MS vo futbale 2022 naživo – TV, online, live stream

MS vo futbale live
MS vo futbale, Katar / FIFA World Cup (20. novembra do 18. decembra 2022)
MS vo futbale 2022 naživo

Sledujte MS vo futbale 2022 naživo. Prehľad ako a kde pozerať futbalové Majstrovstvá sveta v Katare live v TV, online vysielanie (live stream) a rádio.

Kde sledovať MS vo futbale 2022 naživo

  • Termín MS: 20. 11. – 18. 12. 2022
  • Počet zápasov: 64 (32 dní)
  • Prenosy v TV: RTVS Šport, ČT sport, Nova
  • Prenosy online: Web RTVS, ČT, Voyo
  • Audio vysielanie: Rádio Slovensko
  • Finále: 18. 12. o 16:00 naživo na :Šport

MS vo futbale na RTVS Šport – priamy prenos

Majstrovstvá sveta vo futbale 2022 budeme môcť sledovať na verejnoprávnej stanici RTVS, ktorá odvysiela všetkých 64 zápasov v priamom TV prenose na kanáli RTVS :Šport.

MS 2022 vo futbale live stream – online vysielanie

MS vo futbale v Katare je možné sledovať online prostredníctvom internetového vysielania, ktorý nájdete na oficiálnej stránke www.rtvs.sk. Tento live stream je dostupný len na území Slovenska.

Futbal MS 2022 live v TV na ČT a Nova

Ak sa nachádzate v Českej republike, zápasy môžete sledovať na ČT Šport alebo na kanáloch Nova a Nova Action.

MS 2022 Katar online záznam / video zostrih

Záznamy a zostrihy zápasov si môžete pozrieť na internetových stránkach RTVS (www.rtvs.sk) a Českej televízie (sport.ceskatelevize.cz).

Harmonogram živých prenosov MS 2022 vo futbale, Katar

  • Skupinová fáza: 20.11. – 2.12.
  • Osemfinále: 3. – 6.12.
  • Štvrťfinále: 9. – 10.12.
  • Semifinále: 13. – 14.12.
  • O 3. miesto: 17.12.
  • Finále: 18.12.

Program MS vo futbale 2022 live

Kompletný prehľad všetkých zápasov MS vo futbale, ktoré môžete sledovať v priamom prenose na RTVS Šport.

MS vo futbale v Katare naživo na :Šport – základné skupiny

podľa dní (časy sú v SEČ)

20. november

  • Katar – Ekvádor (skupina A) 17:00 hod

21. november

  • Anglicko – Irán (skupina B) 14:00 hod
  • Holandsko – Senegal (skupina A) 17:00 hod
  • USA – Wales (skupina B) 20:00 hod

22. november

  • Argentína – Saudská Arábia (skupina C) 11:00 hod
  • Dánsko – Tunisko (skupina D) 14:00 hod
  • Mexiko – Poľsko (skupina C)  17:00 hod
  • Francúzsko – Austrália (skupina D)  20:00 hod

23. november

  • Maroko – Chorvátsko (skupina F) 11:00 hod
  • Nemecko – Japonsko (skupina E) 14:00 hod
  • Španielsko – Kostarika (skupina E) 17:00 hod
  • Belgicko – Kanada (skupina F) 20:00 hod

24. november

  • Švajčiarsko – Kamerun (skupina G) 11:00 hod
  • Uruguaj – Južná Kórea (skupina H)  14:00 hod
  • Portugalsko – Ghana (skupina H)  17:00 hod
  • Brazília – Srbsko (skupina G) 20:00 hod

25. november

  • Irán – Wales (skupina B) 11:00 hod
  • Katar – Senegal (skupina A) 14:00 hod
  • Holandsko – Ekvádor (skupina A) 17:00 hod
  • Anglicko – USA (skupina B) 20:00 hod

26. november

  • Tunisko – Austrália (skupina D) 11.00 hod
  • Poľsko – Saudská Arábia (skupina C) 14:00 hod
  • Francúzsko – Dánsko (skupina D) 17:00 hod
  • Argentína – Mexiko (skupina C) 20:00 hod

27. november

  • Japonsko – Kostarika (skupina E) 11:00 hod
  • Belgicko – Maroko (skupina F) 14:00 hod
  • Chorvátsko – Kanada (skupina F) 17:00 hod
  • Španielsko – Nemecko (skupina E) 20:00 hod

28. november

  • Kamerun – Srbsko (skupina G) 11:00 hod
  • Južná Kórea – Ghana (skupina H) 14:00 hod
  • Brazília – Švajčiarsko (skupina G) 17:00 hod
  • Portugalsko – Uruguaj (skupina H) 20:00 hod

29. november

  • Holandsko – Katar (skupina A)16:00 hod
  • Anglicko – Wales (skupina B) 20:00 hod

30. november

  • Francúzsko – Tunisko (skupina D) 16:00 hod
  • Poľsko – Argentína (skupina C) 20:00 hod

1. december

  • Chorvátsko – Belgicko (skupina F) 16:00 hod
  • Japonsko – Španielsko (skupina E) 20:00 hod

2. december

  • Južná Kórea – Portugalsko (skupina H) 16:00 hod
  • Brazília – Kamerun (skupina G)  20:00 hod

Program play-off MS 2022 vo futbale live na RTVS Šport

Kompletný program vyraďovacej časti play-off na MS vo futbale v Katere – osemfinále, štvrťfinále, semifinále, o 3. miesto, finále

OSEMFINÁLE

sobota 3. decembra

  • 1A – 2B 16.00 h
  • 1C – 2D 20.00 h

sobota 4. decembra

  • 1D – 2C 16.00 h
  • 1B – 2A 20.00 h

sobota 5. decembra

  • 1E – 2F 16.00 h
  • 1G – 2H 20.00 h

sobota 6. decembra

  • 1F – 2E 16.00 h
  • 1H – 2G 20.00 h

ŠTVRŤFINÁLE

sobota 9. decembra

  • víťaz osemfinále 5 – víťaz osemfinále 6 16.00 h
  • víťaz osemfinále 1 – víťaz osemfinále 2 20.00 h

sobota 10. decembra

  • víťaz osemfinále 7 – víťaz osemfinále 8 16.00 h
  • víťaz osemfinále 3 – víťaz osemfinále 4 20.00 h

SEMIFINÁLE

sobota 13. decembra

  • víťaz štvrťfinále 1 – víťaz štvrťfinále 2 20.00 h

sobota 14. decembra

  • víťaz štvrťfinále 3 – víťaz štvrťfinále 4 20.00 h

O BRONZ

sobota 17. decembra

  • zdolaný semifinále 1 – zdolaný semifinále 2 16.00 h

FINÁLE

sobota 18. decembra

  • víťaz semifinále 1 – víťaz semifinále 2 16.00 h