Lokomotiv Jaroslavľ – SKA Petrohrad (0:2)

KHL marec 19, 2018
KHL - Kontinentálna hokejová liga 2017/18 (playoff)

Stav série 1:2

Hrdinom dnešného zápasu je jednoznačne dvoj gólový Ilya Kovalčuk.

Lokomotiv Jaroslavľ – SKA Petrohrad 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)

Góly a asistencie: 36. Kovaľčuk (Rykov, Šipačov), 58. Kovaľčuk (P. Thoresen)

Druhý gól Kovalčuka na 2:0

Play-off KHL
utorok 20.03.2018 o 17:30
Jaroslavľ
1:4
1:1, 0:3, 0:0
Koniec
Petrohrad
Góly
Korškov (06:41')
V. Tichonov (34:46')
V. Tichonov (31:10')
Kovaľčuk (26:19')
Barabanov (18:58')
Zostavy

Sudnicin (Murygin) – Kronwall, Nakládal, Ljubuškin, Jelesin, Čerepanov, Koledov, Pajgin – Kontiola, Kajumov, Talbot – Loktionov, Mosaljov, Averin – Korškov, Kraskovskij, Apalkov – Iljenko, Kovalenko, Denisenko – Ivanov.

Koskinen (Šesťorkin) – Vojnov, Gavrikov, Chafizullin, Hersley, Zub, Zubarev, Rykov – Kovaľčuk, Barabanov, Šipačov – Daciuk, Karpov, N. Gusev – Koskiranta, Kablukov, Ketov – V. Tichonov, P. Thoresen, Prochorkin.

Online prenos
Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Československá stopa v utkání

Jakub Nakládal (JAR) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 19:25
Střely na branku: 22 – 34
Je konec! Petrohrad i přes několik potyček ve třetí třetině ustál vyhrocené utkání a na ledě Lokomotivu Jaroslavl vítězí 4:1! Hosté v závěrečné třetině domácí hokejisty takřka nepustili do útoku a s přehledem si zajistili třetí bod v sérii. Už ve čtvrtek tak na svém ledě mohou zaútočit na postup.
Konec zápasu.
59:07
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Andrej Loktionov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Jegor Rykov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Andrej Zubarev – 5 min., bitka).
59:07
A další bitka! Jegor Rykov zakončil z levé strany a ihned se na něj vrhlo několik domácích hokejistů, kteří jej poslali k ledu! Znovu uvidíme hodně vyloučení.
58:35
Vladislav Gavrikov vybojoval puk v rohu obranného pásma a vyvezl jej do bezpečí. Zápas se už pouze dohrává. Zejména hosté se nechtějí dostat do potyček.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
57:42
Počet hráčů na ledě se vyrovná! Jakub Nakládal dostává 2+10 minut za nesportovní chování.
57:10
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Viktor Tichonov – 2 min., hrubost).
57:10
Další potyčka! V hlavní roli byl opět Viktor Tichonov, na kterého mají zadáci Lokomotivu opravdu spadeno.
57:05
Pavel Dacjuk zavezl puk po levé straně do útočného pásma, kde se rychlou kličkou dokázal uvolnit, jenže jeho pokus postrádal přesnost.
56:17
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Nikolaj Kovalenko – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Vjačeslav Vojnov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Denis Mosaljov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Ilja Kovalčuk – 2 min., hrubost).
56:06
Grigorij Denisenko zavezl puk do rohu útočného pásma, zadovkou se snažil oslovit spoluhráče, ale našel jen dobře postaveného Zubareva.
55:25
Petrohrad se v závěru utkání nikam nežene. Hosté si jsou vědomi toho, že jsou mnohem lepším celkem a mají k dobru parádní náskok.
55:02
Hosté v plném počtu.
54:22
Hokejisté Petrohradu znovu vybojovali kotouč a vysokým obloučkem jej vyhodili za modrou čáru. Lokomotiv musí začít od vlastní branky.
54:00
Petrohrad však nepolevuje v důsledné defenzívě a nepouští soupeře do střeleckých pozic. Pavel Dacjuk naopak vyhodil puk přes všechny čáry.
53:02
Domácí si zahrají přesilovku! Vojnov totiž vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění.
53:02
V rohu obranného pásma domácího celku se do sebe pustilo snad šest hokejistů! Nejvíce aktivní byl hostující Viktor Tichonov.
52:38
Hersley u mantinelu tvrdě atakoval jednoho z domácích hráčů. Jegor Korškov se dožadoval vyloučení, ale sudí hru nepřerušuje.
52:10
Jakub Nakládal se z pozice obránce vydal napadat rozehrávku hostujícího celku. Zub si jeho dotírání včas všiml a stačil rozehrát na Zubareva.
51:35
V hale panuje parádní atmosféra! Domácí fanoušci si uvědomují, že jde možná o poslední domácí zápas Lokomotivu v této sezóně.
51:09
Grigorij Denisenko udržel pro domácí celek útočné pásmo, jenže jeho nahození za branku Petrohradu nenašlo nikoho v červeném dresu.
50:37
Vyloučený Kronwall už je zpátky na ledové ploše a oba týmy tak hrají v plném počtu. Uvidíme, zda Lokomotiv ještě stihne dnešní souboj zdramatizovat.
50:03
Ilja Kovalčuk diriguje přesilovku hostujícího celku v útočném pásmu. Hostujících hráčů je v posledních minutách plné kluziště. Jaroslavl se trápí.
49:10
Patrik Hersley dostal krásnou přihrávku na modrou čáru, jenže jeho dělovku od modré příklepem zablokoval bruslí jeden ze zadáků domácích.
48:37
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Staffan Kronwall – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Viktor Tichonov – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Grigorij Denisenko – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
48:25
Jegor Korškov z rohu útočného pásma poslal krásnou přihrávku na modrou čáru, nicméně jeho pobídka byla hodně prudká a puk propadl za modrou čáru.
48:01
Andrej Loktionov se po levém křídle vydal do útoku, rozhýbal si brankáře Petrohradu, jenže svou střelu zápěstím nepřizvedl pod břevno.
47:42
Arťom Zub uspěl v souboji v rohu útočného pásma a získal kotouč pro Petrohrad. Hostující celek zatím s přehledem kontroluje své vedení.
47:09
Koskinen měl tentokrát zcela zakrytý výhled, jenže prudké nahození od modré čáry před ním bez problémů zablokoval dobře postavený obránce.
46:26
Další nahození za branku domácího celku nedojel nikdo z hráčů Petrohradu. Jaroslavl uklidňuje hru. Oba celky střídají.
46:02
Koskinen skvěle přečetl přihrávku z rohu útočného pásma na brankoviště a lapačkou přikryl kotouč. Hosté tak přerušili hru, vhazovat se bude před jejich klecí.
45:29
Alexandr Jelesin vyslal dlouhou přihrávku na levé křídlo, kde byl rozjetý Maxime Talbot, nicméně domácí útočník se kolem Zubareva nedostal ke střele.
45:11
Domácí v plném počtu.
44:25
Nikita Gusev si před brankou domácího celku brousil zuby na pobídku z pravé strany útočného pásma, nicméně důrazní obránci Lokomotivu mu nedovolili vypálit.
44:07
Denis Mosaljov obětavým zákrokem zablokoval přihrávku na levou stranu útočného pásma a bez problémů puk vyhodil přes všechny čáry.
43:11
Bude se vylučovat! Svou první přesilovku si zahraje Petrohrad! Jakub Nakládal dostává dvě minuty za vražení na hrazení.
43:10
I Jevgenij Ketov se z obranného pásma prodral za branku soupeře, kterou pohotově objel, jenže bekhendovou přihrávkou daroval puk hráčům Jaroslavle.
42:29
Pavel Dacjuk udržel pro hostující celek útočné pásmo. V jeho rohu si udělal prostor k rozehrávce, jenže přihrávkou na brankoviště neoslovil spoluhráče.
42:06
Alexandr Jelesin se v obranném pásmu natahoval po odraženém kotouči. Nakonec jej před dotírajícím Pavlem Dacjukem odehrál do bezpečí.
41:35
Petrohrad i v úvodu třetí třetiny pokračuje v hodně aktivní hře. Domácí hokejisté mají problémy s rozehrávkou a nemohou se dostat do útočného pásma.
41:12
Grigorij Denisenko rozjel akci domácího celku z obranného pásma, jenže nikdo v červeném dresu nedosáhl na jeho pobídku. Puk končí na zakázaném uvolnění.
40:33
Koskinen střelu od modré čáry dobře viděl, stačil se přesunout k levé tyči a dělovku letící těsně nad ledovou plochou vykopl levým betonem mimo tři tyče.
40:10
Hosté uspěli na úvodním vhazování třetí třetiny. Petrohrad však ihned přišel o kotouč a domácí mohou podniknout první útočný výpad.
40:01
Začala třetí třetina.
Střely na branku: 15 – 24
Druhá část hry je u konce! Petrohrad v prostřední dvacetiminutovce vykročil za ziskem třetího bodu! Ve 27. minutě se prosadil hostující tahoun Ilja Kovalčuk! Petrohrad poté přečkal domácí přesilovku a hostující Viktor Tichonov přidal třetí branku. Lokomotiv byl od té doby jako opařený a právě Tichonov přidal ještě jednu branku. Před závěrečnou třetinou vede Petrohrad v Jaroslavli 4:1.
40:00
Druhá třetina skončila.
39:26
Alexandr Sudnicin měl úplně čistý výhled a s dělovkou od modré čáře neměl žádný problém. Vhazovat se bude po jeho levé ruce.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny!
38:23
Sudnicyn musel dávat pozor na nebezpečné nahození ze středního pásma a betonem puk vykopl mimo tři tyče. Petrohrad ale získal útočné pásmo.
38:10
Alexandr Jelesin pod tlakem předal kotouč jen kolegovi z obranné dvojice a odjel střídat. Lokomotiv se nadále nemůže probít za modrou čáru.
37:27
Další Koskinenův zásah! Georgij Ivanov před brankou tečoval nahození od mantinelu, ale hostující brankář s jeho tečí neměl výraznější problémy.
37:03
Zijat Pajgin si dal pozor na napadajícího Pavla Dacjuka a bekhendem vyhodil puk za modrou čáru. Domácí celek se ale nemůže prodrat do útoku.
36:38
Brankář Petrohradu si připsal další snadný zákrok! Tentokrát musel dávat pozor na nahození od modré čáry, které raději ukryl do lapačky.
36:03
Jegor Averin jel sám na hostující branku, jenže Koskiken si proti němu povyjel a jeho střelu zápěstím vyrazil ramenem nad břevno!
35:35
Zadáci Petrohradu nyní nabádají své spoluhráče k uklidnění hry. Domácí celek je úplně opařený a vůbec nestíhá.
34:46
Petrohrad právě vstřelil branku!
A další rána do domácí rakve! Petrohrad přidává i čtvrtou branku a odskakuje soupeři na rozdíl tří branek! Nikolaj Prochorkin našel přihrávkou před branku VIKTORA TICHONOVA, který si puk sice musel zpracovat, ale uklidil jej pod břevno! Asistence: Nikolaj Prochorkin, Patrick Thoresen.
34:19
Na druhou stranu pelášil Viktor Tichonov, který se pokusil o forhendový blafák a následnou střelu pod břevno, jenže Sudnicyn se skvěle roztáhl!
34:03
Georgij Ivanov si řekl o přihrávku do útočného pásma, jenže Jakub Nakládal mu ji poslal za tělo a domácí hokejista se už nedokázal včas otočit.
33:25
Nikita Gusev si za brankou Lokomotivu zpracoval prudkou přihrávku, ale pobídkou před branku neoslovil nikoho v bílém dresu a daroval puk obraně Jaroslavle.
33:08
Maxim Karpov bojoval o odražený puk v rohu útočného pásma. Zadovkou ale nedokázal přesně přihrát a odevzdal kotouč hráčům Lokomotivu.
32:36
Nikita Gusev kouzlil s pukem na levé straně útočného pásma. Hostující hráč dokonce vypálil zápěstím, ale netrefil branku domácího Lokomotivu.
32:12
Lokomotiv nyní musí zapnout. Domácí celek se musí tlačit do útoku, jenže proti dnes skvěle hrající defenzívě Petrohradu to bude mít nesmírně těžké.
31:10
Petrohrad právě vstřelil branku!
Petrohrad přidává třetí branku a výrazně se přibližuje třetímu vítězství! VIKTOR TICHONOV projel po levém křídle do útočného pásma, zkusil štěstí střelou zápěstím a zamířil přesně do horního rohu branky! Asistence: Patrick Thoresen.
30:25
Mikko Koskinen hokejkou vypíchl prudkou přihrávku, která směřovala na brankoviště. Hostující brankář zatím podává spolehlivý výkon.
30:06
Pavel Kraskovskij zpoza vlastní branky rozjel útočnou akci Lokomotivu, jenže nikdo z jeho spoluhráčů se mu neuvolnil do střelecké pozice.
29:21
Maxim Karpov přitvrdil v souboji v rohu obranného pásma a poslal soupeře na mantinel. Karpov hrál podle rozhodčích čistě. Petrohrad získal puk.
29:09
Hosté v plném počtu.
28:25
Jevgenij Ketov aktivně napadal rozehrávku Lokomotivu i ve vlastním oslabení. Petrohrad dnes brání opravdu skvěle a nenechává soupeři prostor.
28:00
Petrohrad zatím zvládá skvěle i druhé oslabení v dnešním utkání. Kovalčuk získal puk na modré čáře a vyhodil jej do středního pásma.
27:09
Domácí celek si zahraje přesilovku! Hersley dostává dvě minuty za sekání.
27:03
Petri Kontiola se po pravém křídle prosmýkl do útočného pásma, jenže jeho bekhendový pokus byl hodně nepřesný a skončil nad břevnem.
26:19
Petrohrad právě vstřelil branku!
Petrohrad otáčí vývoj dnešního utkání a ujímá se vedení 2:1! ILJA KOVALČUK si nabruslil na Barabanovu přihrávku mezi obránce Lokomotivu, krásně si puk zpracoval a pohotově jej uklidil pod břevno! Asistence: Alexandr Barabanov, Vladislav Gavrikov.
25:41
Ve druhé třetině se hraje hodně opatrně. Ani jeden z celků nechce udělat chybu, která by v takto důležitém souboji mohla soupeře posadit na koně.
25:09
Jevgenij Ketov protečoval puk do útočného pásma, ale nikdo z jeho spoluhráčů na jeho pobídku nedosáhl a puk propadl na hole zadáků Lokomotivu.
24:34
Hosté se nyní ubránili jen za cenu vyhození přes všechny čáry. Po zakázaném uvolnění se hra vrátí před branku Petrohradu.
24:10
Jegor Rykov střílel od modré čáry, jenže zakončení mu vůbec nesedlo a při střele zápěstím dokonce zlomil hokejku.
23:42
Patrick Thoresen dotíral na rozehrávku domácího celku za jeho brankou. Staffan Kronwall si však počínal nesmírně zkušeně a poslal puk do bezpečí.
23:06
Na druhé straně se po volném puku natahoval Pavel Dacjuk, ale Jakub Nakládal mu na poslední chvíli přizvedl hokejku a zamezil mu v zakončení.
22:19
Georgij Ivanov z rohu útočného pásma přihrál před branku, kde se do zakončení tlačil Maxime Talbot, ale vynikající Koskinen nepustil puk za čáru!
22:06
Petrohrad se dostal pod tlak domácího celku a Ilja Kovalčuk uklidnil situaci jen za cenu vyhození kotouče přes všechny čáry. Vhazovat se bude před Koskinenem.
21:32
Také Alexandr Barabanov se nyní odhodlal k individuálnímu průniku. Rychlou kličkou se zbavil Jelesina, ale brankář Sudnicyn udržel beton na ledě.
21:12
Ilja Kovalčuk projel po levé straně útočného pásma před branku domácího výběru, přehodil si puk na forhend, ale už nedokázal zakončit.
20:35
Lokomotiv uklidňuje v úvodu druhé části hru za svou branku a snaží se najít skulinku, kterou by se hráči v červeném probili do útočného pásma.
20:10
Petrohrad uspěl na úvodním vhazování druhé třetiny. Hosté se ihned vydali do útoku, jenže dobře postavený Kronwall vytlačil domácí hráče za branku.
20:01
Začala druhá třetina.
Střely na branku: 9 – 11
První třetina končí! Úvodní dvacetiminutovka přinesla hodně napínavé dění! Domácí Lokomotiv se rychle dostal do vedení, když se prosadil Jegor Korškov! Petohrad poté zvýšil svou aktivitu a dočkal se vyrovnáno! Koskirantova branka nemohla kvůli vysoké holi platit! Minutu před koncem však Alexandr Barabanov přesně tečoval nahození od modré čáry a dostal puk do sítě. Do kabin se proto odchází za stavu 1:1.
20:00
První třetina skončila.
19:22
Koskinen musel řešit nebezpečnou střelu od modré čáry! Hostující brankář si skvěle povyjel a dělovku zápěstím vykopl levým betonem!
19:00
Probíhá poslední minuta první třetiny!
18:58
Petrohrad právě vstřelil branku!
Petrohrad znovu dostal puk za brankovou čáru a tentokrát už gól platí! ALEXANDR BARABANOV dostal prostor před brankou domácího celku a lehkou tečí překonal bezmocného Sudnicyna! Asistence: Andrej Zubarev, Vadim Šipačov.
18:30
Alexandr Sudnicin zatím chytá skvěle. Nyní si domácí brankář bez větších problémů poradil s dělovkou od modré čáry a schoval puk do výstroje.
18:10
Maxime Talbot bojoval o puk u mantinelu. Dotírající Viktor Tichonov jej dostal pod tlak, jenže hokejista domácího Lokomotivu puk vyhodil za modrou čáru.
17:35
Pavel Dacjuk uklidnil rozehrávku Petrohradu za jeho brankou a sám odjel na střídačku. Hosté mají velké problémy s přechodem do útočného pásma.
17:02
Do rozehrávky Lokomotivu se musel zapojit i brankář Alexandr Sudnicin. Gólman domácího celku si počkal na odražený puk a odrazem o mantinel jej vyhodil do středního pásma.
16:19
Viktor Tichonov bojoval o puk v přetlačované u mantinelu. Hokejista se slavným příjmením puk nezískal a důrazný Jakub Nakládal mu navíc pořádně naložil.
16:02
Ilja Kovalčuk se na modré čáře natahoval po odraženém puku, jenže domácí Grigorij Denisenko měl k puku o kus blíže a vypíchl jej za modrou čáru.
15:10
A gól nakonec neplatí! Koskiranta skutečně zasáhl Ketovovo nahození nad břevnem domácí branky a Lokomotiv Jaroslavl tak nadále vede!
15:10
Pozor! Rozhodčí se ještě vydal za kolegou u videa! Zkoumá se, zda Koskiranta nezasáhl kotouč nad úrovní břevna.
15:02
Vjačeslav Vojnov se na modré čáře natahoval po prudké přihrávce z rohu útočného pásma, jenže puk mu přeskočil do středního pásma. Hosté musí vyklidit útočné pásmo.
14:22
Alexandr Sudnicin musel znovu zasahovat. Tentokrát si domácí brankář dal pozor na nahození z pravé strany útočného pásma a schoval puk do lapačky.
14:03
Domácím se nyní vůbec nepovedla rozehrávka. Prudká přihrávka po pravém křídle prosvištěla bez teče přes všechny čáry. Vhazovat se bude před Sudnicynem.
13:27
Grigorij Denisenko skvěle vystartoval proti dělovce od modré čáry a zablokoval střelu příklepem. Domácí hokejista poté vyvezl puk do středního pásma.
13:06
Domácí hokejisté podrželi kotouč za svou brankou a počkali na dostřídání kompletní pětice. Také trenér Znarok posílá na led čerstvé síly.
12:34
Koskinen musel znovu zasahovat. Hostující brankář se skvěle přesunul k pravé tyči a nepustil kotouč za svá záda.
12:10
Arťom Zub musel spěchat za dlouhou přihrávkou po pravém křídle. Hostující obránce za sebou nechal Talbota a pomohl si přihrávkou za branku.
11:35
Staffan Kronwall udržel puk v rohu útočného pásma, kde si jej vzal do parády důrazný Zubarev. Švédský hráč poté přihrál na modrou čáru, ale puk přeskočil do středního pásma.
11:12
Kovalčuk projel s pukem po levém křídle do útočného pásma, nicméně důrazný obránce Lokomotivu jej bez váhání přitlačil k mantinelu a nenechal mu prostor.
10:29
Petrohrad se musí bránit i po skončení přesilové hry. Lokomotiv totiž vybojoval puk ve středním pásmu a Maxime Talbot jej zavezl do útočného pásma.
10:12
Hosté v plném počtu.
09:26
Maxime Talbot pro Lokomotiv ještě se štěstím udržel útočné pásmo, jenže nikdo v červeném dresu mu nepřišel pomoci a Talbot přišel o kotouč.
09:03
Petrohrad zatím první oslabení zvládá na výbornou. Hostující celek vybojoval kotouč na modré čáře a Zubarev puk ihned vyhodil za branku soupeře.
08:12
Bude se vylučovat! Přesilovou hru si zahraje domácí Lokomotiv. Prochorkin dostává dvě minuty za sekání.
08:05
Grigorij Denisenko si udělal prostor na modré čáře, přehodil si kotouč na forhend a svižnou střelou zápěstím se snažil překvapit Koskinena. Finský brankář byl na místě.
07:20
Petrohrad se ihned tlačí do útočného pásma s pokusem o rychlou odpověď. Pavel Dacjuk se dral do střelecké pozice, ale Kronwall mu přizvedl hůl.
06:41
Jaroslavl právě vstřelila branku!
Domácí celek se ujímá vedení! Lokomotiv v této sérii podává skvělé výkony a do dnešního utkání vstupuje opravdu skvěle! Nikita Čerepanov nahodil puk od modré čáry a JEGOR KORŠKOV jej lehkou tečí posunul za Koskinenova záda! Asistence: Nikita Čerepanov.
06:32
Po delší době musel zasahovat také Koskinen. Gólman Petrohradu si povyjel proti rozjetému Kontiolovi a jeho střelu zápěstím schoval do lapačky.
06:03
Patrick Thoresen se tlačil za odraženým kotoučem, jenže pod nohy se mu pohotově položil obětavý obránce, který jeho střelu příklepem zablokoval.
05:22
Maxim Karpov dostal krásnou přihrávku do jízdy, tělem se natlačil před dotírajícího obránce, ale v předklonu nezamířil mezi tři tyče.
05:03
Nikita Čerepanov napřáhl na levé straně útočného pásma, jenže jeho dělovka byla hodně nepřesná a kotouč pouze zaduněl o zadní mantinel.
04:33
Zubarev poslal prudkou přihrávku na levé křídlo, nicméně na modré čáře byli důrazní obránci Lokomotivu, kteří hráče Petrohradu nepustili ke střele.
04:12
Jegor Korškov také objel hostující branku. Z rohu útočného pásma se snažil vylepšit pozici pro spoluhráče, jenže trefil jen hokejku obránce Petrohradu.
03:45
Nikita Čerepanov se prudkou brzdou zbavil dotírajícího soupeře, který však zůstal v těsném závěsu a nakonec získal puk pro hostující Petrohrad.
03:12
Jegor Averin objel branku hostujícího celku, nicméně před důrazného Zuba si nenašel střelecký prostor a gólman Koskinen vůbec nemusel zasahovat.
02:33
Staffan Kronwall skvěle zasáhl v rohu obranného pásma a odrazem o mantinel vyhodil puk do středního pásma. Petrohrad však zůstává u puku.
02:10
Grigorij Denisenko spěchal za vlastním nahozením do útočného pásma. Sám proti dvojici zadáků Petrohradu neměl šanci na úspěch a přišel o puk.
01:32
Petrohrad je v úvodu utkání o něco aktivnější. Velký favorit na postup do semifinále se tlačí do útoku, jenže obrana Lokomotivu zatím skvěle vystupuje.
01:05
Barabanov nahodil puk do rohu útočného pásma, jenže nikdo v bílém dresu mu nepřijel pomoci a hostující útočník už nedokázal přesně přihrát.
00:37
Ilja Kablukov přišel o puk na modré čáře a poprvé v utkání se do útoku vydal také Lokomotiv. Ani hráči v červeném se však nedostali do zakončení.
00:10
Hosté uspěli na úvodním vhazování dnešního utkání. Petrohrad se ihned vydal do útoku, jenže prudkou střelu brankář Sudnicyn vykopl.
00:01
Utkání právě začalo.
Ještě před úvodním vhazováním zazní ruská hymna.
Oba týmy už nastupují na hrací plochu. Lokomotiv dnešní souboj odehraje v červených dresech, zatímco Petrohrad přijel v bílém.
Úvodní sestavy:

Lokomotiv Jaroslavl: Sudnicin (Murygin) – Kronwall, Nakládal, Ljubuškin, Jelesin, Čerepanov, Koledov, Pajgin – Kontiola, Kajumov, Talbot – Loktionov, Mosaljov, Averin – Korškov, Kraskovskij, Apalkov – Iljenko, Kovalenko, Denisenko – Ivanov.

SKA Petrohrad: Koskinen (Šesťorkin) – Vojnov, Gavrikov, Chafizullin, Hersley, Zub, Zubarev, Rykov – Kovalčuk, Barabanov, Šipačov – Dacjuk, Karpov, N. Gusev – Koskiranta, Kablukov, Ketov – V. Tichonov, P. Thoresen, Prochorkin.

Rozhodčí: Gusev, Běljajev – Beršenjov, Judin.
Československá stopa

V dresu domácího celku nastupuje Jakub Nakládal.
Lokomotiv Jaroslavl

Velice sympatický celek se v letošním play-off ukazuje v parádním světle! Do soutěže o Gagarinův pohár šel Lokomotiv ze čtvrté pozice, ale v prvním kole si s Torpedem poradil ve čtyřech zápasech! Navíc dokázal zvítězit na kluzišti Petrohradu a obrovskému favoritovi je zatím důstojným protivníkem!

Odehrané zápasy v play-off

19.3.2018 Jaroslavl – Petrohrad 0:2
17.3.2018 Petrohrad – Jaroslavl 1:2
16.3.2018 Petrohrad – Jaroslavl 4:0

7.3.2018 Nižnij Novgorod – Jaroslavl 2:3 pp.
6.3.2018 Nižnij Novgorod – Jaroslavl 2:3 pp.
4.3.2018 Jaroslavl – Nižnij Novgorod 2:1
3.3.2018 Jaroslavl – Nižnij Novgorod 2:1
SKA Petrohrad

Petrohrad je v letošním ročníku největším favoritem na zisk Gagarinova poháru! Petrohrad totiž opanoval celou základní část s obrovským náskokem a i v prvním kole play-off předvedl neskutečnou jízdu! I přes dvě prodloužení dokázal Petrohrad zdolat Čerepovec 4:0 na zápasy a vykročil za ziskem titulu! Po zaváhání na domácím ledě však v pondělí uspěl na ledě Lokomotivu a v sérii vede 2:1.

Odehrané zápasy v play-off

19.3.2018 Jaroslavl – Petrohrad 0:2
17.3.2018 Petrohrad – Jaroslavl 1:2
16.3.2018 Petrohrad – Jaroslavl 4:0

8.3.2018 Čerepovec – Petrohrad 0:2
7.3.2018 Čerepovec – Petrohrad 1:2 pp.
5.3.2018 Petrohrad – Čerepovec 7:4
4.3.2018 Petrohrad – Čerepovec 4:3 pp.
Příjemný podvečer všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání play-off KHL mezi Lokomotivem Jaroslavl a SKA Petrohrad. Zápas startuje v 17:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.