ZOH v hokeji 2018: Program, skupiny online prenosy

Olympiáda február 25, 2018
Hokej - Zimná olympiáda 2018 v Pjongčangu (Južná Kórea)

XXIII. Zimné olympijské hry 2018 sa v juhokórejskom Pjongčangu oficiálne začínajú 9. februára 2018, kedy je na programe otvárací ceremoniál.

Všetky aktuálne informácie o hokejovom turnaji na ZOH 2018 sa dozviete na off. webe hier.

ZOH 2018 TabuľkyProgramVideoVýsledkyOff. webFBTwitterLIVE

Olympijský hokejový turnaj sa začína v stredu 14. februára 2018.

Súboje základných skupín vyvrcholia v nedeľu 18. februára 2018. Priamo do stredajších štvrťfinále postúpia víťazi každej z troch skupín a najlepší tím z druhých miest, ďalších osem kolektívov čaká v utorok 20. februára osemfinále.

Semifinálové zápasy sú naplánované na piatok 23. februára, o deň neskôr sa uskutoční stretnutie o bronz a finále v nedeľu 25. februára o 13.10 h miestneho času (5.10 h SELČ).

Zloženie základných skupín na ZOH 2018

Na hokejovom turnaji štartuje dvanásť mužstiev, ktoré sú rozdelené do troch skupín po štyri tímy.

  • A-skupina: Česko, Švajčiarsko, Kanada, Južná Kórea
  • B-skupina: Rusko, SLOVENSKO, Slovinsko, USA
  • C-skupina: Fínsko, Nemecko, Nórsko, Švédsko

ZOH 2018 – Program Slovenska na hokejovom turnaji:

Slovenská hokejová reprezentácia začne svoje účinkovanie na ZOH 2018 v kórejskom Pjongčangu duelom proti Rusom v stredu 14. februára.

ZOH 2018 Hokej – Nominácia Slovenska:

Pozrite si nomináciu slovenskej hokejovej reprezentácie na februárové ZOH 2018 v Pjongčangu (14. 2. 2018 - 25. 2. 2018)

Brankári: Ján Laco (HC Sparta Praha/ČR), Branislav Konrád (HC Olomouc/ČR), Patrik Rybár (HK Hradec Králové/ČR)

Obrancovia: Ivan Baranka (HC Vitkovice Ridera/ČR), Michal Čajkovský (HC Avtomobilist Jekaterinburg, Rus./KHL), Dominik Graňák (HK Hradec Králové/ČR), Marek Ďaloga (HC Sparta Praha/ČR), Tomáš Starosta (HK Dukla Trenčín), Juraj Valach (Piráti Chomutov/ČR), Peter Čerešňák (HC Škoda Plzeň/ČR), Juraj Mikuš (HC Sparta Praha/ČR)

Útočníci: Martin Bakoš (Bílí Tygři Liberec/ČR), Miloš Bubela (HC ’05 iClinic Banská Bystrica), Marcel Haščák (HC Kometa Brno/ČR), Lukáš Cingeľ (HK Hradec Králové/ČR), Tomáš Marcinko (HC Oceláři Třinec/ČR), Patrik Lamper (HC ’05 iClinic Banská Bystrica), Ladislav Nagy (HC Košice), Tomáš Surový (HC ’05 iClinic Banská Bystrica), Andrej Kudrna (HC Sparta Praha/ČR), Peter Ölvecký (HK Dukla Trenčín), Michal Krištof (HK Nitra), Matej Paulovič (HK Nitra), Matúš Sukeľ (MHk 32 Liptovský Mikuláš), Marek Hovorka (HC Košice)

ZOH v hokeji 2018 naživo priamy prenos a online

Hokejové zápasy budete môcť sledovať na RTVS, alebo na ČT Šport.

Jednotlivé zápolenia slovenských hokejistov a nielen ich budete môcť sledovať prostredníctvom ONLINE PRENOSOV na našom webe.

Ďalšou možnosťou je využitie live streamov na internete.

Kompletný program zápasov hokejového turnaja na ZOH 2018:

Miesto konania: Pjongčang (Južná Kórea) / Štadióny: Gangneung Hockey Centre a Kwandong Hockey Centre


  • 14. februára 2018 (streda)

13:10 | SLOVENSKO – Rusko
13:10 | USA – Slovinsko

  • 15. február 2018 (štvrtok)

04:10 | Fínsko – Nemecko
08:40 | Nórsko – Švédsko
13:10 | Česko – Južná Kórea
13:10 | Švajčiarsko – Kanada

  • 16. február 2018 (piatok)

04:10 | USA – SLOVENSKO
08:40 | Rusko – Slovinsko
13:10 | Fínsko – Nórsko
13:10 | Švédsko – Nemecko

  • 17. február 2018 (sobota)

04:10 | Kanada – Česko
08:40 | Južná Kórea – Švajčiarsko
13:10 | Rusko – USA
13:10 | SLOVENSKO – Slovinsko

  • 18. február 2018 (nedeľa)

04:10 | Nemecko – Nórsko
08:40 | Česko – Švajčiarsko
13:10 | Kanada – Južná Kórea
13:10 | Švédsko – Fínsko

  • 20. február 2018 (utorok)

04:10 | play off – osemfinále #1 | USA – SLOVENSKO
08:40 | play off – osemfinále #2 | Slovinsko – Nórsko
13:10 | play off – osemfinále #3 | Fínsko – Južná Kórea
13:10 | play off – osemfinále #4 | Švajčiarsko – Nemecko

  • 21. február 2018 (streda)

04:10 | štvrťfinále #1 | Česko – USA
08:40 | štvrťfinále #2 | Rusko – Nórsko
13:10 | štvrťfinále #3 | Kanada – Fínsko
13:10 | štvrťfinále #4 | Švedsko – Nemecko

  • 23. február 2018 (piatok)

08:40 | semifinále #1 | Česko – Rusko
13:10 | semifinále #2 | Kanada – Nemecko

  • 24. február 2018 (sobota)

13:10 | zápas o bronz | Česko – Kanada

  • 25. február 2018 (nedeľa)

05:10 | zápas o zlato (finále) | Rusko – Nemecko

Sledujte Live