HC Slovan Bratislava v KHL 2017/18 – Rozpis zápasov

júl 10, 2017
Program, výsledky a video highlights zápasov pre sezónu 20167/18

Hráči hokejového klubu HC Slovana Bratislava vstúpia do svojej 6. sezóny v KHL dvojzápasovým tripom na klziskách súperov. Prvý duel základnej časti ročníka 2017/2018 ich čaká v stredu 23. augusta 2017 na ľade obhajcu trofeje SKA Petrohrad.

Sledujte HC Slovan Bratislava v KHL naživo: Link 1 | Link 2 ▸

 

Po víťazovi Gagarinovho pohára nasledujú stretnutia s Lokomotivom Jaroslavľ a Dinamom Moskva. Prvý domáci duel odohrajú „belasí“ v stredu 30. augusta proti Dinamu Minsk. Nasledujú ďalšie štyri domáce zápasy so Sibirom Novosibirsk, Jugrou Chanty-mansijsk, Avangardom Omsk a Neftechimikom Nižnekamsk.

Pozrite sa na kompletný rozpis zápasov HC Slovana Bratislava v KHL 2017/18

V KHL 2017/2018 na súpiskách klubov okrem Slovana Bratislava figurujú štyria Slováci – v Jetakerinburgu Michal Čajkovský, v Chanty Mansijsku Martin Štajnoch, v Čerepovci a Július Hudáček a v čínskom klube Červená hviezda Kchun-lun obranca Marek Ďaloga.

Zloženie divízii KHL v sezóne 2017/2018:

ZÁPADNÁ KONFERENCIA

Bobrovova divízia:
Dinamo Minsk, Dinamo Riga, Jokerit Helsinki, SKA Petrohrad, Slovan Bratislava, Spartak Moskva

Tarasovova divízia:
Viťaz Čechov, Dinamo Moskva, Lokomotiv Jaroslavľ, Severstaľ Čerepovec, HK Soči, Torpedo Nižnij Novgorod, CSKA Moskva

VÝCHODNÁ KONFERENCIA

Charlamovova divízia:
Avtomobilist Jekaterinburg, Ak Bars Kazaň, Lada Togliatti, Metallurg Magnitogorsk, Neftechimik Nižnekamsk, Traktor Čeľabinsk, Jugra Chanty-Mansijsk

Černyševova divízia:
Avangard Omsk, Admiral Vladivostok, Amur Chabarovsk, Barys Astana, Salavat Julajev Ufa, Sibir Novosibirsk, Červená hviezda Kchun-lun

Live prenosy zadarmo

HC Slovan Bratislava logoHC SLOVAN ROZPIS ZÁPASOV 2017/18KHL logo

JÚL 2017 | AUG 2017 | SEP 2017 | OKT 2017 | NOV 2017 | DEC 2017 | JAN 2018 | FEB 2018 | MAR 2018

JÚL 2017 (Prípravné zápasy)
DÁTUM ČAS SÚPER MIESTO VÝSLEDOK PRENOS
Štv, 20.07.2017 12:00 HC Dynamo Pardubice Vonku 2:1 pp Video zostrih ›
Str, 19.07.2017 19:00 HC Dynamo Pardubice Vonku 5:2 Video zostrih ›
Uto, 25.07.2017 18:00 Spartak Moskva Doma 3:2 pp Video zostrih ›
Štv, 27.07.2017 00:00 Torpedo Nižnij Novgorod Vonku nehralo sa

AUGUST 2017 (Prípravné zápasy)
DÁTUM ČAS SÚPER MIESTO VÝSLEDOK VIDEO / TV
Str, 02.08.2017 18:00 HC PSG Zlín Doma 4:6 pp Sumár zápasu ›
Štv, 03.08.2017 00:00 HC Kometa Brno Vonku 0:3 Sumár zápasu ›
Uto, 08.08.2017 15:00 Dinamo Riga Vonku 3:2 Sumár zápasu ›
Str, 09.08.2017 19:00 EC Kassel Huskies Vonku 3:2 Sumár zápasu ›
Štv, 10.08.2017 13:30 Viťaz Podolsk Vonku 4:2 Sumár zápasu ›
Uto, 15.08.2017 18:00 HC Kometa Brno Doma 3:2 po sn Sumár zápasu ›
Štv, 17.08.2017 00:00 HC’05 Banska Bystrica Vonku 5:2 Sumár zápasu ›

AUGUST 2017 (Základná časť)
DÁTUM ČAS SÚPER MIESTO VÝSLEDOK VIDEO / TV
Str, 23.08.2017 18:30 SKA Petrohrad Vonku 7:1 Sumár zápasu ›
Pia, 25.08.2017 16:00 Lokomotiv Jaroslavľ Vonku 5:1 Sumár zápasu ›
Ned, 27.08.2017 16:00 Dynamo Moskva Vonku 4:2 Sumár zápasu ›
Str, 30.08.2017 19:00 Dinamo Minsk Doma 4:2 Sumár zápasu ›

SEPTEMBER 2017 (Základná časť)
DÁTUM ČAS SÚPER MIESTO VÝSLEDOK VIDEO / TV
Pia, 01.09.2017 17:00 Sibir Novosibirsk Doma 2:1 Sumár zápasu ›
Ned, 03.09.2017 17:00 Jugra Chanty-Mansijsk Doma 2:3 po sn Sumár zápasu ›
Uto, 05.09.2017 19:00 Avangard Omsk Doma 1:4 Sumár zápasu ›
Pia, 08.09.2017 19:00 Neftechimik Nižnekamsk Doma 3:4 pp Sumár zápasu ›
Pon, 11.09.2017 11:00 Vladivostok Admiral Vonku 2:1 po sn Sumár zápasu ›
Str, 13.09.2017 13:00 Kunlun Red Star Vonku 2:0 Sumár zápasu ›
Pia, 15.09.2017 11:00 Amur Chabarovsk Vonku 2:3 Sumár zápasu ›
Str, 20.09.2017 19:00 AK Bars Kazaň Doma 3:6 Sumár zápasu ›
Sob, 23.09.2017 16:00 Viťaz Podolsk Vonku 4:0 Sumár zápasu ›
Pon, 25.09.2017 18:30 CSKA Moskva Vonku 3:2 Sumár zápasu ›
Str, 27.09.2017 19:00 Viťaz Podolsk Doma 4:3 Sumár zápasu ›

OKTÓBER 2017 (Základná časť)
DÁTUM ČAS SÚPER MIESTO VÝSLEDOK VIDEO / TV
Ned, 01.10.2017 17:00 Spartak Moskva Doma 1:2 pp Sumár zápasu ›
Uto, 03.10.2017 19:00 Severstaľ Čerepovec Doma 5:4 po sn Sumár zápasu ›
Štv, 05.10.2017 19:00 Torpedo Nižnij Novgorod Doma 0:1 Sumár zápasu ›
Sob, 07.10.2017 17:00 Dinamo Riga Doma 2:3 pp Sumár zápasu ›
Pon, 09.10.2017 19:00 HC Soči Doma 4:1 Sumár zápasu ›
Štv, 12.10.2017 13:00 Avtomobilist Jekaterinburg Vonku 6:3 Sumár zápasu ›
Sob, 14.10.2017 12:00 Traktor Čeľabinsk Vonku 2:1 Sumár zápasu ›
Pon, 16.10.2017 15:00 Metallurg Magnitogorsk Vonku 4:1 Sumár zápasu ›
Str, 18.10.2017 17:00 Lada Togliatti Vonku 5:1 Sumár zápasu ›
Pon, 23.10.2017 19:00 Dynamo Moskva Doma 4:2 Sumár zápasu ›
Str, 25.10.2017 19:00 Lokomotiv Jaroslavľ Doma 2:3 Sumár zápasu ›
Pia, 27.10.2017 19:00 SKA Petrohrad Doma 0:5 Sumár zápasu ›

NOVEMBER 2017 (Základná časť)
DÁTUM ČAS SÚPER MIESTO VÝSLEDOK VIDEO / TV
Str, 01.11.2017 14:30 Barys Astana Vonku 5:2 Sumár zápasu ›
Pia, 03.11.2017 15:00 Jugra Chanty-Mansijsk Vonku 2:4 Sumár zápasu ›
Ned, 05.11.2017 12:00 Avangard Omsk Vonku 5:1 Sumár zápasu ›
Uto, 07.11.2017 14:30 Sibir Novosibirsk Vonku 3:1 Sumár zápasu ›
Pon, 13.11.2017 19:00 Salavat Julajev Ufa Doma 3:2 Sumár zápasu ›
Uto, 21.11.2017 19:00 Viťaz Podolsk Doma 4:5 pp Sumár zápasu ›
Sob, 25.11.2017 17:00 Amur Chabarovsk Doma 5:1 Sumár zápasu ›
Pon, 27.11.2017 19:00 Kunlun Red Star Doma 2:1 pp Sumár zápasu ›
Uto, 28.11.2017 19:00 Vladivostok Admiral Doma 1:0 Sumár zápasu ›

DECEMBER 2017 (Základná časť)
DÁTUM ČAS SÚPER MIESTO VÝSLEDOK VIDEO / TV
Ned, 03.12.2017 16:00 Dinamo Riga Vonku 5:1 pp Sumár zápasu ›
Uto, 05.12.2017 17:00 Torpedo Nižnij Novgorod Vonku 4:1 pp Sumár zápasu ›
Štv, 07.12.2017 19:00 Severstaľ Čerepovec Vonku 5:3 pp Sumár zápasu ›
Sob, 09.12.2017 15:00 Spartak Moskva Vonku 8:2 Sumár zápasu ›
Pon, 11.12.2017 18:00 Dinamo Minsk Vonku 3:1 Sumár zápasu ›
Pon, 18.12.2017 19:00 Barys Astana Doma 0:2 Sumár zápasu ›
Str, 20.12.2017 19:00 Lada Togliatti Doma 2:4 Sumár zápasu ›
Sob, 23.12.2017 17:00 Avtomobilist Jekaterinburg Doma 4:5 pp Sumár zápasu ›
Uto, 26.12.2017 17:00 Jokerit Helsinki Vonku 2:3 Sumár zápasu ›
Sob, 30.12.2017 19:00 Jokerit Helsinki Doma 3:2 Sumár zápasu ›

JANUÁR 2018 (Základná časť)
DÁTUM ČAS SÚPER MIESTO VÝSLEDOK VIDEO / TV
Ned, 07.01.2018 17:00 CSKA Moskva Doma 0:3 Sumár zápasu ›
Uto, 09.01.2018 19:00 Metallurg Magnitogorsk Doma 4:3 Sumár zápasu ›
Štv, 11.01.2018 19:00 Traktor Čeľabinsk Doma 0:3 Sumár zápasu ›
Str, 17.01.2018 17:30 HC Soči Vonku 1:2 Sumár zápasu ›
Pia, 19.01.2018 17:00 AK Bars Kazaň Vonku 2:4 Sumár zápasu ›
Ned, 21.01.2018 14:00 Salavat Julajev Ufa Vonku 5:3 Sumár zápasu ›
Uto, 23.01.2018 16:00 Neftechimik Nižnekamsk Vonku 5:1 Sumár zápasu ›
Štv, 25.01.2018 19:00 Dinamo Minsk Vonku 3:2 Sumár zápasu ›

FEBRUÁR 2018 (Základná časť)
DÁTUM ČAS SÚPER MIESTO VÝSLEDOK VIDEO / TV
Uto, 27.02.2018 17:00 Viťaz Podolsk Vonku 5:3 Sumár zápasu ›

MAREC 2018 (Základná časť)
DÁTUM ČAS SÚPER MIESTO VÝSLEDOK VIDEO / TV
Štv, 01.03.2018 19:00 Dinamo Minsk Doma 4:2 Sumár zápasu ›

Sledujte Live