MS vo futbale 2014: Program, výsledky a štatistiky, vidoe a viac

MS 2014 vo futbale júl 13, 2014
Futbalové Majstrovstá sveta 2014 – Brazília (12. jún – 13. júl)

Futbalové majstrovstvá sveta v Brazílii odštartujú 12. júna zápasom domácej Brazílie s Chorvátskom v meste Sao Paulo a vyvrcholia finálovým zápasom 13. júla v Riu de Janeiro.

Pozrite si všetko o MS vo futbale – program a výsledky zápasov, tabuľky skupín, videá a highlights všetkých zápasov a gólov, podrobné štatistiky tímov a strelcov, štadióny a viac.

KOMPLETNÝ PROGRAM A VÝSLEDKY 64 ZÁPASOV MS VO FUTBALE (NÁŠHO ČASU) + VIDEO HIGHLIGHTS VŠETKÝCH GÓLOV A ZÁPASOV ↓↓↓↓↓↓

Základná fáza v skupinách (48 zápasov)


A-skupina: Brazília, Chorvátsko, Mexiko, Kamerun

  • 12. júna: Brazília – Chorvátsko / Sao Paulo – 3:1 / Video »
  • 13. júna: Mexiko – Kamerun / Natal – 1:0 / Video »
  • 17. júna: Brazília – Mexiko / Fortaleza – 0:0 / Video »
  • 18. júna: Kamerun – Chorvátsko / Manaus – 0:4 / Video »
  • 23. júna: Kamerun – Brazília / Brasília – 1:4 / Video »
  • 23. júna: Chorvátsko – Mexiko / Recife – 1:3 / Video »

B-skupina: Španielsko, Holandsko, Čile, Austrália

  • 13. júna: Španielsko – Holandsko / Salvador – 1:5 / Video »
  • 13. júna: Čile – Austrália / Cuiabá – 3:1 / Video »
  • 18. júna: Austrália – Holandsko / Porto Alegre – 2:3 / Video »
  • 18. júna: Španielsko – Čile / Rio de Janeiro – 0:2 / Video »
  • 23. júna: Austrália – Španielsko / Curitiba – 0:3 / Video »
  • 23. júna: Holandsko – Čile / Sao Paulo – 2:0 / Video »

C-skupina: Kolumbia, Grécko, Pobrežie Slonoviny, Japonsko

  • 14. júna: Kolumbia – Grécko / Belo Horizonte – 3:0 / Video »
  • 14. júna: Pobrežie Slonoviny – Japonsko / Recife – 2:1 / Video »
  • 19. júna: Kolumbia – Pobrežie Slonoviny / Brasília – 2:1 / Video »
  • 19. júna: Japonsko – Grécko / Natal – 0:0 / Video »
  • 24. júna: Japonsko – Kolumbia / Cuiabá – 1:4 / Video »
  • 24. júna: Grécko – Pobrežie Slonoviny / Fortaleza – 2:1 / Video »

D-skupina: Uruguaj, Kostarika, Anglicko, Taliansko

  • 14. júna: Uruguaj – Kostarika / Fortaleza – 1:3 / Video »
  • 14. júna: Anglicko – Taliansko / Manaus – 2:1 / Video »
  • 19. júna: Uruguaj – Anglicko / Sao Paulo – 2:1 / Video »
  • 20. júna: Taliansko – Kostarika / Recife – 0:1 / Video »
  • 24. júna: Taliansko – Uruguaj / Natal – 0:1 / Video »
  • 24. júna: Kostarika – Anglicko / Belo Horizonte – 0:0 / Video »

E-skupina: Švajčiarsko, Ekvádor, Francúzsko, Honduras

  • 15. júna: Švajčiarsko – Ekvádor / Brasília – 2:1 / Video »
  • 15. júna: Francúzsko – Honduras / Porto Alegre – 3:0 / Video »
  • 20. júna: Švajčiarsko – Francúzsko / Salvador – 2:5 / Video »
  • 20. júna: Honduras – Ekvádor / Curitiba – 1:2 / Video »
  • 25. júna: Honduras – Švajčiarsko / Manaus – 3:0 / Video »
  • 25. júna: Ekvádor – Francúzsko / Rio de Janeiro – 0:0 / Video »

F-skupina: Argentína, Bosna a Hercegovina, Irán, Nigéria 

  • 15. júna: Argentína – Bosna a Hercegovina / Rio de Janeiro – 2:1 / Video »
  • 16. júna: Irán – Nigéria / Curitiba – 0:0 / Video »
  • 21. júna: Argentína – Irán / Belo Horizonte – 1:0 / Video »
  • 21. júna: Nigéria – Bosna a Hercegovina / Cuiabá – 1:0 / Video »
  • 25. júna: Nigéria – Argentína / Porto Alegre – 2:3 / Video »
  • 25. júna: Bosna a Hercegovina – Irán / Salvador – 3:1 / Video »

G-skupina: Nemecko, Portugalsko, Ghana, USA

  • 16. júna: Nemecko – Portugalsko / Salvador – 4:0 / Video »
  • 16. júna: Ghana – USA / Natal – 1:2 / Video »
  • 21. júna: Nemecko – Ghana / Fortaleza – 2:2 / Video »
  • 22. júna: USA – Portugalsko / Manaus – 2:2 / Video »
  • 26. júna: USA – Nemecko / Recife – 0:1 / Video »
  • 26. júna: Portugalsko – Ghana / Brasília – 2:1 / Video »

H-skupina: Belgicko, Alžírsko, Rusko, Kórejská republika

  • 17. júna: Belgicko – Alžírsko / Belo Horizonte – 2:1 / Video »
  • 17. júna: Rusko – Kórejská republika / Cuiabá – 1:1 / Video »
  • 22. júna: Belgicko – Rusko / Rio de Janeiro – 1:0 / Video »
  • 22. júna: Kórejská republika – Alžírsko / Porto Alegre – 2:4 / Video »
  • 26. júna: Kórejská republika – Belgicko / Sao Paulo – 0:1 / Video »
  • 26. júna: Alžírsko – Rusko / Curitiba – 1:1 / Video »

Vyraďovacia fáza /16 zápasov/


OSEMFINÁLE

  • 28. júna: Brazília – Čile / Belo Horizonte – 2:1 po penaltách / Video »
  • 28. júna: Kolumbia – Uruguaj / Rio de Janeiro – 2:0 / Video »
  • 29. júna: Holandsko – Mexiko / Fortaleza – 2:1 / Video »
  • 29. júna: Kostarika – Grécko / Recife – 2:1 po penaltách / Video »<
  • 30. júna: Francúzsko – Nigéria / Brasília – 2:0 / Video »
  • 30. júna: Nemecko – Alžírsko / Porto Alegre – 2:1 po predĺžení / Video »
  • 1. júla: Argentína – Švajčiarsko / Sao Paulo – 1:0 po predĺžení / Video »
  • 1. júla: Belgicko – USA / Salvador – 2:1 po predĺžení / Video »

ŠTVRŤFINÁLE

  • 4. júla: Francúzsko – Nemecko / Rio de Janeiro – 0:1 / Video »
  • 4. júla: Brazília – Kolumbia / Fortaleza – 1:0 / Video »
  • 5. júla: Argentína – Belgicko / Brasília – 1:0 / Video »
  • 5. júla: Holandsko – Kostarika / Salvador- 1:0 po predĺžení / Video »

SEMIFINÁLE

  • 8. júla: Brazília – Nemecko / Belo Horizonte – 1:7 / Video »
  • 9. júla: Argentína – Holandsko / Sao Paulo – 1:0 po predĺžení / Video »

O 3. MIESTO

  • 12. júla: Brazília – Holandsko / Brasília – 0:3 / Video »

FINÁLE

  • 13. júla: Argentína – Nemecko / Rio de Janeiro – 0:1 po predĺžení / Video »