MS v hokeji 2019 - súťaž o vstupenky, dresy a bonusy

New York Islanders – Columbus Blue Jackets (2:3 pp)

NHL marec 18, 2017
NHL / National Hockey League - Sezóna 2016/2017

NY Islanders – Columbus 2:3 pp (1:0, 0:2, 1:0 – 0:1)

Góly: 15. Hamonic (Chimera, Beauvillier), 49. Tavares (Seidenberg, Mayfield) – 21. Bjorkstrand, 36. Anderson (Foligno, Werenski), 62. Atkinson (Werenski, Dubinsky).

Brankári: Greiss – Korpisalo. Strely na bránku: 22:38, 14.007 divákov.


New York Islanders

Ostrované stále bojují o postupové místo do vyřazovacích bojů. V tabulce Východní konference jsou na devátém místě se ziskem sedmasedmdesáti bodů a na Toronto, které okupuje osmou příčku, ztrácejí pouhý bod. V dnešním utkání si budou chtít domácí hokejisté připsat další body, nejlépe oba dva, aby si odstup udrželi nebo v případě klopýtnutí Toronta pak postoupili o nějaký ten stupínek výše. Uvidíme, jak se s dnešním duelem s Columbusem popasují. Poslední domácí zápas Ostrované nezvládli a připsali si prohru 2:4 s Winnipegem.

Columbus Blue Jackets

V letošní sezóně je totiž Columbus rozjetý a patří mu druhé místo ve Východní konferenci s šestadevadesáti body a jediný bod pak ztrácí na Washington, jenž je na první pozici. Kabátníci si tak letos s největší pravděpodobností zahrají ve vyřazovacích bojích, což je po předchozích sezónách velký úspěch. Po příchodu trenéra Johna Tortorelly tak sklízejí jeho svěřenci úspěchy. Jak tomu bude dnes na ledě Ostrovanů, se necháme překvapit. Jackets mají za sebou dva zápasy s výhrou. Nejprve porazili Philadelphii na jejím ledě 5:3 a doma pak srazili Floridu těsně 2:1. Připíší si třetí vítězství v řadě?

Vzájemná utkání

Oba celky se letos utkaly třikrát. Dvakrát byl úspěšný Columbus a jednou se z výhry radovali hokejisté New Yorku Islanders. Srovnají tak zápasovou bilanci dnes domácí, nebo Columbus potvrdí své tažení?

MS v hokeji 2019 - hokejový dres a bonus 15 EUR zdarma