Kompletný program MS v hokeji 2017

máj 21, 2017
Majstrovstvá sveta v hokeji 2017 (5. až 21. mája) - Francúzsko, Nemecko

Majstrovstvá sveta v hokeji (MS v hokeji) sa v roku 2017 konajú v dňoch 5. až 21. mája. Spolu ich organizujú Francúzsko a Nemecko. Zápasy hostia mestá Paríž a Kolín nad Rýnom.

Slovenská reprezentácia sa predstaví v A skupine v nemeckom Kolíne nad Rýnom. Zápasy skupiny B osohrajú vo francúzskom Paríži. Finále a zápas o tretie meisto je na programe v záverečný deň šampionátu v nedeľu 21. mája v Nemecku v Kolíne.

Aj tento rok celý šampionát odvysiela verejnoprávna RTVS. Jej TV program počas majstrovstiev sveta zahŕňa všetkých 64 duelov, z toho 33 v priamom prenose a zvyšných 31 duelov ponúkne v záznamoch.

Zloženie základných skupín MS v hokeji 2017:

  • A-skupina – Kolín nad Rýnom, Nemecko (Lanxess Arena / kapacita 18 500 miest):

Rusko, Švédsko, Nemecko, SLOVENSKO, USA, Lotyšsko, Dánsko, Taliansko

  • B-skupina – Paríž, Francúzsko (AccorHotels Arena / kapacita 18 000 miest):

Kanada, Fínsko, Česko, Švajčiarsko, Bielorusko, Nórsko, Francúzsko, Slovinsko

TabuľkyVýsledkyVIDEOLIVEOff. webTwitterFBSZĽHRVTSONLINE

Pozrite si skvelý slovenský trailer pred šampionátom!

Program MS v hokeji 2017 prinesie aj tento rok porciu 64 hokejových zápasov, ktoré odštartujú zápasy Švédska s Ruskom a Fínska s Bieloruskom. Pozrite si prehľadný program zápasov MS v hokeji 2017 a zistite, kedy svoje zápasy odohrá naša reprezentácia.

Slovenskí hokejisti otvoria svoje účinkovanie na budúcoročných majstrovstvách sveta v sobotu 6. mája súbojom s nováčikom elitnej kategórie Talianskom.

Pozrite si nominácia slovenskej hokejovej reprezentácie na MS 2017 (počet hráčov z NHL: 0):

Program slovenskej reprezentácie na MS v hokeji 2017 v skupine-A

  • sobota 6. mája od 16.15: Slovensko – Taliansko Kolín
  • nedeľa 7. mája od 20.15: Lotyšsko – Slovensko Kolín
  • utorok 9. mája od 20:15: Slovensko – Dánsko Kolín
  • streda 10. mája od 20:15: Slovensko – Nemecko Kolín
  • sobota 13. mája od 16.15: Rusko – Slovensko Kolín
  • nedeľa 14. mája od 16.15: Slovensko – USA Kolín
  • utorok 16. mája od 12.15: Švédsko – Slovensko Kolín

Všetky zápasy Slovenska v skupine-A môžete sledovať v priamom prenose na Jednotke RTVS.

Kompletný rozpis a program zápasov MS v hokeji 2017

Program MS v hokeji na piatok 5. mája 2017

16:15 Švédsko – Rusko (A-skupina)
16:15 Fínsko – Bielorusko (B-skupina)
20:15 USA – Nemecko (A-skupina)
20:15 Česko – Kanada (B-skupina)

Program MS v hokeji na sobotu 6. mája 2017

12:15 Lotyšsko – Dánsko (A-skupina)
12:15 Švajčiarsko – Slovinsko (B-skupina)
16:15 SLOVENSKO – Taliansko (A-skupina)
16:15 Bielorusko – Česko (B-skupina)
20:15 Nemecko – Švédsko (A-skupina)
20:15 Nórsko – Francúzsko (B-skupina)

Program MS v hokeji na nedeľu 7. mája 2017

12:15 Taliansko – Rusko (A-skupina)
12:15 Slovinsko – Kanada (B-skupina)
16:15 USA – Dánsko (A-skupina)
16:15 Fínsko – Francúzsko (B-skupina)
20:15 Lotyšsko – SLOVENSKO (A-skupina)
20:15 Nórsko – Švajčiarsko (B-skupina)

Program MS v hokeji na pondelok 8. mája 2017

16:15 Nemecko – Rusko (A-skupina)
16:15 Bielorusko – Kanada (B-skupina)
20:15 USA – Švédsko (A-skupina)
20:15 Fínsko – Česko (B-skupina)

Program MS v hokeji na utorok 9. mája 2017

16:15 Taliansko – Lotyšsko (A-skupina)
16:15 Slovinsko – Nórsko (B-skupina)
20:15 SLOVENSKO – Dánsko (A-skupina)
20:15 Švajčiarsko – Francúzsko (B-skupina)

Program MS v hokeji na stredu 10. mája 2017

16:15 USA – Taliansko (A-skupina)
16:15 Švajčiarsko – Bielorusko (B-skupina)
20:15 SLOVENSKO – Nemecko (A-skupina)
20:15 Fínsko – Slovinsko (B-skupina)

Program MS v hokeji na štvrtok 11. mája 2017

16:15 Rusko – Dánsko (A-skupina)
16:15 Česko – Nórsko (B-skupina)
20:15 Švédsko – Lotyšsko (A-skupina)
20:15 Kanada – Francúzsko (B-skupina)

Program MS v hokeji na piatok 12. mája 2017

16:15 Švédsko – Taliansko (A-skupina)
16:15 Česko – Slovinsko (B-skupina)
20:15 Dánsko – Nemecko (A-skupina)
20:15 Francúzsko – Bielorusko (B-skupina)

Program MS v hokeji na sobotu 13. mája 2017

12:15 Lotyšsko – USA (A-skupina)
12:15 Nórsko – Fínsko (B-skupina)
16:15 Rusko – SLOVENSKO (A-skupina)
16:15 Slovinsko – Bielorusko (B-skupina)
20:15 Taliansko – Nemecko (A-skupina)
20:15 Kanada – Švajčiarsko (B-skupina)

Program MS v hokeji na nedeľu 14. mája 2017

16:15 SLOVENSKO – USA (A-skupina)
16:15 Francúzsko – Česko (B-skupina)
20:15 Dánsko – Švédsko (A-skupina)
20:15 Švajčiarsko – Fínsko (B-skupina)

Program MS v hokeji na pondelok 15. mája 2017

16:15 Dánsko – Taliansko (A-skupina)
16:15 Kanada – Nórsko (B-skupina)
20:15 Rusko – Lotyšsko (A-skupina)
20:15 Francúzsko – Slovinsko (B-skupina)

Program MS v hokeji na utorok 16. mája 2017

12:15 Švédsko – SLOVENSKO (A-skupina)
12:15 Bielorusko – Nórsko (B-skupina)
16:15 Rusko – USA (A-skupina)
16:15 Česko – Švajčiarsko (B-skupina)
20:15 Nemecko – Lotyšsko (A-skupina)
20:15 Kanada – Fínsko (B-skupina)

Program MS v hokeji na štvrtok 18. mája

Play-off / Štvrťfinále

16:15 USA – Fínsko (Lanxess Arena, Kolín nad Rýnom)
16:15 Švajčiarsko – Švédsko (AccorHotels Arena, Paríž)
20:15 Kanada – Nemecko (Lanxess Arena, Kolín nad Rýnom)
20:15 Rusko – Česko (AccorHotels Arena, Paríž)

Program MS v hokeji na sobotu 20. mája

Play-off / Semifinále

15:15 Kanada – Rusko (Kolín nad Rýnom, Nemecko)
19:15 Fínsko – Švédsko (Kolín nad Rýnom, Nemecko)

Program finálového dňa MS v hokeji v nedeľu 21. mája

Play-off / Zápas o tretie miesto

16:15 Rusko – Fínsko (Lanxess Arena, Kolín nad Rýnom, Nemecko)

Play-off / Finále

20:45 Kanada – Švédsko (Lanxess Arena, Kolín nad Rýnom, Nemecko)

Sledujte Live