade Vélodrome – Marseille)

  • SOBOTA 2. 7.

  • Štvrťfinále: 21:00 Nemecko – Taliansko (Stade de Bordeaux)

  • NEDEĽA 3. 7.

  • Štvrťfinále: 21:00 Francúzsko – Island (Stade de France – Saint-Denis)

  • STREDA 6. 7.

  • Semifinále: 21:00 Wales – Portugalsko (Stade de Lyon)

  • ŠTVRTOK 7. 7.

  • Semifinále: 21:00 Nemecko – Francúzsko (Stade Vélodrome – Marseille)

  • NEDEĽA 10. 7.

  • Finále: 21:00 Francúzsko – Portugalsko (Stade de France – Saint-Denis)


Sleduj EURO 2016 nažvo na RTVS 2

PRIAME PRENOSY NA DVOJKE: Sledujte ONLINE VYSLIELANIE»


  • SOBOTA 11. 6.

  • 15:00 Albánsko – Švajčiarsko (Stade Bollaert-Delelis – Lens)

  • NEDEĽA 12. 6.

  • 15:00 Turecko – Chorvátsko (Parc des Princes – Paríž)

    18:00 Poľsko – Severné Írsko (Stade de Nice)

  • PONDELOK 13. 6.

  • 15:00 Španielsko – Česko (Stadium de Toulouse)

    18:00 Írsko – Švédsko (Stade de France – Saint-Denis)

  • UTOROK 14. 6.

  • 18:00 Maďarsko – Rakúsko (Stade de Bordeaux)

  • STREDA 15. 6.

  • 15:00 SLOVENSKO – RUSKO (Stade Pierre Mauroy – Lille Métropole)

    18:00 Rumunsko – Švajčiarsko (Parc des Princes – Paríž)

  • ŠTVRTOK 16. 6.

  • 15:00 Anglicko – Wales (Stade Bollaert-Delelis – Lens)

    18:00 Ukrajina – Severné Írsko (Stade de Lyon)

  • PIATOK 17. 6.

  • 15:00 Taliansko – Švédsko (Stadium de Toulouse)

    18:00 Česko – Chorvátsko (Stade de Geoffroy Guichard – Saint-Étienne)

  • SOBOTA 18. 6.

  • 15:00 Belgicko – Írsko (Stade de Bordeaux)

    18:00 Island – Maďarsko (Stade Vélodrome – Marseille)

  • NEDEĽA 19. 6.

  • 21:00 Rumunsko – Albánsko (Stade de Lyon; live web + záznam :2)

  • PONDELOK 20. 6.

  • 21:00 Rusko – Wales (Stadium de Toulouse; live web + záznam :2)

  • UTOROK 21. 6.

  • 18:00 Nemecko – Severné Írsko (Parc des Princes – Paríž)

    18:00 Ukrajina – Poľsko (Stade Vélodrome – Marseille; live web + záznam :2)

    21:00 Španielsko – Chorvátsko (Stade de Bordeaux; live web + záznam :2)

  • STREDA 22. 6.

  • 18:00 Island – Rakúsko (Stade de France – Saint-Denis)

    18:00 Portugalsko – Maďarsko (Stade de Lyon; live web + záznam :2)

    21:00 Belgicko – Švédsko (Stade de Nice; live web + záznam :2)

  • SOBOTA 25. 6.

  • Osemfinále: 15:00 Švajčiarsko – Poľsko (Stade de Geoffroy Guichard – Saint-Étienne)

    Osemfinále: 18:00 Wales – Severné Írsko (Parc des Princes – Paríž)

  • NEDEĽA 26. 6.

  • Osemfinále: 15:00 Francúzsko – Írsko (Stade de Lyon)

    Osemfinále: 18:00 Nemecko – SLOVENSKO (Stade Pierre Mauroy – Lille Métropole)

  • PONDELOK 27. 6.

  • Osemfinále: 18:00 Taliansko – Španielsko (Stade de France – Saint-Denis)

  • PIATOK 1. 7.

  • Štvrťfinále: 21:00 Wales – Belgicko (Stade Pierre Mauroy – Lille Métropole)