RG 2018: Yulia Putintseva – Madison Keys (0:2)

French Open jún 05, 2018
French Open / Roland Garros 27. mája - 10. júna, Paríž, Francúzsko (antuka)

French Open je to druhý tenisový turnaj Grand Slamu v ročnom tenisovom kalendári. Hrá sa na antukovom povrchu v období od polovice mája do začiatku júna v Paríži vo Francúzsku.

Americká tenistka Madison Keysová sa stala prvou semifinalistkou ženskej dvojhry na grandslanmovom turnaji Roland Garros v Paríži.

Yulia Putintseva (Kaz) – Madison Keys (Usa) 6:7,4:6

French Open - ženyŠtvrťfinále
utorok 05.06.2018 o 14:08
Putintseva
0:2
6:7, 4:6
Koniec
Keysová
Online prenos
Madison Keysová potvrdila roli velké favoritky a ve dvou setech vyřadila ruskou tenistku Julii Putincevovou, reprezentující Kazachstán. Oba sety byly hodně vyrovnané, přičemž první musela rozhodnout zkrácená hra poté, co americká tenistka za stavu 4:5 odpověděla brejkem na předchozí ztrátu podání. Ve druhé sadě to byla Madison Keysová, která jako první prolomila podání své soupeřky a na rozdíl od ní zápas dokázala dopodávat. Madison Keysová postoupila do semifinále Roland-Garros po setech 6:7 a 4:6. Dosáhne podruhé v kariéře finále?
Konec zápasu
Finalistka z US Open 2017 skvěle podala z levé strany ven z kurtu a Julia Putincevová neměla sílu na to, aby míč vrátila. Byl prostě hodně prudký. Madison Keysová proměňuje hned první mečbol a postupuje v Paříži do semifinále!
30-40
Madison Keysová na konci krátké výměny zahrála razantní forhend do pravého rohu a Julia Putincevová poslala bekhend podél levé čáry do sítě! Madison Keysová má mečbol!
30-30
Julia Putincevová předvedla po několikáté v zápase bekhendový drop shot, který jí Madison Keysová pod ostrým úhlem oplatila, jenže ruská tenistka ji ještě dokázala prohodit!
15-30
Madison Keysová to nyní udělala báječně, když napálila míč na téčko a poté zahrála vítězný nabíhaný forhend z pravé strany kurtu do vzdálenějšího levého rohu.
15-15
Madison Keysová skvěle podala na téčko a return Julie Putincevové skončil v síti. Rychle je srovnáno.
15-0
Court Suzanne-Lenglen utichl po bouřlivém potlesku a Madison Keysová začala podávat na vítězství v zápase. Julia Putincevová se po jejím druhém podání dostala do hry, která skončila poté, co americká hráčka poslala forhend do sítě.
4:5
Konec přestávky, podávat bude Madison Keysová.
4:5
Madison Keysová stále vede s brejkem 5:4 a po přestávce půjde podávat na postup do semifinále.
4:5
Následuje přestávka a výměna stran.
4:5
Julia Putincevová podala do sítě a podání si zopakovala. Madison Keysová poté převzala kontrolu nad výměnou, jenže nebyla dostatečně trpělivá a nabíhaný bekhend ze středu kurtu vyhodila vedle pravého rohu kurtu.
40-15
Madison Keysová se dostala do hry a měla na vrh, jenže po pár úderech vyhodila forhend za základní čáru.
30-15
Madison Keysová si počíhala na druhé podání své soupeřky ven z kurtu a předvedla nádherný bekhendový return, který lemoval pravou postranní čáru a byl vítězný.
30-0
Další solidní podání ze strany ruské tenisty, která výtečně podala na téčko. Madison Keysová returnovala do autu.
15-0
Julia Putincevová dobře podala a nic na tom nezměnil ani pohled Madison Keysové na stopu míče.
3:5
Madison Keysová skvěle podala na téčko, čímž si otevřela celý kurt, a zahrála vítězný forhend k levé postranní čáře. Americká tenistka potvrdila brejk a jeden gem ji dělí od postupu do semifinále letošního ročníku Roland-Garros!
15-40
Julia Putincevová se sice dostala na chvíli do hry, jenže ihned po returnu napálila svůj bekhend do sítě.
15-30
Madison Keysová skvěle podala na téčko a Julia Putincevová tentokrát returnovala rovnou do sítě.
15-15
Tak dlouho Madison Keysová opět kombinovala bekhend s forhendem, až to Julia Putincevová nevydržela a pod tlakem zahrála forhend příliš nízko. Míč skončil v síti.
15-0
Madison Keysová musela podávat na druhý pokus a Julia Putincevová se dostala do hry, která byla velice rychlá, protože Madison Keysová zahrála forhend z ostrého úhlu a pravé strany vedle vzdálenější levé čáry.
3:4
Konec přestávky, podávat bude Madison Keysová.
3:4
Následuje přestávka a výměna stran.
3:4
Julia Putincevová musela jít přes druhé podání, čehož Madison Keysová využila a zahrála vítězný forhendový return do volné levé strany kurtu! Tentokrát je to americká tenistka, která předvedla první brejk v setu a vede v něm 4:3.
30-40
Madison Keysová a její další parádní forhendový return podél pravé postranní čáry, po kterém se sice Julia Putincevová natáhla po míči, poslala ho ale vedle levé čáry. Brejkbol!
30-30
Julia Putincevová si pomohla skvělým podáním. Return americké tenistky skončil daleko za ní.
15-30
Obrovská chyba! Julia Putincevová po dobrém servisu zahrála ještě lepší bekhend do pravého rohu, jenže po náběhu k síti poslala forhendový volej daleko za levou čáru.
15-15
Madison Keysová vytáhla parádní return podél levé postranní čáry, po kterém Julia Putincevová poslala forhend do autu.
15-0
Julia Putincevová hodně minula středovou čáru a po jejím druhém podání přišel servis přesně na téčko, přesto se Madison Keysová dostala do hry, jenže byla pod tlakem a po krátké výměně vyhodila míč daleko do autu za základní čárou.
3:3
Madison Keysová tak dlouho honila Julii Putincevovou po kurtu, až ruská tenistka vyhodila míč za základní čáru.
15-40
Julia Putincevová se ocitla pod tlakem a Madison Keysová zahrála z pravého rohu kurtu nádherný diagonální forhend do vzdálenějšího levého rohu, který byl navíc vítězný.
15-30
Finalista US Open z roku 2017 skvěle podala ven z kurtu a Julia Putincevová se po míči jen marně natahovala.
15-15
Julia Putincevová se po druhém podání soupeřky dostala do hry a po krátké výměně zahrála vítězný bekhend podél levé čáry.
0-15
Madison Keysová chtěla podat na téčko a místa esa přišel druhý servis. Julia Putincevová se dostala do hry a opět se bránila, jenže neubránila. Třiadvacetiletá Američanka si oběhla míč na forhend a zahrála vítězný úder podél levé postranní čáry.
3:2
Konec přestávky, podávat bude Madison Keysová.
3:2
Následuje přestávka a výměna stran.
3:2
Julia Putincevová se ocitla po dobrém podání na síti, kde se nenechala dvakrát prohodit a ukončila výměnu bekhendovým volejem do otevřeného dvorce.
40-15
Julia Putincevová solidně podala, zatímco Madison Keysová returnovala tentokrát mimo kurt. Dva gemboly.
30-15
Madison Keysová udělala vše dobře, až na poslední míč. Julia Putincevová se po jejím forhendu a bekhendu ocitla pod velkým tlakem, jenže americká tenistka dala diagonálnímu bekhendu z levé strany příliš velkou razanci a míč skončil za vzdálenější pravou postranní čárou.
15-15
Madison Keysová returnovala do autu. Rychle je srovnáno.
0-15
Julia Putincevová po prvním servisu napálila míč do sítě a po druhém se míč od pásky odrazil mimo vymezený prostor, ruská tenistka tak zaznamenala první dvojchybu celého zápasu.
2:2
Madison Keysová se po podání vydala do středu kurtu, kde zahrála dva skvělé bekhendy podél levé postranní čáry, z nichž druhý byl vítězný. Srovnáno 2:2.
15-40
Julia Putincevová měla příležitost na to, aby se dostala do hry, jenže po druhém podání třiadvacetileté americké tenistky vyhodila forhendový return za základní čáru.
15-30
Madison Keysová skvěle podala na téčko. Další eso.
15-15
Madison Keysová po dalším razantním podání předvedla ostrý bekhend podél levé postranní čáry, na který se Julia Putincevová snažila odpovědět razantním forhendem, jenže ho poslala od základní čáru do autu.
15-0
Madison Keysová podala ven z kurtu a poté otřela forhend o pásku. Julia Putincevová se nenechala rozhodit a dál bojovala, což se vyplatilo, protože americká tenistka z pravé strany poslala forhend do sítě.
2:1
Konec přestávky, podávat bude Madison Keysová.
2:1
Následuje přestávka a výměna stran.
2:1
Julia Putincevová šla poprvé v tomto gemu přes druhé podání a Madison Keysová předvedla solidní bekhendový return, jenže vzápětí ze stejné strany vyhodila míč do autu.
40-0
Julia Putincevová servíruje báječně. Bude z toho čistá hra?
30-0
Julia Putincevová dobře podala a return americké tenistky opět skončil, tentokrát z bekhendu, za základní čárou.
15-0
Madison Keysová málem předvedla vítězný forhendový return podél pravé postranní čáry, jenže byl dlouhý.
1:1
Madison Keysová podržela podání a navíc čistou hrou.
0-40
Madison Keysová dobře podala a Alexandre Robein vzápětí slezl z umpiru, aby ukázal, že stopa lízla lajnu.
0-30
Americká tenistka má problémy s prvním servisem, na který nyní málem doplatila. Julia Putincevová zahrála skvělý drop shot, který ji americká tenistka oplatila. Ruské tenistce se sice podařil forhendový prohoz, jenže těsně minul levou postranní čáru.
0-15
Julia Putincevová nedokázala využít druhé podání své soupeřky, když forhendový return poslala za základní čáru.
1:0
Konec přestávky, podávat bude Madison Keysová.
1:0
Následuje přestávka a výměna stran.
1:0
Ruská tenistka reprezentující Kazachstán šla přes druhé podání a Madison Keysová se dostala do hry, ovšem ne nadlouho, protože bekhend vyhodila za základní čáru.
40-30
Julia Putincevová dobře podala a poté předvedla exkluzivní bekhendový drop shot podél levé postranní čáry, který dopadl těsně za síť. Gembol pro ruskou hráčku.
30-30
Julia Putincevová se snažila, co to šlo, jenže Madison Keysová byla lepší. První smeč u sítě ještě vítězná nebyla, druhá už ale ano, když zamířila do levého rohu kurtu.
30-15
Julia Putincevová podala americké tenistce dobře na tělo a Madison Keysová poslala return v předklonu do sítě.
15-15
Další nádherná výměna! Madison Keysová předvedla drop shot, na který Julia Putincevová dobře zareagovala. Následoval forhend ze strany Američanky, kterou ruská tenistka vzápětí dokázala podél levé postranní čáry u sítě prohodit! Krásný souboj ve stylu čtyřhry.
0-15
Julia Putincevová se na podání ocitla pod obrovským tlakem, kterého Madison Keysová využila, když si naběhla k síti a zahrála prudký forhend přesně na základní čáru.
0:0
Madison Keysová sice ztratila podání a Ruska Julia Putincevová šla v závěru prvního setu za stavu 5:4 podávat na zisk první sady, jenže americká tenistka ve správnou chvíli předvedl brejk, po kterém následovala zkrácená hra a lépe ji zvládla právě Madison Keysová.
6:7
Madison Keysová po druhém podání podala ven z kurtu a následovala delší výměna, v jejímž konci se Julia Putincevová hodně dlouho bránila, jenže nakonec neubránila. Madison Keysová zahrála vítězný bekhend podél levé lajny a získala první set zápasu v poměru 7:6!
5-6
Julia Putincevová měla obrovské štěstí, protože nyní poslala nabíhaný forhend do pásky, jenže míč se od ní odrazil na polovinu soupeřky. Ruska odvrátila celkem třetí setbol.
4-6
Také Julia Putincevová šla přes druhý servis, po kterém přišel nádherný forhendový return z rakety Madison Keysové podél levé postranní čáry a s ním další dva setboly!
4-5
Madison Keysová musela podávat na druhý pokus a po returnu Julie Putincevová poslala forhend zbytečně do sítě.
3-5
Madison Keysová krásně podala ven z kurtu a bekhendový return ruské tenistky zamířil pouze do sítě.
3-4
Madison Keysová na returnu hodně dlouho bojovala, jenže Julia Putincevová si ve správný čas pomohla drop shotem z bekhendu, u kterého americká tenistka byla pozdě.
2-4
Julia Putincevová opět podala ven z kurtu. Madison Keysová se dostala do hry zásluhou krásného bekhendu podél levé postranní čáry a po krátké výměně opět vykouzlila vítězný bekhend podél lajny! Americká tenistka otočila vývoj zkrácené hry.
2-3
Madison Keysová tentokrát po podání naprosto dominovala, a tak dlouho tlačila svou soupeřku k základní čáře, až ji nakonec udolala a ukončila výměnu vítězným forhendem do volného levého rohu.
2-2
Madison Keysová naservírovala do sítě a po druhém podání se Julia Putincevová dostala do hry, jenže ne nadlouho. Madison Keysová zahrála vítězný bekhend podél levé čáry.
2-1
Julia Putincevová opět podala dobře ven z kurtu, jenže Madison Keysová se tentokrát dokázala dostat do hry. Následovala dlouhá výměna, na jejímž konci Madison Keysová na drop shot odpověděla ještě kratším drop shotem a Julia Putincevová poslala míč do sítě.
2-0
Julia Putincevová skvěle podala ven z kurtu z levé strany a Madison Keysová poslala bekhendový return do autu.
1-0
Madison Keysová dlouho váhala s bekhendem, který nakonec poslala po kratší výměně do sítě.
6:6
Madison Keysová sice doběhla u základní čáry obranný lob soupeřky, jenže vzápětí bekhend vyhodila vedle vzdálenější pravé čáry. Julia Putincevová odvrátila dva setboly a brejkboly, po kterých nás čeká zkrácená hra!
A-40
Julia Putincevová podala do sítě a po druhém servisu se Madison Keysová dostala do hry. Následoval drop shot, který ji ruská tenistka krásně oplatila. Madison Keysová se vzápětí ještě dostala k forhendu, jenže míč hrála téměř u země a poslala ho za základní čáru.
40-40
Madison Keysová hodně dlouho tlačila svou soupeřku z forhendu, jenže poslední byl příliš nízký a skončil v síti. Julia Putincevová dokázala odvrátit dva brejkboly a setboly.
30-40
Madison Keysová na konci dlouhé výměny chtěla zahrát diagonální bekhend k pravé postranní čáře, jenže míč se od pásky odrazil vedle ní. První brejkbol a setbol odvrácen.
15-40
Madison Keysová a její další fantastický vítězný forhendový return, po kterém má dva brejkboly a zároveň také setboly!
15-30
Madison Keysová předvedla parádní diagonální forhendový return pod ostrým úhlem, na který ještě Julia Putincevová zareagovala, proti vítěznému forhendu do rohu kurtu ale byla bezmocná.
15-15
Julia Putincevová si oběhla po returnu své soupeřky míč na forhend a podél levé postranní čáry zahrála vítězný úder.
0-15
Julia Putincevová zvolila podání na tělo a Madison Keysová se dostala do hry. Obě hráčky vzápětí sváděly souboj úderů od základní čáry, v jehož závěru Julia Putincevová vyhodila forhend do autu.
5:6
Konec přestávky, podávat bude Julia Putincevová.
5:6
Následuje přestávka a výměna stran.
5:6
Madison Keysová podala na téčko s velkým odskokem míče a Julia Putincevová poslala forhendový return obloukem daleko vedle pravé postranní čáry. Brejk je potvrzen a Julia Putincevová půjde tentokrát podávat na setrvání v prvním setu.
30-40
Madison Keysová opět nepodala na první pokus, druhý servis byl ale dobrý a Julia Putincevová vyhodila forhendový return z pravé strany kurtu za základní čáru.
30-30
Madison Keysová musela jít přes druhé podání a byla z toho dlouhá výměna. Julia Putincevová se dlouho bránila čopovanými bekhendy a byla úspěšná, protože Madison Keysová poslala nabíhaný forhend podél pravé postranní čáry do autu.
15-30
Madison Keysová si po razantním podání nabíhala k síti a Julia Putincevová se ji pokusila prohodit bekhendovým prohozem podél levé postranní čáry, který skončil těsně v autu.
15-15
Ruská tenistka opět předvedla dobrý return a tentokrát to byla Madison Keysová, která chybovala.
0-15
Julia Putincevová se sice dokázala dostat do hry, jenže hned vzápětí vyhodila forhend za základní čáru do autu.
5:5
Madison Keysová zahrála se štěstím kopec na základní čáru a poté převzala kontrolu nad výměnou, na jejímž konci přišel vítězný forhend podél pravé postranní čáry! Americká tenistka si vzala ztracené podání zpět a je srovnáno 5:5!
15-40
Julia Putincevová se čopovanými diagonálními bekhendy dlouho bránila, jenže Madison Keysová ji z bekhendu fantasticky dokázala u základní čáry prohodit. Dva brejkboly!
15-30
Madison Keysová znovu byla ve hře, jenže tentokrát po krátké výměně vyhodila forhendový úder za základní čáru.
0-30
Madison Keysová se do toho pořádně opřela a po dalším prudkém returnu Julia Putincevová poslala míč do autu.
0-15
Julia Putincevová podává na zisk první sady, jenže nezačala dobře. Madison Keysová jí returnovala pod nohy a těžký bekhend ruské tenistky vzápětí skončil v síti.
5:4
Konec přestávky, podávat bude Julia Putincevová.
5:4
Následuje přestávka a výměna stran.
5:4
Madison Keysová parádně podala a Julia Putincevová returnovala hodně vysoko, čehož americká tenistka využila, nechala si míč dopadnout a zatloukla nekompromisní hřebík.
30-40
Julia Putincevová předvedla skvělý return, po kterém následoval vítězný forhend. Devátý gem ještě nekončí.
15-40
Madison Keysová se vydala po podání a drop shotu soupeřky k síti, kde se ji snažila Julia Putincevová dvakrát prohodit, jenže ani jednou neuspěla a volej soupeřky už byl vítězný.
15-30
A vzápětí téměř stejná výměna, na jejímž konci opět Julia Putincevová poslala bekhend do autu za základní čáru.
15-15
Madison Keysová na druhý pokus dobře podala a poté předvedla razantní forhend, po kterém Julia Putincevová vyhodila bekhend z levé strany za základní čáru do autu.
15-0
Julia Putincevová před pár okamžiky potvrdila brejk a nyní předvedla return, po kterém Američanka poslala míč do sítě.
5:3
Julia Putincevová podala na téčko a bylo z toho první eso.
40-15
Madison Keysová dobře zareagovala na zkrácení hry, jenže vzápětí byla donucena zahrát těžký bekhendový volej, který skončil v síti. Julia Putincevová měla nyní namále.
30-15
Madison Keysová se dobře opřela do podání ruské tenistky ven z kurtu, jenže její forhend byl dlouhý.
15-15
Julia Putincevová ovšem skvěle podala a její americká soupeřka tentokrát returnovala za základní čáru.
0-15
Madison Keysová předvedla nádherný return, který byl vítězný! Julia Putincevová se za míčem pouze ohlédla.
4:3
Konec přestávky, podávat bude Julia Putincevová.
4:3
Následuje přestávka a výměna stran.
4:3
Julia Putincevová se dostala po druhém servisu soupeřky do hry a Madison Keysová jí to vzápětí hodně usnadnila, když bekhendový úder podél levé čáry poslala do sítě! Julia Putincevová má brejk a vede nad americkou tenistkou 4:3.
40-30
Madison Keysová šla přes druhý servis a poté předvedla drop shot, který ji soupeřka krásně oplatila. Americká tenistka se poté pokusila o diagonální prohoz, jenže míč byl dlouhý. Julia Putincevová má brejkbol!
30-30
Julia Putincevová ovšem po vítězném returnu předvedla nevynucenou chybu, když čopovaný bekhend poslala do sítě.
30-15
Julia Putincevová předvedla parádní return z forhendu, který kopíroval pravou čáru. Vítězný return!
15-15
Madison Keysová opět podávala na druhý pokus a Julia Putincevová se dostala do hry. Ruská tenistka se poté dlouho bránila a nakonec uspěla, protože Madison Keysová napálila nabíhaný forhend do sítě.
0-15
Americká tenistka šla přes druhé podání, po kterém následovala delší výměna, na jejímž konci Julia Putincevová poslala forhendový úder z pravé strany za základní čáru.
3:3
Madison Keysová nedokázala využít druhého podání své soupeřky a skóre prvního setu je vyrovnané 3:3.
40-15
Madison Keysová se snažila dostat do hry, jenže po jejím bekhendovém returnu přišel vítězný bekhend soupeřky, který kopíroval levou postranní čáru.
30-15
Julia Putincevová už se chystala hrát, jenže Madison Keysová poslala forhendový return z úhlu pouze do sítě.
15-15
Julia Putincevová od základní čáry ihned po podání předvedl bekhendový drop shot, který byl úspěšný.
0-15
Nekrásnější výměna zápasu! Julia Putincevová se pokusila o drop shot, jenže Madison Keysová ho doběhla a poté se nenechala prohodit. Následoval volej a poté smeč, která byla vítězná.
2:3
Konec přestávky, podávat bude Julia Putincevová.
2:3
Následuje přestávka a výměna stran.
2:3
Madison Keysová si šla tvrdě za vítězným míčem, který nakonec sice nepřišel, Julia Putincevová ale trefila síť.
15-40
Madison Keysová má dva gemboly poté, co Julia Putincevová return po podání na téčko vyhodila za základní čáru.
15-30
Madison Keysová po returnu soupeřky a servisu na téčko nevěděla, zda má dříve zahrát bekhend nebo forhend. Nakonec platila první varianta, jenže míč napálila do sítě.
0-30
Madison Keysová dobře podala a po přibližně dvou nebo třech úderech zahrála vítězný forhend do pravého rohu.
0-15
Madison Keysová podala na první pokus mimo a Julia Putincevová se mohla dostat do hry, kdyby ovšem forhendový return nevyhodila zhruba metr za základní čáru.
2:2
Julia Putincevová kvalitně podala na tělo své soupeřky a Madison Keysová returnovala do sítě. Je srovnáno.
40-15
Julia Putincevová poslala první servis do sítě, zatímco druhý už byl v pořádku. Americká tenistka měla štěstí, že se její forhendový return od pásky odrazil přesně na pravou postranní čáru, následný úder už ale skončil v síti.
30-15
Madison Keysová se po podání soupeřky ven z kurtu pokusila o vítězný return z forhendu, pravou lajnu ovšem minula.
15-15
Ruská tenistka musela podávat na druhý pokus a Madison Keysová se dostala do hry, jenže byla zatlačena do kouta a musela běhat ze strany na stranu. Poslední bekhend skončil v síti.
0-15
Julia Putincevová z pravé strany poslala podání na téčko a poté předvedla forhend s dvěma bekhendy, z nichž poslední podél levé postranní čáry zamířil do sítě.
1:2
Konec přestávky, podávat bude Julia Putincevová.
1:2
Následuje přestávka a výměna stran.
1:2
Madison Keysová musela jít přes druhé podání, jenže Julia Putincevová toho nevyužila a poslala bekhendový return diagonálně za základní čáru.
0-40
A další razantní podání na téčko. Julia Putincevová returnovala hodně v předklonu a poslala míč do pásky.
0-30
Vzápětí americká tenistka předvedla své druhé eso.
0-15
Madison Keysová napálila míč do sítě a šla přes druhé podání, které bylo úspěšné. Julia Putincevová sice střídala údery a dobře se pohybovala, jenže Madison Keysová výměnu ukončila krásným vítězným bekhendem podél levé postranní čáry.
1:1
Madison Keysová se dokázala dostat do výměny, jenže po několika úderech bekhendový úder poslala za základní čáru.
40-15
Julia Putincevová z levé strany skvěle podala ven z kurtu a Madison Keysová v předklonu returnovala za základní čáru.
30-15
Moskevská rodačka si zopakovala díky pásce první podání a servis na téčko ji nevyšel. Rozhodčí ale výrok upravil, takže šla znovu přes první podání, které bylo úspěšné. Vzápětí obě hráčky svedly delší bitvu, na jejímž konci ruské tenistce nevyšel drop shot, který se od pásky odrazil na její polovinu kurtu.
30-0
Julia Putincevová opět skvěle podala, tentokrát na téčko, a její americká tenistka returnovala pouze do sítě.
15-0
Také Julia Putincevová začala zápas na podání servisem ven z kurtu, po kterém Madison Keysová returnovala do autu.
0:1
Konec přestávky, podávat bude Julia Putincevová.
0:1
Následuje přestávka a výměna stran.
0:1
Madison Keysová vzápětí předvedla eso a vede 1:0.
30-40
Madison Keysová parádně podala na téčko a poté mohla výměnu ukončit. Julia Putincevová se hodně dlouho bránila, jenže americká tenistka výměnu ukončila nádherným bekhendovým drop shotem od základní čáry.
30-30
Ani tentokrát favoritce zápasu první podání nevyšlo, vzápětí ale předvedla nádherný diagonální bekhend, který dopadl přesně ke vzdálenější pravé čáře a byl vítězný.
30-15
Madison Keysová opět musela jít přes druhé podání a Julia Putincevová nebezpečně returnovala, nakonec z toho ale byla dlouhá výměna, na jejímž konci Američanka bekhend poslala do sítě.
15-15
Americká tenistka tentokrát musela jít přes druhé podání a po returnu své soupeřky vyhodila bekhend daleko za základní čáru.
0-15
Madison Keysová začala zápas na podání a z pravé strany dobře podala ven z kurtu. Julia Putincevová returnovala do autu.
0:0
Utkání právě začalo.
Obě tenistky se právě rozehrávají a do začátku čtvrtfinále dámské dvouhry mezi Julií Putinceovovou a Madison Keysovou zbývá okamžik. Konkrétně minuta.
Madison Keysová (USA)

Madison Keysová vyhrála na okruhu WTA doposud tři tituly a na Grand Slamech se jí zatím daří velice dobře. V roce 2015 si americká tenistka zahrála semifinále na Australian Open a ve Wimbledonu dokráčelo do čtvrtfinále. Největšího úspěchu Madison Keysová dosáhla o dva roky později, když se stala finalistkou na domácím US Open. A letos si opět zahraje minimálně čtvrtfinále na French Open. Rodačka z Rock Islandu by měla být nástupkyní své krajanky Sereny Williamsové.
Julia Putincevová (KAZ)

Julia Putincevová se narodila v Moskvě a v období let 2009-2012 reprezentovala rodné Rusko, od června 2012 ovšem hájí barvy Kazachstánu. Moskevská rodačka během své dosavadní kariéry nevyhrála žádný titul WTA, před dvěma lety ale na Roland-Garros dokráčela až do čtvrtfinále, které letos zopakovala.
Američanka Madison Keysová má na Grand Slamech působivou bilanci, když během všech dosavadních čtyř účastí vždy dokráčela do čtvrtfinále nebo dále. Její soupeřkou na cestě mezi nejlepší čtyři dámy bude Julia Putincevová, která zopakovala svůj nejlepší výsledek z roku 2016, kdy se právě na French Open probojovala do čtvrtfinále. Favoritkou je samozřejmě Američanka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.