MS v hokeji 2019 - súťaž o vstupenky, dresy a bonusy

Detroit Red Wings – New York Rangers (1:4)

NHL marec 12, 2017
NHL / National Hockey League - Sezóna 2016/2017


Detroit Red Wings z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. Poradil si s Chicagem Blackhawks 4:2. Nestačil na Calgary Flames 2:3 v prodloužení, Edmonton Oilers 3:4, Toronto Maple Leafs 2:3 a na Boston Bruins 1:6.

New York Rangers z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Bostonem Bruins 2:1, Tampou Bay Lightning 1:0 v prodloužení a s Floridou Panthers 5:2. Nestačil na Montreal Canadiens 1:4 a Carolinu Hurricanes 3:4.

Papírovým favoritem je jednoznačně hostující celek, domácí letošní sezóna absolutně nevychází podle představ. Petr Mrázek v jednom z rozhovorů poznamenal, že přestavba týmu byla nevyhnutelná, a tak se nyní ukazuje ona daň za přestavbu.

Domácí se nebudou moci spolehnout na Ericssona (poraněné zápěstí) a na Sproula (zranění v dolní části těla). Hosté nebudou moci využít služeb Fasta (poraněné rameno), Girardiho (kotník), Kleina (poraněná záda), gólmana Lundqvista (zranění v dolní části těla) a Nashe (zranění v horní části těla). Do zápasu také pravděpodobně nezasáhne Grabnes (zranění kyčle).

MS v hokeji 2019 - hokejový dres a bonus 15 EUR zdarma