MS v hokeji 2018 v Dánsku – Program, Slovensko, skupiny…

MS 2018 v hokeji máj 20, 2018
Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2018 v Dánsku (Kodaň, Herning) 4. do 20. mája
MS v hokeji 2018 - program

V poradí 82. majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji hostí v roku 2018 Dánsko (Kodaň a Herning). Turnaj bude prebiehať od 4. do 20. mája.

Hokejisti Slovenska vstúpia do majstrovstiev sveta 2018 súbojom proti Čechom v sobotu 5. mája od 20:15. Pozrite si program Slovenska v základnej časti

Sledudujte MS v hokeji 2018 naživo - live stream online

Zloženie základných skupín MS 2018 v hokeji:

  • A-skupina (Kodaň / Royal Arena): kapacita 12 500 divákov
    Rusko, Švédsko, Česko, Švajčiarsko, Bielorusko, SLOVENSKO, Francúzsko, Rakúsko
  • B-skupina (Herning / Jyske Bank Boxen) kapacita 11 000 divákov
    Kanada, Fínsko, USA, Nemecko, Nórsko, Lotyšsko, Dánsko, Kórejská republika

Program a výsledky zápasov Slovenska na MS v hokeji 2018 (A-skupina):

Pozrite si nomináciu slovenskej hokejovej reprezentácie na MS v hokeji (4. - 20.5.2017)
Brankári: Denis Godla (KalPa Kuopio), Marek Čiliak (HC Kometa Brno), Patrik Rybár (Mountfield Hradec Králové)

Obrancovia: Adam Jánošík (HC Bílí Tygři Liberec), Michal Čajkovský (Avtomobilist Jekaterinburg), Marek Ďaloga (HC Sparta Praha), Martin Fehérváry (IK Oskarshamn), Dominik Graňák (Mountfield Hradec Králové), Mário Grman (Pirati Chomutov), Christián Jaroš (Belleville Senators/Ottawa Senators), Andrej Sekera (Edmonton Oilers)

Útočníci: Pavol Skalický (HC 05 Banská Bystrica), Martin Bakoš (HC Bílí Tygři Liberec), Lukáš Cingel (Mountfield Hradec Králové), Dávid Bondra, Dávid Buc, Patrik Svitana (všetci HK Poprad), Michal Krištof (HK Nitra), Juraj Mikúš (HC Litvínov), Marcel Haščák (HC Kometa Brno), Tomáš Marcinko (HC Oceláři Třinec), Andrej Kudrna (HC Sparta Praha), Ladislav Nagy, Marek Hovorka (obaja HC Košice), Tomáš Jurčo (Chicago Blackhawks)

Všetky zápasy Slovenska v môžete sledovať v priamom prenose na Jednotke – RTVS.

Kompletný program MS v hokeji 2018 v Dánskou:

Pozrite si rozpis zápasov majstrovstiev sveta v hokeji 2018 v dánskych mestách Kodaň a Herning po jednotlivých dňoch.

Video zostrihy všetkých zápasov si môžete pozrieť tu ›

Deň Čas Zápas Skupina / Miesto Výsledok
4.5.2018 16:15 Rusko – Francúzsko A-skupina (Kodaň)
4.5.2018 16:15 USA – Kanada B-skupina (Herning)
4.5.2018 20:15 Švédsko – Bielorusko A-skupina (Kodaň)
4.5.2018 20:15 Nemecko – Dánsko B-skupina (Herning)
5.5.2018 12:15 Švajčiarsko – Rakúsko A-skupina (Kodaň)
5.5.2018 12:15 Nórsko – Lotyšsko B-skupina (Herning)
5.5.2018 16:15 Bielorusko – Francúzsko A-skupina (Kodaň)
5.5.2018 16:15 Fínsko – Južná Kórea B-skupina (Herning)
5.5.2018 20:15 Česko – Slovensko A-skupina (Kodaň) LIVE
5.5.2018 20:15 USA – Dánsko B-skupina (Herning)
6.5.2018 12:15 Rusko – Rakúsko A-skupina (Kodaň)
6.5.2018 12:15 Kanada – Južná Kórea B-skupina (Herning)
6.5.2018 16:15 Švédsko – Česko A-skupina (Kodaň)
6.5.2018 16:15 Nemecko – Nórsko B-skupina (Herning)
6.5.2018 20:15 Švajčiarsko – Slovensko A-skupina (Kodaň) LIVE
6.5.2018 20:15 Fínsko – Lotyšsko B-skupina (Herning)
7.5.2018 16:15 Rusko – Bielorusko A-skupina (Kodaň)
7.5.2018 16:15 USA – Nemecko B-skupina (Herning)
7.5.2018 20:15 Švédsko – Francúzsko A-skupina (Kodaň)
7.5.2018 20:15 Kanada – Dánsko B-skupina (Herning)
8.5.2018 16:15 Slovensko – Rakúsko A-skupina (Kodaň) LIVE
8.5.2018 16:15 Lotyšsko – Južná Kórea B-skupina (Herning)
8.5.2018 20:15 Česko – Švajčiarsko A-skupina (Kodaň)
8.5.2018 20:15 Fínsko – Nórsko B-skupina (Herning)
9.5.2018 16:15 Švajčiarsko – Bielorusko A-skupina (Kodaň)
9.5.2018 16:15 Nemecko – Južná Kórea B-skupina (Herning)
9.5.2018 20:15 Švédsko – Rakúsko A-skupina (Kodaň)
9.5.2018 20:15 Fínsko – Dánsko B-skupina (Herning)
10.5.2018 16:15 Slovensko – Francúzsko A-skupina (Kodaň) LIVE
10.5.2018 16:15 USA – Lotyšsko B-skupina (Herning)
10.5.2018 20:15 Rusko – Česko A-skupina (Kodaň)
10.5.2018 20:15 Kanada – Nórsko B-skupina (Herning)
11.5.2018 16:15 Francúzsko – Rakúsko A-skupina (Kodaň)
11.5.2018 16:15 Nórsko – Dánsko B-skupina (Herning)
11.5.2018 20:15 Česko – Bielorusko A-skupina (Kodaň)
11.5.2018 20:15 USA – Južná Kórea B-skupina (Herning)
12.5.2018 12:15 Švédsko – Slovensko A-skupina (Kodaň) LIVE
12.5.2018 12:15 Nemecko – Lotyšsko B-skupina (Herning)
12.5.2018 16:15 Bielorusko – Rakúsko A-skupina (Kodaň)
12.5.2018 16:15 Dánsko- Južná Kórea B-skupina (Herning)
12.5.2018 20:15 Rusko – Švajčiarsko A-skupina (Kodaň)
12.5.2018 20:15 Kanada – Fínsko B-skupina (Herning)
13.5.2018 16:15 Česko – Francúzsko A-skupina (Kodaň)
13.5.2018 16:15 USA – Nórsko B-skupina (Herning)
13.5.2018 20:15 Švédsko – Švajčiarsko A-skupina (Kodaň)
13.5.2018 20:15 Fínsko – Nemecko B-skupina (Herning)
14.5.2018 16:15 Rusko – Slovensko A-skupina (Kodaň) LIVE
14.5.2018 16:15 Nórsko – Južná Kórea B-skupina (Herning)
14.5.2018 20:15 Česko – Rakúsko A-skupina (Kodaň)
14.5.2018 20:15 Kanada – Lotyšsko B-skupina (Herning)
15.5.2018 12:15 Švajčiarsko – Francúzsko A-skupina (Kodaň)
15.5.2018 12:15 Fínsko – USA B-skupina (Herning)
15.5.2018 16:15 Bielorusko – Slovensko A-skupina (Kodaň) LIVE
15.5.2018 16:15 Kanada – Nemecko B-skupina (Herning)
15.5.2018 20:15 Rusko – Švédsko A-skupina (Kodaň)
15.5.2018 20:15 Lotyšsko – Dánsko B-skupina (Herning)

MS v hokeji 2018 – program zápasov play off

Deň Čas Zápas Miesto
17.5.2018 16:15 Štvrťfinále: Česko – USA Kodaň
17.5.2018 16:15 Štvrťfinále: Rusko – Kanada Herning
17.5.2018 20:15 Štvrťfinále: Fínsko – Švajčiarsko Kodaň
17.5.2018 20:15 Štvrťfinále: Svédsko – Lotyšsko Herning
19.5.2018 15:15 Semifinále: Kanda – Švajčiarsko Kodaň
19.5.2018 19:15 Semifinále: Švédsko – USA Kodaň
20.5.2018 15:45 O 3. miesto: Kanada – USA Kodaň
20.5.2018 20:15 Finále: Švédsko – Švajčiarsko Kodaň

Sledujte Live