MS v hokeji 2018 v Dánsku – Program, Slovensko, skupiny…

máj 20, 2018
Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2018 v Dánsku (Kodaň, Herning) 4. do 20. mája

V poradí 82. majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji hostí v roku 2018 Dánsko (Kodaň a Herning). Turnaj bude prebiehať od 4. do 20. mája.

Hokejisti Slovenska vstúpia do majstrovstiev sveta 2018 súbojom proti Čechom v sobotu 5. mája od 20:15. Pozrite si program Slovenska v základnej časti

Sledudujte MS v hokeji 2018 naživo - live stream online

Zloženie základných skupín MS 2018 v hokeji:

  • A-skupina (Kodaň / Royal Arena): kapacita 12 500 divákov
    Rusko, Švédsko, Česko, Švajčiarsko, Bielorusko, SLOVENSKO, Francúzsko, Rakúsko
  • B-skupina (Herning / Jyske Bank Boxen) kapacita 11 000 divákov
    Kanada, Fínsko, USA, Nemecko, Nórsko, Lotyšsko, Dánsko, Kórejská republika

Program a výsledky zápasov Slovenska na MS v hokeji 2018 (A-skupina):

Pozrite si nomináciu slovenskej hokejovej reprezentácie na MS v hokeji (4. - 20.5.2017)

Všetky zápasy Slovenska v môžete sledovať v priamom prenose na Jednotke – RTVS.

Kompletný program MS v hokeji 2018 v Dánskou:

Pozrite si rozpis zápasov majstrovstiev sveta v hokeji 2018 v dánskych mestách Kodaň a Herning po jednotlivých dňoch.

Video zostrihy všetkých zápasov si môžete pozrieť tu ›

Deň Čas Zápas Skupina / Miesto Výsledok
4.5.2018 16:15 Rusko – Francúzsko A-skupina (Kodaň)
4.5.2018 16:15 USA – Kanada B-skupina (Herning)
4.5.2018 20:15 Švédsko – Bielorusko A-skupina (Kodaň)
4.5.2018 20:15 Nemecko – Dánsko B-skupina (Herning)
5.5.2018 12:15 Švajčiarsko – Rakúsko A-skupina (Kodaň)
5.5.2018 12:15 Nórsko – Lotyšsko B-skupina (Herning)
5.5.2018 16:15 Bielorusko – Francúzsko A-skupina (Kodaň)
5.5.2018 16:15 Fínsko – Južná Kórea B-skupina (Herning)
5.5.2018 20:15 Česko – Slovensko A-skupina (Kodaň) LIVE
5.5.2018 20:15 USA – Dánsko B-skupina (Herning)
6.5.2018 12:15 Rusko – Rakúsko A-skupina (Kodaň)
6.5.2018 12:15 Kanada – Južná Kórea B-skupina (Herning)
6.5.2018 16:15 Švédsko – Česko A-skupina (Kodaň)
6.5.2018 16:15 Nemecko – Nórsko B-skupina (Herning)
6.5.2018 20:15 Švajčiarsko – Slovensko A-skupina (Kodaň) LIVE
6.5.2018 20:15 Fínsko – Lotyšsko B-skupina (Herning)
7.5.2018 16:15 Rusko – Bielorusko A-skupina (Kodaň)
7.5.2018 16:15 USA – Nemecko B-skupina (Herning)
7.5.2018 20:15 Švédsko – Francúzsko A-skupina (Kodaň)
7.5.2018 20:15 Kanada – Dánsko B-skupina (Herning)
8.5.2018 16:15 Slovensko – Rakúsko A-skupina (Kodaň) LIVE
8.5.2018 16:15 Lotyšsko – Južná Kórea B-skupina (Herning)
8.5.2018 20:15 Česko – Švajčiarsko A-skupina (Kodaň)
8.5.2018 20:15 Fínsko – Nórsko B-skupina (Herning)
9.5.2018 16:15 Švajčiarsko – Bielorusko A-skupina (Kodaň)
9.5.2018 16:15 Nemecko – Južná Kórea B-skupina (Herning)
9.5.2018 20:15 Švédsko – Rakúsko A-skupina (Kodaň)
9.5.2018 20:15 Fínsko – Dánsko B-skupina (Herning)
10.5.2018 16:15 Slovensko – Francúzsko A-skupina (Kodaň) LIVE
10.5.2018 16:15 USA – Lotyšsko B-skupina (Herning)
10.5.2018 20:15 Rusko – Česko A-skupina (Kodaň)
10.5.2018 20:15 Kanada – Nórsko B-skupina (Herning)
11.5.2018 16:15 Francúzsko – Rakúsko A-skupina (Kodaň)
11.5.2018 16:15 Nórsko – Dánsko B-skupina (Herning)
11.5.2018 20:15 Česko – Bielorusko A-skupina (Kodaň)
11.5.2018 20:15 USA – Južná Kórea B-skupina (Herning)
12.5.2018 12:15 Švédsko – Slovensko A-skupina (Kodaň) LIVE
12.5.2018 12:15 Nemecko – Lotyšsko B-skupina (Herning)
12.5.2018 16:15 Bielorusko – Rakúsko A-skupina (Kodaň)
12.5.2018 16:15 Dánsko- Južná Kórea B-skupina (Herning)
12.5.2018 20:15 Rusko – Švajčiarsko A-skupina (Kodaň)
12.5.2018 20:15 Kanada – Fínsko B-skupina (Herning)
13.5.2018 16:15 Česko – Francúzsko A-skupina (Kodaň)
13.5.2018 16:15 USA – Nórsko B-skupina (Herning)
13.5.2018 20:15 Švédsko – Švajčiarsko A-skupina (Kodaň)
13.5.2018 20:15 Fínsko – Nemecko B-skupina (Herning)
14.5.2018 16:15 Rusko – Slovensko A-skupina (Kodaň) LIVE
14.5.2018 16:15 Nórsko – Južná Kórea B-skupina (Herning)
14.5.2018 20:15 Česko – Rakúsko A-skupina (Kodaň)
14.5.2018 20:15 Kanada – Lotyšsko B-skupina (Herning)
15.5.2018 12:15 Švajčiarsko – Francúzsko A-skupina (Kodaň)
15.5.2018 12:15 Fínsko – USA B-skupina (Herning)
15.5.2018 16:15 Bielorusko – Slovensko A-skupina (Kodaň) LIVE
15.5.2018 16:15 Kanada – Nemecko B-skupina (Herning)
15.5.2018 20:15 Rusko – Švédsko A-skupina (Kodaň)
15.5.2018 20:15 Lotyšsko – Dánsko B-skupina (Herning)

MS v hokeji 2018 – program zápasov play off

Deň Čas Zápas Miesto
17.5.2018 16:15 Štvrťfinále: Česko – USA Kodaň
17.5.2018 16:15 Štvrťfinále: Rusko – Kanada Herning
17.5.2018 20:15 Štvrťfinále: Fínsko – Švajčiarsko Kodaň
17.5.2018 20:15 Štvrťfinále: Svédsko – Lotyšsko Herning
19.5.2018 15:15 Semifinále: Kanda – Švajčiarsko Kodaň
19.5.2018 19:15 Semifinále: Švédsko – USA Kodaň
20.5.2018 15:45 O 3. miesto: Kanada – USA Kodaň
20.5.2018 20:15 Finále: Švédsko – Švajčiarsko Kodaň

Sledujte Live