MS v hokeji 2019 - súťaž o vstupenky, dresy a bonusy

Boston Bruins – Philadelphia Flyers (2:1)

NHL marec 11, 2017
NHL / National Hockey League - Sezóna 2016/2017

Boston Bruins – Philadelphia Flers 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)

Góly: 19. Pastrňák (Bergeron), 60. Stafford (K. Miller) – 22. Weal (Simmonds, Giroux)

Zdeno Chára odohral 26:23 min, zablokoval tri strely súpera a jedenkrát vystrelil.
Peter Cehlárik (obaja Boston) nefiguruje v zápise o stretnutí.


Boston Bruins

Domácí Boston je na sedmém místě Východní konference a stále tak jeho hráči bojují o udržení se v elitní osmičce, která zaručuje postup do vyřazovacích bojů. Na svém kontě mají hokejisté Bruins šestasedmdesát bodů, na záda jim ale dýchá hned několik týmů, které mají minimální ztrátu na osm nejlepších týmů.

Proto by Medvědi měli dnes na svém ledě určitě bodovat, aby si svou pozici přinejmenším udrželi. Naposledy doma bodovali plně, když porazili vysoko 6:1 Detroit. Do střeleckých statistik se zapsali dva čeští hráči, Davidové Krejčí a Pastrňák, ale také slovenský obr Zdeno Chára. I dnes se tak pokusí svého soupeře porazit.

Československá stopa v utkání:

David Pastrňák, David Krejčí, Zdeno Chára, Peter Cehlárik

Philadelphia Flyers

To hostující Philadelphia je na tom o něco hůře. Ve stejné konferenci je jedenáctá a na osmé místo ztrácí pět bodů. Jelikož Letci musí o play-off stále bojovat, dá se na ledě Bostonu očekávat jejich velká snaha sebrat domácím hokejistům nějaké body, nejlépe však oba dva.

Proti Bruins to ovšem nebudou mít vůbec jednoduché. Ti ve svém teritoriu nebudou chtít prodat svou kůži lacino. Čeká nás jistě zajímavý zápas. Flyers naposledy prohráli na ledě Toronta 2:4 a nyní budou chtít své klopýtnutí odčinit.

Československá stopa v utkání:

Radko Gudas, Jakub Voráček, Michal Neuvirth

Vzájemná utkání

Oba celky se v právě probíhající sezóně utkaly dvakrát. Nejprve doma zvítězila Philadelphia 3:2 po samostatných nájezdech, Boston pak svému soupeři prohru doma oplatil a bral výsledek 6:3. Jak to tedy dopadne dnes?

MS v hokeji 2019 - hokejový dres a bonus 15 EUR zdarma